W bazie: 2255 gier, 6709 adresów, 60410 komentarzy, 279 serwisów, 2245 użytkowników, 2521 ocen

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Newsy:

Nowa odsłona serwisu!

Przedstawiamy nową odsłonę serwisu, graj.com.pl, który znacznie się rozrósł. Teraz znajdziecie tu także, poza katalogiem gier, wyszukiwarkę mp3 oraz kreskówki. W dziale z kreskówkami zaczynamy od 4 kultowych pozycji, ale błądźcie pewni, że na tym nie poprzestaniemy. Wkrótce uruchomione zostaną także działy z zabawnymi zdjęciami i filmikami.
więcej...

Najaktywniejsi:

  1 Seru   27
  2 michal   25
  3 adam   15
  kuba   15
  5 adaam   5

  więcej ...

Twórz katalog:

Gry On-Line:

Ostatnio Komentowane:

      
Mini Piłka 2
Mini Ball 2 Nazwa gry (Polska): Mini Piłka 2
Nazwa gry (Oryginalna): Mini Ball 2
Kategoria: Piłka nożna
Ocena użytkowników: 6.00/10
Ocena za grafikę: 9.00/10
Ocena za grywalność: 8.00/10
Ocena za rozbudowanie: 10.00/10
Ocena ogólna: 9.50/10      
Dodano: 08.08.2005      
Grano: 1392 razy     


Adresy (Dodaj adres):
Opis: Serwis miniball nie jest uwzględniony w naszych rankingach, ponieważ znajduje się na nim tylko jedna gra o tej samej nazwie. Uznaliśmy że nie jest to typowy serwis z grami.

Gramy w stołowe piłkarzy. Możemy ruszyć piłkarzami w rzędach, podawać do innych „rzedów” zawodników, podawać do piłkarzy obok i wreszcie strzelać rób użyć super silnego podania / strzału. Gra warta świeczki. Można grać samemu z komputerem na trzech poziomach. Na pierwszym poziomie jest wygrać łatwo, jednak na trudniejszych trzeba się już bardziej postarać. Jest również możliwość gry w 2 osoby na jednym komputerze. I co najważniejsze można grać turniej z innymi użytkownikami (dostępne po zalogowaniu). Gierka bardzo fajna, szczerze ją można polecić. Podczas gry słychać donośny doping naszych kibiców.

Podanie w poziomie (w obrębie jednego rzędu zawodników) wykonujemy klawiszem "z", podanie do przodu klawiszem "a", super silny strzał wykonujemy Spacją. Rzędami poruszamy za pomocą strzałek w góre i dół na klawiaturze.

(Michał)


Zaloguj się, aby oceniać !

Zaloguj się, aby komentować.

Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/kadra/ftp/fun/indexgry2.php on line 240