.
Galactic Football   Nazwa Oryginalna: Galactic Football
Nazwa Polska: Galactic Football
Opis: Galactik Football – francuski serial animowany zrealizowany w technologii dwu- i trójwymiarowej. Emitowany w Polsce od 3 czerwca 2006 roku w telewizji Jetix, a od 30 maja 2010 w telewizji Disney XD.


Odcinki:
(21) Do ostatniej minuty Tytuł kreskówki (Polska): (21) Do ostatniej minuty
Tytuł kresków (Oryginalny): (21) The Forfeit
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20550 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x21
Dodano: 07.03.2010
Opis: Snow Kids przegrywają do przerwy 4:0 z Technoidem. W przerwie odkrywają jednak, że Oddech nadal jest w nich. Drugą połowę rozpoczyna się szybko strzeloną bramką przez D'Joka. Kolejne bramki: Rocketa, D'Joka i Mei dają Snow Kidsom remis 4:4. W kolejnej akcji faulowana jest Mei. Rzut wolny na bramkę zamienia Rocket. Snow Kids prowadzą 5:4. Wynik spotkania na 6:4 ustala D'Jok strzelając swą trzecią bramkę w tym meczu. Sonny ucieka z Metafluxem z Genesis. Bleyock jest jednak pewny, że odda mu go osobiście, ponieważ będzie chciał uratować syna.


(22) Brakujące ogniwo Tytuł kreskówki (Polska): (22) Brakujące ogniwo
Tytuł kresków (Oryginalny): (22) The Missing Link
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20555 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x22
Dodano: 07.03.2010
Opis: D'Jok mówi Micro-Ice'owi, że Sonny Blackbones jest jego ojcem. Później zostaje porwany przez Bleyocka. Mówi on Sonniemu, że jeśli chce zobaczyć D'Joka musi przynieść mu Metafluxa. Sonny chce zawrócić na Genesis, ale Corso mu w tym przeszkadza. Liderowi Piratsów udaje się jednak uciec. Micro-Ice mówi Aarchowi, a potem Mei o zniknięciu D'Joka. Odkrywa także, że Mei jest zakochana w D'Joku. Tymczasem rozgrywany jest drugi półfinał pomiędzy Cyclopsami, a Shadowsami. Do przerwy utrzymuje się wynik 0:0. W przerwie Aarch podsłuchuje ich rozmowę o wymienieniu wszystkich graczy, co jest niedozwolone przez ligę. W drugiej połowie Cyclopsi strzelają bramkę na 1:0, lecz wkrótce mecz zostaje przerwany. Cyclopy zostają wyeliminowane za oszustwo. Sonny przynosi Bleylockowi Metafluxa. Zostaje jednak uwięziony, natomiast D'Jok zostaje wypuszczony, ale musi sprawić, żeby Snow Kids przegrali finał.


(23) Szantaż Tytuł kreskówki (Polska): (23) Szantaż
Tytuł kresków (Oryginalny): (23) Blackmail
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20600 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x23
Dodano: 07.03.2010
Opis: Callie Mystick zaprasza do swojego studia Aarcha i Artegora Nexusa na rozmowę przed Wielkim Finałem Galactik Football. Tymczasem Snow Kids trenują. Jednak D'Jok cały czas pudłuje. Piratsi widząc uwolnionego D'Joka chcą się z nim skontaktować. Snow Kids witają rodziców w Astroporcie. Tia nie widzi jednak swoich rodziców. Okazuje się, że oni są już na Genesis. Micro-Ice'owi wpada w oko córka D'Jado - Zoelin. Corso kontaktuje się D'Jokiem. Jednak za wiele się nie dowiaduje. Później rozmawia także z Clampem. Rocket idzie na spotkanie do rodziców Tii i uświadamia im, że rodzina jest najważniejsza. Wieczorem rozpoczyna się przyjęcie dla rodziców. Mei daje rady Micro-Ice'owi jak zauroczyć Zoelin. Micro-Ice próbuje przynieść jej słodycze, jednak potyka się o własne nogi. Zoelin postanawia mu pomóc. Podczas przyjęcia D'Jok nie chce z nikim rozmawiać.


(24) Pojedynek Tytuł kreskówki (Polska): (24) Pojedynek
Tytuł kresków (Oryginalny): (24) The Duel
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20645 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x24
Dodano: 07.03.2010
Opis: Ahito dręczą koszmary i nie może przez nie spać. Tymczasem Micro Ice spędza swój wolny czas z Zoelin, a Rocket analizuje grę przeciwnika. Sinedd wie, że podczas finału D'Jok nie da z siebie wszystkiego, z powodu swojego ojca. Proponuje mu więc grę jeden na jednego... Snow Kids ostro trenują przed finałem, widać jednak wśród nich zdenerwowanie spowodowane wagą tego spotkania. Po treningu D'Jok udaje się na Stadion Genezis, aby zagrać z Sinedd'em. Zawodnicy grają do 10 bramek. W międzyczasie Aarch spotyka się z Adin... ta twierdzi jednak, że na ich związek jest już za późno... D'Jok przegrywa już 3:0! Udaje mu się jednak zdobyć cztery gole z rzędu... Sinedd nie może się z tym pogodzić, oddaje niezwykle silny strzał, piłka trafia jednak w poprzeczkę! Smog okazuje się zbyt silny i pojedynek zostaje przerwany. Aarch mówi Rocket'owi, że jeżeli kocha Tię niech okazuje jej swoje uczucia. Blaylock mąci w głowie Sinedd'owi, przekonuje go, że aby zapobiec dalszym wojnom trzeba wyeliminować wszystkie fluxy. Maia ma wizję w której Shadows wygrywają Puchar, a za sprawą Sinedd'a zostają zniszczone wszystkie fluxy!


(25) Zdrajca Tytuł kreskówki (Polska): (25) Zdrajca
Tytuł kresków (Oryginalny): (25) The Traitor
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20631 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x25
Dodano: 07.03.2010
Opis: Maia rozmawia z D'Jok'iem o meczu finałowym, gdyż miała wizję, w której wszystkie fluxy zostały zniszczone. Nalega aby dał z siebie wszystko, nie zważając na ojca... D'Jok nie chce się jednak z tym zgodzić. Na końcu rozmowy Maia ma kolejną wizję, w której widzi miejsce, w którym przetrzymywany jest Sonny... Rozpoczyna się Wielki Finał! D'Jok nie daje jednak z siebie wszystkiego. Po wskazówkach Mai, Corso, Beneth i Arti postanawiają znaleźć Sonnego, pomóc im w tym chce jednak Technoid! W międzyczasie D'Jok marnuje świetną okazję... Po wybiciu bramkarza piłka trafia w poprzeczkę, łatwą sytuację wykorzystuje Sinedd i Shedows'si wychodzą na prowadzenie! Aarch dowiaduje się o ojcu D'Jok'a, prosi go jednak aby postarał się wygrać. Piraci wraz z Technoid'em docierają do miejsca gdzie prawdopodobnie ukrywa się Bleylock, na miescu napotykają na patrol robotów. Między Robotami wywiązyje się strzelanina. Jeden z promieni lasera trafia w zbiornik z wodą... Tymczasem spotkanie finałowe zbliża się ku końcowi! Snow Kids wyprowadzają ostatnią akcję... Rocket zostaje sfaulowany przed polem karnym. Kapitan Snow Kids szukuje się do oddania strzału... W wyniku zamarznięcia wody z uszkodzonego zbiornika na Stadionie Genezis rozpętuje się burza śnieżna! Potrzebna jest przerwa w celu rozmrożenia boiska. Tymaczasem Corso uwalnia Sonny'ego. Po rozmrożeniu boiska D'Jok prosi Rocket'a aby ten pozwolił mu strzelić, nie wie jednak że jego ojciec jest już bezpieczny. Rocket zgadza się... D'Jok podchodzi do piłki... Czy Snow Kids zdołają yrównać?!


(26) Puchar Tytuł kreskówki (Polska): (26) Puchar
Tytuł kresków (Oryginalny): (26) The Cup
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20514 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x26
Dodano: 07.03.2010
Opis: D'Jok szykuje się do wykonania rzutu wolnego... Po jego strzale wydaje się, że piłka poleci daleko od bramki, jest jednak tak silnie podkręcona, że zmienia kierunek i wpada do bramki! O zwycięstwie ma zadecydować "złota" bramka.Tymczasem Sonny ściga Bleylock'a... D'Jok nie cieszy się ze strzelonej bramki, Aarch przynosi mu jednak dobrą wiadomość... Rozpoczyna się dogrywka, tym razem D'Jok daje jednak z siebie wszystko, niestety po jego strzale piłka trafia w słupek! Shadows'si wyprowadzają kontrę, strzał Sinedd'a broni jednak bez problemów Ahito. Sonny dogania Bleylock'a... Walczy z nim próbując mu odebrać Metafluxa. Natomiast Snow Kids mają olbrzymią przewagę, zawodnicy obijają słupki i poprzeczkę! W końcu po strzale Ahito piłka trafia w spojenie bramki, Mei dobija piłkę, strzelając bramkę na wagę zwycięstwa! Sonny odzyskuje Metafluxa, natomiast Bleylock spada z dużej wysokości... Sinedd nie chce pogodzić się z przegraną i postanawia użyć urządzenia, które otrzymał od Bleylock'a. W ostatniej chwili powstrzymuje go jednak Baldwin... D'Jok odbiera Puchar Galactik Football!


(27) Powrót na stadion Genesis Tytuł kreskówki (Polska): (27) Powrót na stadion Genesis
Tytuł kresków (Oryginalny): (27) Return to Genesis
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20666 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x1
Dodano: 07.03.2010
Opis: Mijają 4 lata... Pierwszy odcinek 2 serii zaczyna się od powtórzenia decydującej akcji meczu finałowego, ubiegłego Pucharu Galactik Football. Snow Kids zostają zaproszeni do studia przez Cally Mystic, jednak nie ma wśród nich Ahito, który zapada na tajemniczą chorobę... W jego miejsce pojawia się jego kuzynka - Yuki. Okazuje się że Blaylock'owi udało przeżyć się upadek. Tia zabiera Rocket'a do Parku Genezis, jej nierozważne zachowanie sprawia, że spada z przepaści...


(28) Zawieszenie Tytuł kreskówki (Polska): (28) Zawieszenie
Tytuł kresków (Oryginalny): (28) The Suspension
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20511 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x2
Dodano: 07.03.2010
Opis: Rocket ratuje Tii życie, ale używa przy tym Oddechu, co jest nie dozwolone. Aarch szuka nowego bramkarza, sprawdza wszystkich swoich zawodników, ale najlepsza okazuje się Yuki, kuzynka Thran'a i Ahito. Rocket zostaje zawieszony i odchodzi z drużyny, po drodze spotyka Sinedd'a który proponuje mu grę w Netherball...


(29) Reaktywacja drużyny Tytuł kreskówki (Polska): (29) Reaktywacja drużyny
Tytuł kresków (Oryginalny): (29) A Team Reinvented
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20577 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x3
Dodano: 07.03.2010
Opis: Sinedd zaprowadza Rocket'a do Sfery, gdzie swoje spotkanie rozgrywa Kernor. Aarch szuka nowego zawodnika na miejsce Rocket'a... idealnym rozwiązaniem okazuje się być Mark - przyjaciel D'Jok'a i Micro Ice'a. Trener Snow kids planuje sparing, udaje się w tej sprawie do Artegora, który wyraża zgodę na spotkanie towarzyskie. Tymczasem Tia Rocketa na ulicach Genazis, a Clamp spotyka Blaylock'a...


(30) Nowy kapitan Tytuł kreskówki (Polska): (30) Nowy kapitan
Tytuł kresków (Oryginalny): (30) The New Captain
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20567 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x4
Dodano: 07.03.2010
Opis: Snow kids rozgrywają mecz towarzyski przeciwko drużynie Shadows. W podstawowym składzie drużyny z Akillianu znajduje się dwójka nowych zawodników: Yuki i Mark. Nowym kapitanem, Aarch mianuje D'jok'a. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0, ale w ostatnich minutach meczu, Sinedd doprowadza do wyrównania i spotkanie kończy się remisem.




1   2   3   4   5   6  

Zaloguj się




Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:






BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu