W bazie: 2255 gier, 6709 adresów, 60410 komentarzy, 279 serwisów, 2245 użytkowników, 2521 ocen

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Newsy:

Nowa odsłona serwisu!

Przedstawiamy nową odsłonę serwisu, graj.com.pl, który znacznie się rozrósł. Teraz znajdziecie tu także, poza katalogiem gier, wyszukiwarkę mp3 oraz kreskówki. W dziale z kreskówkami zaczynamy od 4 kultowych pozycji, ale błądźcie pewni, że na tym nie poprzestaniemy. Wkrótce uruchomione zostaną także działy z zabawnymi zdjęciami i filmikami.
więcej...

Najaktywniejsi:

  1 Seru   27
  2 michal   25
  3 adam   15
  kuba   15
  5 adaam   5

  więcej ...

Twórz katalog:

Gry On-Line:

Ostatnio Komentowane:

      
Czarny 2
Black 2 Nazwa gry (Polska): Czarny 2
Nazwa gry (Oryginalna): Black 2
Kategoria: Strzelanki
Ocena użytkowników: 0.00/10
Ocena za grafikę: 8.00/10
Ocena za grywalność: 9.00/10
Ocena za rozbudowanie: 10.00/10
Ocena ogólna: 9.00/10      
Dodano: 19.01.2007      
Grano: 1420 razy     


Adresy (Dodaj adres):
Opis: Gierka jest zrobiona w bardzo fajnym klimacie. Chodzimy po pomieszczeniach i walczymy z wrogami. Bardzo ważne jest jednak podejście taktyczne. Musimy zajść przeciwników tak by ryzyko oberwania było jak najmniejsze i żebyśmy nie stracili za dużo energii (gdy stracimy całą przegrywamy). Na dole ekranu widzimy cały nasz zasób broni wraz z ilością naboi do każdej z nich. Musimy pilnować by naboje do jakiejś nie skończyły nam się w najmniej odpowiednim momencie, ponieważ może być to naprawdę bolesne przeżycie... Dobrze jest znajdywać takie miejsca, z których my trafiamy w przeciwnika, a on do nas nie strzela – często jest to trudne, ale jednak czasem dziecinnie proste...

Poruszamy się za pomocą klawiszy „a”, „s”, „d” oraz „w”. Bronie przełączamy klawiszami „q” oraz „e”. Kursor myszki jest celownikiem, a strzelamy naciskając jej lewy przycisk. Naciskając Spację włączamy spowolnione tempo, co jest bardzo pomocne przy unikaniu naboi lecących w naszą stronę.

(Michał)


Zaloguj się, aby oceniać !

Zaloguj się, aby komentować.

Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/kadra/ftp/fun/indexgry2.php on line 240