W bazie: 2255 gier, 6709 adresów, 60410 komentarzy, 279 serwisów, 2245 użytkowników, 2521 ocen

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Newsy:

Nowa odsłona serwisu!

Przedstawiamy nową odsłonę serwisu, graj.com.pl, który znacznie się rozrósł. Teraz znajdziecie tu także, poza katalogiem gier, wyszukiwarkę mp3 oraz kreskówki. W dziale z kreskówkami zaczynamy od 4 kultowych pozycji, ale błądźcie pewni, że na tym nie poprzestaniemy. Wkrótce uruchomione zostaną także działy z zabawnymi zdjęciami i filmikami.
więcej...

Najaktywniejsi:

  1 Seru   27
  2 michal   25
  3 adam   15
  kuba   15
  5 adaam   5

  więcej ...

Twórz katalog:

Gry On-Line:

Ostatnio Komentowane:

      
Przygody Mario 2
Mario's Adventure 2 Nazwa gry (Polska): Przygody Mario 2
Nazwa gry (Oryginalna): Mario's Adventure 2
Kategoria: Platformówki
Ocena użytkowników: 10.00/10
Ocena za grafikę: 9.00/10
Ocena za grywalność: 10.00/10
Ocena za rozbudowanie: 10.00/10
Ocena ogólna: 9.50/10      
Dodano: 15.12.2006      
Grano: 1432 razy     


Adresy (Dodaj adres):
Opis: Kolejna wersja adaptacji gry z przenośnych konsol - Mario. Ta jednak już od samego początku wydaje się lepsza od innych. Ładna grafika i dobry podkład muzyczny od samego początku przenoszą nas w niepowtarzalny klimat i świat Mario znanym na pewno wszystkim użytkownikom tego serwisu. Gdy włączymy grę na pewno nie będziemy zawiedzeni. Jedynym mankamentem może być to, że gierka jest dosyć prosta dla tych, którzy spędzali godziny, dnie i miesiące przy swoich Gameboyach grając w tą najsłynniejszą platformówkę. Jednak dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji zagrać w Mario ta gra jest najlepszą alternatywą na jego poznanie. Zasady praktycznie się nie zmieniły. Zbieramy złote monety. Gdy podbijemy kwadraciki ze znakiem zapytania zdobywamy ich zawartość (często dodatkowe życia). Za każde zebrane 100 monet dostajemy kolejne życie. Wrogów zabijamy naskakując na nich. Gdy w nich po prostu wejdziemy stracimy jedno z żyć (ich licznik jest w prawym dolnym rogu). Etap kończymy gdy dojdziemy do złotej monety w niebieskim kółko, musimy ją zebrać. Niestety tutaj nie ma również możliwości wchodzenia do rur. W klasycznym Mario to właśnie tam znajdowały się bonusowe etapy.

Najbardziej złośliwe są rośliny pojawiające się w rurach. Często wyskakują jak już jesteśmy w powietrzu i niewiele możemy zrobić, a więc radzimy wam na chwilę przystanąć przed każdą rurą, jeśli nie chcecie niepotrzebnie tracić życia.

Gramy za pomocą strzałek kierunkowych w lewo i w prawo. Skaczemy naciskając strzałkę do góry

(mati8000)


Zaloguj się, aby oceniać !

Zaloguj się, aby komentować.

Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/kadra/ftp/fun/indexgry2.php on line 240