W bazie: 2255 gier, 6709 adresów, 60410 komentarzy, 279 serwisów, 2245 użytkowników, 2521 ocen

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Newsy:

Nowa odsłona serwisu!

Przedstawiamy nową odsłonę serwisu, graj.com.pl, który znacznie się rozrósł. Teraz znajdziecie tu także, poza katalogiem gier, wyszukiwarkę mp3 oraz kreskówki. W dziale z kreskówkami zaczynamy od 4 kultowych pozycji, ale błądźcie pewni, że na tym nie poprzestaniemy. Wkrótce uruchomione zostaną także działy z zabawnymi zdjęciami i filmikami.
więcej...

Najaktywniejsi:

  1 Seru   27
  2 michal   25
  3 adam   15
  kuba   15
  5 adaam   5

  więcej ...

Twórz katalog:

Gry On-Line:

Ostatnio Komentowane:

      
TopRally
TopRally Nazwa gry (Polska): TopRally
Nazwa gry (Oryginalna): TopRally
Kategoria: Gry Menedżerskie
Ocena użytkowników: 2.75/10
Ocena za grafikę: 8.00/10
Ocena za grywalność: 10.00/10
Ocena za rozbudowanie: 10.00/10
Ocena ogólna: 9.50/10      
Dodano: 19.12.2005      
Grano: 1395 razy     


Adresy (Dodaj adres):
Opis: Menedżer rajdowy. Najpierw musimy złożyć podanie o przydzielenie drużyny. Po jakimś czasie ją dostaniemy. Wtedy możemy zalogować się na swój zespół w TopRally. Gierka jest dostępna w trzech językach. Grają w nią ludzie z wielu krajów.

Nasza drużyna na początku gra w najniższej lidze danego kraju. Na początku mamy określoną ilość pieniędzy oraz dwóch zawodników. Za pieniądze możemy kupować auta lub zawodników. Ustawiamy również trening oraz wyciągamy młode talenty ze szkółki. Żeby wyciągać dobre talenty musimy łożyć na szkółkę pieniądze. Awanse i spadki odbywają się po zakończeniu sezonu. W każdym sezonie odbywa się 10 rajdów. W każdym z nich punktuje 12 pierwszych załóg nominowanych do zdobywania punktów. Pięć pierwszych drużyn na koniec sezonu awansuje. Spadnie jednak dużo więcej. W każdej lidze znajduje się 40-50 zespołów. Aby załoga wystartowała w rajdzie potrzebujemy pilota, kierowcę oraz samochód. Każdy zawodnik ma swoje parametry, doświadczenie oraz wartość. Przy zgłaszaniu załogi do rajdu musimy ustawić nasz samochód jeśli jest on wystarczająco rozbudowany. Zasady gry dokładniej opisane są w regułach na stronie.

Jednym słowem gierka polega na dobrym zarządzaniu drużyną. Musimy odpowiednio rozporządzać naszymi pieniędzmi, umiejętnie ustawiać nasze auto, dobrać najlepszy dla naszych zawodników trening oraz wiele, wiele innych. Gra ma bardzo wiele możliwości. Zabawę powinniśmy zacząć od przeczytania reguł, ponieważ bez tego może się nam być ciężko zorientować, jednak nie dlatego że gra jest mało zrozumiała tylko za bardzo rozbudowana, by objąć wszystkie jej funkcje od razu. Jest również możliwość wykupienia dodatków do gry, opłaca się to jednak jedynie doświadczonym graczom.

(Michał)


Zaloguj się, aby oceniać !

Zaloguj się, aby komentować.

Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/kadra/ftp/fun/indexgry2.php on line 240