.
Galactic Football   Nazwa Oryginalna: Galactic Football
Nazwa Polska: Galactic Football
Opis: Galactik Football – francuski serial animowany zrealizowany w technologii dwu- i trójwymiarowej. Emitowany w Polsce od 3 czerwca 2006 roku w telewizji Jetix, a od 30 maja 2010 w telewizji Disney XD.


Odcinki:
(11) Profesor Tytuł kreskówki (Polska): (11) Profesor
Tytuł kresków (Oryginalny): (11) The Professor
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20521 razy
Komentarzy: 4
Numer odcinka: 1x11
Dodano: 07.03.2010
Opis: Snow Kids wygrywają w meczu rewanżowym z Piratsami aż 6:0. Jednak podczas meczu groźnej kontuzji doznał Rocket. Tia cały czas się nim opiekuje. Kiedy Norata przychodzi do Rocketa dowiaduje się także, że Rocket nigdy nie poznał swojej matki. Tymczasem Snow Kidsi ciężko treują do dwumeczu z Shadowsami. Nikt z nich nie może także opuszczać akademii. Mei pokazuje Micro-Ice'owi bransoletkę, którą dał jej D'Jok. Micro-Ice z tego powodu obraża się na D'Joka. Sonny odwiedza Clampa, jednak za chwilę są już roboty Technoidu. Thran pokazuje obrażonemu Micro-Ice'owi stare plany stadionu.


(12) Ucieczka Tytuł kreskówki (Polska): (12) Ucieczka
Tytuł kresków (Oryginalny): (12) The Escape
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20641 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x12
Dodano: 07.03.2010
Opis: Clamp zostaje schwytany i porwany przez roboty Technoidu. Sonniemu udaje się uciec. Spotyka w szybie wentylacyjnym Micro-Ice'a. Razem uciekają przed goniącymi ich robotami Technoidu. Udaje im się uciec, a Micro-Ice wchodzi na statek Piratsów i leci z nimi. Tymczasem w Akademii wszyscy szukają Clampa lecz nie mogą go znaleźć. Wkrótce pokazuje się, ale jest to klon. D'Jok i Thran mówią Aarchowi o ucieczce Micro-Ice'a. Mei próbuje wykorzystać sytuację i trenuje na pozycji napastnika, ale Aarch przesuwa ją spowrotem do obrony. Tia rozmawia z Rocketem o jego matce. Rocket mówi, że umarła przy porodzie. W nocy zakrada się do szklarni Noraty poszukując jej zdjęcia. Maia mówi D'Jokowi o jego przeszłości.


(13) Napastnik Tytuł kreskówki (Polska): (13) Napastnik
Tytuł kresków (Oryginalny): (13) The Striker
Ocena: 5.50
Wyświetlono: 20537 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x13
Dodano: 07.03.2010
Opis: Statek Piratsów wraz z Micro-Ice'm ląduje na Archipelagu Cillo. Micro-Ice zostaje oddany pod opiekę Artiego, który postanawia być Piratsem. Arti oprowadza go po planecie pokazując codziennie życie Piratsów. Sonny dziękuje Micro-Ice'owi za uratowanie życia, który widzi u niego podobną bransoletkę do D'Joka. Aarch podaje skład na mecz z Shadowsami. Rocket będzie wspierał obronę, klon wystąpi w obronie w Thranem, natomiast Mei zagra z D'Jokiem w ataku. Po ogłoszeniu składu D'Jok zdaje sobie sprawę z tego, że Mei nim manipulowała i prosi o oddanie bransoletki. Tia rozmawia z rodzicami. Prosi o odnalezienie kobiety ze zdjęcia, ale nie mówi im, że to matka Rocketa. Po wyrównanej grze Snow Kidsi przegrywają swój mecz z Shadowsami 2:3. Brak Micro-Ice'a w tym meczu był bardzo widoczny Mei obwinia siebie za porażkę. Po meczu D'Jok udziela wywiadu. Widząc, że D'Jok odzyskał swoją bransoletkę, Micro Ice postanawia wrócić na Akillian.


(14) Czarna Dziura Tytuł kreskówki (Polska): (14) Czarna Dziura
Tytuł kresków (Oryginalny): (14) Black Hole
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20558 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x14
Dodano: 07.03.2010
Opis: Micro Ice wraca na Akillian... Niestety nic nie pamięta z tego co się wydarzyło. Aarch jest na niego wściekły, że opuścił drużynę w takim momencie. Klon Clamp'a doprowadza Thran'a do optymalnej dyspozycji po jego kontuzji, pobiera także od niego próbkę Metafluxa. Snow Kids ciężko trenują przed "meczem ostatniej szansy" przeciwko Shadows'om. Drużyna z Akillianu dociera na Planetę Shadows, gdzie nie zostali przyjęci tak jak należy. Mecz rozpoczyna się, lecz Snow Kids w pierwszych minutach są zagubieni... Po bramkach Nilli, Sinedd'a i samobójczym trafieniu Thran'a, Shadows prowadzą po pierwszej połowie aż 3:0! Czy uda im się odrobić straty?!


(15) Ostatnia szansa Tytuł kreskówki (Polska): (15) Ostatnia szansa
Tytuł kresków (Oryginalny): (15) Last Chance
Ocena: 10.00
Wyświetlono: 20620 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x15
Dodano: 07.03.2010
Opis: W przerwie Snow Kids się mobilizują... Jeśli ma to być ich ostatni mecz, to chcą pokazać, że jednak potrafią grać w piłkę. Clamp mówi Blaylock'owi, że jeśli drużyna z Akillianu przegra to Metaflux będzie nie do odzyskania. Thran jest wyczerpany, jako jedyny nie użył jeszcze fluxa... Mimo to Rocket strzela bramkę. Po jego kolejnym trafieniu i wspólnym golu D'Jok'a i Micro Ice'a mamy remis! Gola na wagę zwycięstwa zdobywa po niesamowitej, indywidualnej akcji Micro Ice. Snow Kids awansują do fazy Pucharowej! Po spotkaniu zawodnicy uczestniczą w imprezie zorganizowanej na ich cześć.


(16) Stadion Genesis Tytuł kreskówki (Polska): (16) Stadion Genesis
Tytuł kresków (Oryginalny): (16) Genesis Stadium
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x16
Dodano: 07.03.2010
Opis: Snow Kids lecą na Stadion Genesis. Po przybyciu wita ich tłum dziennikarzy. Następne kroki Snow Kids kierują w stronę hotelu. Wita ich tam D'Jado, który będzie lokajem Snow Kids. Życzy im szybkiego odpadnięcia z dalszym rozgrywek. Snow Kids rozgrywają swój pierwszy trening na Stadionie Genesis. Mimo świetnej gry zostają zrugani przez Aarcha. Tia i Mei spóźniają się na trening. D'Jok krytykuje trenera, ale po chwili zdaje sobie sprawę, że nie miał racji. Tia znajduje kobietę podobną do matki Rocketa w kwiaciarni na Stadionie Genesis.


(17) Do dzieła Tytuł kreskówki (Polska): (17) Do dzieła
Tytuł kresków (Oryginalny): (17) Get Ready
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20520 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x17
Dodano: 07.03.2010
Opis: Przed swoim pierwszym meczem na Stadionie Genesis Snow Kids są zbyt pewni siebie. Zostają za to skarceni w pierwszej połowie. Po dwóch golach Lun Zaery do przerwy Snow Kids przegrywali 2:0. Bardzo duża w tym zasługa D'Joka, który nie podaje do kolegów i gra zbyt indywidualnie. Po słowach Aarcha Snow Kids w drugiej połowie biorą się za odrabianie wyniku. Mecz po zaciętej grze kończy się wygraną Snow Kids 3:2 po golach: Micro-Ice'a, Rocketa i Tii. Po meczu Micro-Ice wpuszcza do hotelu Snow Kids Piratsów, ponieważ Sonny chce pogadać z Clampem. Sonny odkrywa, że to jest klon Clampa, a prawdziwy Clamp został porwany. Ahito mimo wysokiej gorączki normalnie funkcjonuje, ale przy tej temperaturze powinien być martwy.


(18) Pod presją Tytuł kreskówki (Polska): (18) Pod presją
Tytuł kresków (Oryginalny): (18) Under Pressure
Ocena: 10.00
Wyświetlono: 20567 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x18
Dodano: 07.03.2010
Opis: Snow Kids trenują przed meczem ćwierćfinałowym z Lightnings. Po trening Mei występuje w kolejnych sesjach reklamowych, wkrótce po tym zapada na dziwną chorobę... Piratsi śledzą klona Clampa, który przekazuje kolejne próbki Metafluxa Baldwinowi. Snow Kids przygotowują dla Rocketa przyjęcie-niespodziankę z okazji jego 16-tych urodzin. Do Rocketa po rozmowie z Tią przychodzi pewna kobieta, która mówi mu, że jest jego matką. Później dzwoni do ojca i mówi mu o całej sprawia. Jest zły na niego, że przez tyle lat go okłamywał. Mei prosi Micro-Ice'a, żeby przestał kłócić się z D'Jokiem.


(19) Gwiazda Tytuł kreskówki (Polska): (19) Gwiazda
Tytuł kresków (Oryginalny): (19) The Star
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20658 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x19
Dodano: 07.03.2010
Opis: Sonny wraz z Piratsami przygotowują się do odbicia Clampa z rąk Technoidu. D'Jok rozmawia przed meczem z Warrenem, który udziela mu parę cennych rad. Ćwierćfinałowe spotkania pomiędzy Snow Kids, a Lightnings się rozpoczyna. W tym samym czasie Piraci próbują dostać się do budynku Technoidu. Po wielu trudach odnajdują Clampa, który jest potrzebuje antidotum. Do końca meczu zostaje minuta. Warren mija obrońców i jest sam na sam z Ahito. Piłka kieruje się w stronę bramki, ale z linii bramkowej wybija ją D'Jok. W rzutach karnych jest remis 4:4. Zostały strzały D'Joka i Warren. D'Jok bardzo zakręca piłka, która wpada obok zaskocznego bramkarz Lightnings. Strzał Warrena broni Ahito. Snow Kids są w półfinale. Piraci odnajdują antidotum dla Clampa i uciekają. Aarch jest bardzo zdziwiony, że Snow Kids kończą mecz w bardzo złym stanie. Wtedy pojawia się Clamp i mówi, że są bardzo chorzy. Norata przylatuje na Genesis.


(20) Metaflux Tytuł kreskówki (Polska): (20) Metaflux
Tytuł kresków (Oryginalny): (20) Metaflux
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20574 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x20
Dodano: 07.03.2010
Opis: Snow Kids dowiadują się, że mają w swoim ciele Metafluxa, ponieważ urodzili się niedługo po epoce lodowcowej na Akillianie. Dla własnego bezpieczeństwa powinni pozbyć się Metafluxa, ryzykując porażki w meczach. Baldwin wraz z robotami Technoidu próbują znaleźć Snow Kids. Okazuje się, że zmienili oni hotel. D'Jok rozmawia z Sonnym Blackbonsem. Dowiaduje się, że jest jego ojcem. Na Genesis specjalnie na mecz półfinałowy przylatuje wielka gwiazda filmowa - Vera Scott. Wkrótce potem Keira spotyka Noratę. Mecz półfinałowy pomiędzy Snow Kidsami, a Technoidem się rozpoczyna. Snow Kids grają bez usuniętego wcześniej Metafluxa. Odbija się to na ich grze. Technoid szybko strzela bramkę i prowadzi 1:0. Bleylock jest wściekły, ponieważ Snow Kids nie posiadają już w sobie Metafluxa.
1   2   3   4   5   6  

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu