W bazie: 2255 gier, 6709 adresów, 60410 komentarzy, 279 serwisów, 2245 użytkowników, 2521 ocen

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Newsy:

Nowa odsłona serwisu!

Przedstawiamy nową odsłonę serwisu, graj.com.pl, który znacznie się rozrósł. Teraz znajdziecie tu także, poza katalogiem gier, wyszukiwarkę mp3 oraz kreskówki. W dziale z kreskówkami zaczynamy od 4 kultowych pozycji, ale błądźcie pewni, że na tym nie poprzestaniemy. Wkrótce uruchomione zostaną także działy z zabawnymi zdjęciami i filmikami.
więcej...

Najaktywniejsi:

  1 Seru   27
  2 michal   25
  3 adam   15
  kuba   15
  5 adaam   5

  więcej ...

Twórz katalog:

Gry On-Line:

Ostatnio Komentowane:

      
Batman - Żelazna Mafia
Batman - Cobblebot Caper Nazwa gry (Polska): Batman - Żelazna Mafia
Nazwa gry (Oryginalna): Batman - Cobblebot Caper
Kategoria: Zręcznościowe
Ocena użytkowników: 4.50/10
Ocena za grafikę: 10.00/10
Ocena za grywalność: 9.00/10
Ocena za rozbudowanie: 10.00/10
Ocena ogólna: 10.00/10      
Dodano: 01.11.2005      
Grano: 1454 razy     


Adresy (Dodaj adres):
Opis: Wcielamy się w postać znanego z kreskówek i filmów batmana. Gra posiada ciekawą fabułę. Akcja jest podzielona na etapy, które rozgrywają się w najróżniejszych sceneriach. Tajemnicza muzyka tworzy wspaniały klimat gry. Walczymy z gangiem, musimy ocalić ludzi a czasem samemu wywinąć się w ostatniej chwili z niebezpieczeństwa. Są momenty gry kiedy właściwie tylko bijemy się co kawałek drogi, jednak ogólnie musimy trochę czasem pomyśleć nad rozwiązaniem zagadki. Po drodze zbieramy również „rzutki” którymi możemy potem rzucać do przeciwnika. Otrzymujemy również za to punkty. Punkty dostajemy również za każdą wygraną walkę lub spektakularny cios. Punkty cały czas się sumują. Mamy do dyspozycji pięć żyć (w każdym życiu mamy energię). Jeśli stracimy wszystkie gra się kończy. Batmanem poruszamy się za pomocą strzałek. Aby wyskoczyć musimy nacisnąć spację, jeśli przytrzymamy ją dłużej batman rozłoży swoje skrzydła i będzie mógł polecieć dużo dalej – będzie to jednak trwało trochę dłużej. Za pomocą klawisza „a” rzucamy do przeciwnika naszą rzutką (jeśli takie posiadamy). Oprócz tego „s” to cios pięścią a „d” to kopnięcie przeciwnika. Czasem przy kombinacji jakiś przycisku wychodzą spektakularne ciosy, np. Spacja + „d” to kopnięcie w powietrzu.

Gierka jest bardzo rozbudowana, długa i żeby ją przejść trzeba na to poświęcić trochę więcej czasu jednak jest to gra warta świeczki. Początkowe etapy są łatwe jednak z czasem są coraz bardziej urozmaicone i oczywiście trudniejsze.

(Michał)


Zaloguj się, aby oceniać !

Zaloguj się, aby komentować.

Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/kadra/ftp/fun/indexgry2.php on line 240