.
Galactic Football   Nazwa Oryginalna: Galactic Football
Nazwa Polska: Galactic Football
Opis: Galactik Football – francuski serial animowany zrealizowany w technologii dwu- i trójwymiarowej. Emitowany w Polsce od 3 czerwca 2006 roku w telewizji Jetix, a od 30 maja 2010 w telewizji Disney XD.


Odcinki:
(1) Powrót Tytuł kreskówki (Polska): (1) Powrót
Tytuł kresków (Oryginalny): (1) The Comeback
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20691 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x1
Dodano: 07.03.2010
Opis: Na planecie Akillian jest rozgrywany mecz pomiędzy drużyną Akillian, a drużyną Shadows. Wynik remisowy 1:1. Po akcji graczy Akillianu rzut wolny wykonuje Aarch. Piłka łamie się w kawałkach. Na Akillianie powstaje epoka lodowcowa. 15 lat po tej katastrofie na planetę wraca Aarch razem ze swym przyjacielem Clampem. Chcą stworzyć drużynę, mimo iż na Akillianie jest już jedna. Drużyna Red Tigers jest prowadzona przez byłego przyjaciela Aarcha, a obecnie jego wroga - Artegora Nexusa. Zwraca się on do Bellowa - przywódcy akilliańskiego gangu o zmuszenie Aarcha do opuszczenia planety. Aarch najpierw spotyka się ze swym bratem Noratą, którego zostawił na Akillianie w ciężkiej dla niego chwili, żeby kontynuować karierę. On nadal był zły na niego i nie wybaczył mu tego. Spotyka także swego bratanka - Rocketa. Następne kroki kieruje do Adin - przedstawicielki ligi na Akillianie. Tam ogląda także fragment spotkania Rykers - Red Tigers, przegranego przez graczy z Akillianu 10:0. Po katastrofie flux zupełnie zniknął. Zamierza sprawić, żeby znów się pojawił. Aarch zostaje także zaatakowany przez gang Bellowa, lecz z pomocą przychodzą mu całkiej nieźle grający zawodnicy. Proponuje im grę w drużynie, ale oni mu odmawiają twierdząc, że futbol na Akillianie zamarł.


(2) Nowa nadzieja Tytuł kreskówki (Polska): (2) Nowa nadzieja
Tytuł kresków (Oryginalny): (2) A New Hope
Ocena: 10.00
Wyświetlono: 20695 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x2
Dodano: 07.03.2010
Opis: Zdania na Akillianie są podzielone wobec powrótu Aarcha. Niektórzy nie chcą go widzieć, a niektórzy cieszą się, że przybył. Tymczasem Aarch znika. Ahito, Thran i D'Jok starają się go znaleźć, ponieważ chcą należeć do jego drużyny. Micro-Ice przypadkowo odnajduje Aarcha, który chce przeprowadzić testy do drużyny. Mówi o tym kolegom. Na testach pojawia się spora grupa chętnych. Aarch jest pewien, że można odzyskać Oddech Akillian. Rocket ratuje pewną dziewczynę, która chce być w drużynie i zabiera go na testy. Norata zauważa Rocketa w telewizji i nie zgadza się na to, by dołączył do drużyny. Okazuje się, że jedna z kandydatek do drużyny posiada w sobie Oddech. W końcu Aarch wybiera 7 zawodników, którzy dołączą do jego drużyny.


(3) Wyzwanie Tytuł kreskówki (Polska): (3) Wyzwanie
Tytuł kresków (Oryginalny): (3) The Challenge
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20691 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x3
Dodano: 07.03.2010
Opis: Drużyna Aarcha ciężko trenuje, co nie za bardzo podoba się Micro-Ice'owi. Podczas treningu swoje wielkie umiejętności pokazuje też Tia, używając Oddechu. Rocket ma urazę do ojca, który nie pozwala mu grać w drużynie Aarcha. W nocy wymyka się z domu i prezentuje swe umiejętności w holotrenerze. Tymczasem drużyna Aarcha została oficjalnie zaakceptowana przez ligę. Teraz Akilliańska Federacja Piłki Nożnej musi zorganizować mecz pomiędzy Red Tigers, a drużyną Aarcha. Następnej nocy Aarch wybiera się do Noraty w sprawie Rocketa. Ten po długim namyśle zgadza się na jego grę drużynie w meczu przeciw Red Tigers. Jeśli drużyna Aarcha przegra, wtedy Rocket wraca do domu. Artegor Nexus próbuje przekupić zawodnika Wambas, żeby sfaulował Tię w następnym meczu tak, aby nie mogła już nigdy zagrać.


(4) Drużyna Tytuł kreskówki (Polska): (4) Drużyna
Tytuł kresków (Oryginalny): (4) The Team
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20695 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x4
Dodano: 07.03.2010
Opis: Aarch wraz ze swoją leci na planetę Wambas, by zagrać tam mecz z tamtejszą drużyną. Po drodze pokazuje im urywki ostatniego meczu Wambas i wspaniałą grę Lun Zaery - gwiazdy Wambas. Podczas uczty Aarch przypomina sobie swą grę w barwach Shadowsów. Odniósł wtedy kontuzję i z pomocą przyszli mu mieszkańcy Wambas. Ahito wymyśla nazwę drużyny - Snow Kids. Aarch podaje skład drużyny mecz z Wambas. Micro-Ice zaczyna mecz na ławce rezerwowych. Wambas wygrywają 2:1 po golach Lun Zaery i WooWamboo, natomiast honorowe trafienie dla Snow Kids uzyskuje Tia. Pod koniec meczu obrońca Wambas brutalnie fauluje Tię. Do sztabu szkoleniowego Snow Kids dołącza Dame Simbai, która leczy Tię z kontuzji. Tymczas tuż po przylocie na planetę Akillian okazuje się, że Tia uciekła z domu, od swoich rodziców - ambasadorów planety Obia. Pozwolenie na grę w drużynie jest fałszywe.


(5) Kapitan Tytuł kreskówki (Polska): (5) Kapitan
Tytuł kresków (Oryginalny): (5) The Captain
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20695 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x5
Dodano: 07.03.2010
Opis: Na Księżyciu Obia rozgrywa się dyskusja pomiędzy Tią, a jej rodzicami. Tia cały czas ma im za złe, że nie pozwalają grać jej w drużynie Aarcha. Tymczasem na Akillianie Snow Kids przygotowują się do meczu z Red Tigers. Podczas jednego z treningów D'Jok jest zły na Sinedda, ponieważ nikomu nie podaje piłki. Aarch przypomina Snow Kidsom, że jeśli przegrają z Red Tigers, to nie zagrają w pucharze. Wśród mieszkańców Akillian nie ma żadnego zainteresowania tym meczem. Przed meczem Rocket przekazuje kilka słabych punktów Red Tigers. Przy wyjściu na boisku Aarch daje mu opaskę kapitańską. Snow Kids po fatalnej grze przegrywają w pierwszej połowie 3:0. Duża w tym zasługa Sinedda, który nie podaje piłki kolegom. W przerwie Aarch wścieka się na Sinedda i chce zdjąć go z boiska, ale Sinedd zauważa, że nie ma go kim zastąpić. Wtedy w drzwiach pojawia się Tia.


(6) Drugi wiatr Tytuł kreskówki (Polska): (6) Drugi wiatr
Tytuł kresków (Oryginalny): (6) Second Wind
Ocena: 10.00
Wyświetlono: 20696 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x6
Dodano: 07.03.2010
Opis: W drugiej połowie meczu Sinedda zastępuje Tia. Przed drugą połową Rocket przekazuje wskazówki drużynie. Snow Kids po fenomenalnej drugiej połowie wygrywają 4:3. Dwie bramki strzelił Tia, a pozostałe Rocket i D'Jok. W ostatniej akcji meczu fluxa odkrył w sobie D'Jok. Po wygranej na Akillianie zapanowała wielka radość. Po meczu na Akillianie pojawiaja się rodzice Tii. Dzięki pomocy Callie Mystick, Tia mogła zostać w drużynie. Mei mówi Aarchowi, że byłaby lepszym napastnikiem niż obrońcą, ale Aarch nie zamierza przeprowadzać żadnych zmian.Tego samego dnia odbywa się losowanie grup kwalifikacyjnych Galactik Football. Snow Kids trafiają do grupy z Rykersami, Piratsami i Shadowsami. Okazuje się, że nowym trenerem Shadowsów zostaje Artegor Nexus, który ściagnął ze sobą do drużyny byłego napastnika Snow Kids - Sinedda. Clamp odzyskuje pamięć sprzed czasów epoki lodowcowej na Akillianie. Zdaje sobie, że ta katastrofa to jego wina. Bleyock szantażuje Clampa, mówiąc mu, że nikt sie nie dowie, dopóki będzie robił wszystko o co go poprosi.


(7) Ulubieniec trenera Tytuł kreskówki (Polska): (7) Ulubieniec trenera
Tytuł kresków (Oryginalny): (7) Coach’s Pet
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20681 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x7
Dodano: 07.03.2010
Opis: Snow Kids lecą na planetę Unadar, by rozegrać swoje pierwsze spotkania w Pucharze Galactik Football przeciw Rykersom. Po przylocie na Unadar oglądają film poświęcony Kernor i jej słynne słowa ,,Zetrzemy ich na miazgę, rozdepteczemy jak robaki". W noc przed meczem z Rykersami mają problemy ze snem. D'Jok mówi Micro-Ice'owi, że jest zakochany, ale on nie chce mu uwierzyć. Kilka godzin przed meczem na konferencji prasowej Snow Kids dowiadują się, że Rocket jest bratankiem Aarcha. Snow Kids rozgrywają swój mecz z Rykersami, ale przegrywają go aż 5:0. Po powrocie na Akillian, Rocket ucieka.


(8) Śnieżna burza Tytuł kreskówki (Polska): (8) Śnieżna burza
Tytuł kresków (Oryginalny): (8) The Storm
Ocena: 10.00
Wyświetlono: 20692 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x8
Dodano: 07.03.2010
Opis: Aarch mówi Noracie, że Rocket zaginął, ale jest pewien, że wróci. D'Jok i Tia trenują indywidualne. Nagle dzieje się coś dziwnego. Przy wyskoku do piłki czują ból i upadają na ziemię. Dame Simbai nie wykrywa jednak żadnej kontuzji. Tia, D'Jok i Micro-Ice idą szukać Rocketa w wielką śnieżycę. Gubią się, ale odnajduje się wszystkich Rocket i zawozi do własnej kryjówki. Gracze Snow Kids proszą go, żeby wrócił. Tymczasem Thran, Ahito i Mei donoszą Aarchowi, że reszta zniknęła. Po chwili jednak w drzwiach pojawiają się Tia, Micro-Ice, D'Jok oraz Rocket. Clamp odkrywa, że profesor I'Son, z którym pracował w przeszłości to Sonny Blackbones.


(9) Mecz rewanżowy Tytuł kreskówki (Polska): (9) Mecz rewanżowy
Tytuł kresków (Oryginalny): (9) Revenge Match
Ocena: 10.00
Wyświetlono: 20687 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x9
Dodano: 07.03.2010
Opis: Przed meczem rewanżowym z Rykersami zachecają mieszkańców Akillian do przyjścia na stadion. Mei w dzisiejszym meczu znów gra w obronie. Jej mama mówi jej, że musi zagrać w ataku. Radzi wykorzystać swą urodą przeciwko chłopcom. Mecz rewanżowy kończy się niespodziewaną wygraną Snow Kids 3:2, mimo iż do przerwy przegrywali 0:2. Gole dla Snow Kids strzelali: dwie D'Jok i jedną Rocket. W trakcie meczu fluxa odkrywają: Thran, Mei, Rocket i Ahito. Po meczu Micro-Ice postanawia powiedzieć Mei, co do niej czuje. Jednak w momencie przyjścia Micro-Ice, u Mei jest już D'Jok. Mei postanawia wykorzystać swą urodę przeciwko D'Jokowi i cały czas z nim rozmawia. Micro-Ice wychodzi wiedząc, że nie ma u Mei żadnych szans.


(10) Piratsi Tytuł kreskówki (Polska): (10) Piratsi
Tytuł kresków (Oryginalny): (10) The Pirates
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20695 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x10
Dodano: 07.03.2010
Opis: Snow Kids dzięki pomocy Piratsów docierają do Archipelagu Cillo, gdzie rozegrają swoje kolejne spotkanie w Galactik Football. D'Jok spędza coraz więcej czasu z Mei, co bardzo nie podoba się Micro-Ice'owi. Mecz Pirates - Snow Kids kończy się wynikiem 4:1. Po 2 gole dla Snow Kidsów strzelili D'Jok i Micro-Ice, który podczas meczu, jako ostatni w drużynie odkrył w sobie oddech. W przerwie meczu Clamp spotyka się z Sonnym Blackbones i mówi mu, że gracze Snow Kids posiadają Metafluxa, którego ma odzyskać dla Bleyocka. Ich rozmowę słyszy jednak pomocnik Bleyocka i wszczepia Clampowi truciznę.
1   2   3   4   5   6  

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu