.
6 w Pracy   Nazwa Oryginalna: 6 w Pracy
Nazwa Polska: 6 w Pracy
Opis: Kanadyjski serial animowany (oryginalny tytuł 6teen) dla nastolatków. Premierowe odcinki wyemitowano 7 listopada 2004 roku na kanale Teletoon. W Polsce serial nadaje ZigZap. Opowiada perypetie sześciorga szesnastolatków pracujących w wielkim centrum handlowym.


Odcinki:
(1) Bierz tę pracę i wyciśnij ją Tytuł kreskówki (Polska): (1) Bierz tę pracę i wyciśnij ją
Tytuł kresków (Oryginalny): (1) Take this Job and Squeeze It
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20719 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x1
Dodano: 03.06.2010
Opis: Piątka przyjaciół Jen, Nikki, Jonesy, Wyatt i Jude ukończywszy 16 lat postanawiają znaleźć pracę w centrum handlowym. Jen z racji iż musiała odpracować za szkody, które wyrządziła prowadząc minibusa, pracuje już w centrum rok. A ponieważ w żadnym sklepie prócz "Cytryny" nie przyjmują osób, które nie ukończyły 16 lat zmuszona była pracować w 'wyciskaczu'. Teraz Masterson postanawia zmienić pracę a pozostała czwórka ją znaleźć. Tymczasem dwie przyjaciółki Caitlin i Tricia podróżują po centrum robiąc liczne zakupy. W jednym z nich ta pierwsza spostrzega iż jej karta została zablokowana, z powodu zbyt dużych rachunków, jakie jej rodzice ostatnio przez nią mieli. Teraz aby spłacić swój dług Caitlin musi znaleźć pracę. Zarówno panna Cookie jak i Jen, Jonesy, Jude, Wyatt oraz Nikki udają się na rozmowy kwalifikacyjne, jednak z całej szóstki tylko Masterson znajduje pracę w sklepie sportowym "Tylko sport". Załamani nastolatkowie postanawiają spróbować ponownie i przy pomocy małej pomocy Garcii znajdują ją. Sam Jonesy traci ją jednak po kilku sekundach. W międzyczasie Jen znajduje osobę która zastąpi ją w "Cytrynie", Caitlin. Ta jednak zachowuje się wielce nieodpowiedzialnie i gdy Masterson ma ją już zwolnić dzięki pojawieniu się trenera Haldera, Cookie zachowuje się bardzo przyzwoicie odzyskując zaufanie Jen.


(2) Wielkie chorowanie Tytuł kreskówki (Polska): (2) Wielkie chorowanie
Tytuł kresków (Oryginalny): (2) The Big Sickie
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20721 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x2
Dodano: 03.06.2010
Opis: Wyatt przeżywa załamanie z powodu nadmiaru muzyki country w swojej pracy. Nie dość, że pracuje w sekcji właśnie z tą muzyką, to na dodatek w sklepie trwa tydzień country. Tymczasem Jonesy znajduje nową pracę w "Parku rozrywki". Oświadcza swoim przyjaciołom, że może ich tam wszystkich przemycić za darmo. Wszyscy z wyjątkiem Jen są zachwyceni pomysłem Garcii. Masterson uważa to za wielce nieodpowiedzialne zachowanie i nie zamierza robić sobie przerwy już w pierwszych dniach pracy. Jude próbuje ratować sytuację i przekonać koleżankę, jednak ta nie chce go słuchać. Następnie przyjaciele zwalniają się ze swoich miejsc pracy, Wyattowi kierownik pozwala wziąć wolne z powodu udawanego przez niego stanu zdrowia, podobnie wygląda sytuacja z Nikki i klonami. Jude zostawia w "Nadziej mnie" manekina, zaś Caitlin kartkę w rodzaju 'zaraz wracam'. Wszyscy spotykają się w "Cytrynie", zauważając brak Jen. Skoro ta nie chce dobrowolnie iść z nimi do "Parku rozrywki" postanawiają ją tam zaciągnąć siłą. Wmawiają trenerowi Halderowi, że ciocia Jen jest poważnie chora i potrzebuje natychmiast zobaczyć się z siostrzenicą. Masterson początkowo jest wściekła na swoich przyjaciół, jednak po dotarciu do "Parku rozrywki" zaczyna być im wdzięczna, że wyciągneli ją z "Tylko sport". Niestety podejrzewający spisek trener Halder znajduje Jen i cofa ją na okres próbny. Ostatecznie kończy się również spór pomiędzy Nikki i Caitlin, która Wong nie mogła zaakceptować koleżanki w paczce.


(3) Wolni i opanowani Tytuł kreskówki (Polska): (3) Wolni i opanowani
Tytuł kresków (Oryginalny): (3) The Slow And Even-Tempered
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20717 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x3
Dodano: 03.06.2010
Opis: Jen postanawia zdać egzamin na prawo jazdy, jednak kompletnie nie potrafi jeźdić samochodem. Z pomocą przychodzi mu Jude, który jak się okazuje ma już prawo jazdy. Postanawia on nauczyć koleżankę na egzamin. W międzyczasie Wyatt pojawia się w centurm w swojej szczęśliwej kurtce. Caitlin, jak i reszta przyjaciół są zszokowani jak bardzo jest ona ochydna. Williams jednak twierdzi iż przyniesie mu ona szczęście przy przesłuchaniu. Jonesy ma problem ze znalezieniem pracy. Dowiaduje się, że strażnik Ron szuka pomocnika. Nikki zaczyna się nabijać z Garcii, że w życiu nie odważyłby się na podjęcie tej pracy. Jonesy aby udowodnić koleżance, że jest w błędzie zostaje asystenetem Rona. Chłopak zaczyna zachowywać się zupełnie jak jego przełożony. Czepia się nawet najmniejszych wykroczeń, wciąż rozdaje mandaty. Tymczasem Caitlin postanawia schować szczęśliwą kurtkę Wyatta, by oszczędzić mu wstydu jaki niesie ze sobą jej noszenie. Załamany chłopak rozpoczyna jej poszukiwanie. Tymczasem Jude prosi Jonesy'ego o klucz do nowoczesnego auta, które znajduje się w centrum handlowym i jest jedną z nagród w jakimś konkursie. Po testach na grach wideo i ustanowieniu nowego rekordu przez Jen, Lisowski postanawia uczyć Masterson na prawdziwym samochodzie. Jazda kończy się jednak równie szybko jak się zaczęła, gdyż Jen przypadkowo zbyt gwałtownie cofa autem w tył. Te przelatuje tuż nad Wyattem i ląduje w fontannie. Williams o mało co nie przypłaca tego wypadku życiem, uchodzi cało wyłącznie dzięki temu że w odpowiednim momencie schylił się. Caitlin uświadamia chłopcu że ma niebywałe szczęście i nie potrzebuje swojej kurtki. Tymczasem Ron zwalnia Jonesy'ego, za to iż dał Jude'owi klucz do samochodu i tym samym doprowadził do wypadku.


(4) Gwiazdkowe prezenty Tytuł kreskówki (Polska): (4) Gwiazdkowe prezenty
Tytuł kresków (Oryginalny): (4) Deck The Mall
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20711 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x4
Dodano: 03.06.2010
Opis: Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Nastolatkowie, a w szczególności Jen, mają dużo więcej pracy niż w zwykłym okresie. Nastrój Masterson psuje dodatkowo fakt, iż jej rodzice niedawno się rozwiedli. Na domiar złego jej mama spotyka się z tatą Jonesy'ego i ma z nim spędzić najbliższe święta. Nie jest zadowolona z tego, że podczas wigilii będzie musiała uczestniczyć w głupich konkursach i zawodach Garcii i jego braci. Tymczasem Jonesy znajduję pracę jako pomocnik świętego Mikołaja, jednak bardzo szybko zostaje z niej wyrzucony. Caitlin bardzo by chciała z okazji świąt spędzić trochę czasu ze swoimi przyjaciółmi. Garcia oświadcza przyjaciołom, że może za darmo przemycić ich wszystkich do kina. Wycieczka nie zostaje jednak zaliczona do udanych, gdyż grupa za niestosowne zachowanie zostaje wyproszona w trakcie seansu. Po opuszczeniu sali kinowej przyjaciele mają problem z odnalezieniem wyjścia z kina i kiedy w końcu je odnajdują okazuje się, że centrum jest już zamknięte. Ponadto prezenty które paczka zostawiła przy "Cytrynie" zniknęły. Kiedy wydaje się, że grupa przyjaciół będzie musiała spędzić święta Bożego Narodzenia w centrum handlowym, okazuje się że Jonesy wciąż ma uniwersalny klucz do wszystkich drzwi centrum, który dostał od strażnika Rona, podczas gdy z nim pracował. Nastolatkowie postanawiają przed powrotem do domu zabawić się w centrum. Po bardzo przyjemnie spędzonym czasie grupa odnajduje swoje prezenty. Po namyśle postanawiają jednak przekazać je dla potrzebujących. Następnego dnia wszyscy bardzo miło wspominają święta, a Jen udało się wygrać puchar, o który rywalizowała z braćmi Garcii


(5) Limonkowa impreza Tytuł kreskówki (Polska): (5) Limonkowa impreza
Tytuł kresków (Oryginalny): (5) A Lime to Party
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20715 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x5
Dodano: 03.06.2010
Opis: Wyatt zakochuje się w Serenie. Podczas pobytu w "Zmiel mnie" dziewczyna funduje mu kawę. Tymczasem Jonesy rozpoczyna nową pracę w "Limonce" - owocu znajdującym się tuż przy "Cytrynie". Organizuje w niej wielką imprezę. Jude i Nikki, wielcy fani "Dzikich Łasic" bardzo chcą iść na ich koncert, jednak nie mają biletów. Dwie wejściówki udaje się wygrać Wyattowi. Rozpoczyna się rywalizacja Wong i Lisowskiego o bilet na koncert. Z powodu pojawienia się "Limonki" i użądzanej w niej hucznej imrezy, sprzedaż napojów w "Cytrynie" maleje, a Wielki Steve, który jest jej szefem postanawia przenieść ją do domu towarowego. Zrozpaczona Caitlin udaje się z pomocą do Jen, która wpada na pomysł aby zorganizować w "Cytrynie" gwiazdkę, jednak nie może ona rywalizować z imprezą Jonesy'ego. Kiedy Garcia dowiaduje się o kłopotach koleżanki postanawia wylecieć z nowej pracy, by Caitlin została w centrum. Tymczasem Jude i Nikki wciąż rywalizują o bilety na koncert "Dzikich Łasic", robiąc różne rzeczy dla Wyatta. Wong widząc, że chłopak zakochał się w Serenie odbywa rozmowę z dziewczyną, po której ta nakręca się na Williamsa. Chłopak jest jej dozgonnie wdzięczny i gdy wydaje się że Nikki wraz z Wyattem uda się na koncert, ten umawia się na niego z Sereną. W międzyczasie impreza Jonesy'ego zostaje zamknięta, "Limonka" przeniesiona do innego miejsca, a sam Garcia jest znów bezrobotnym.


(6) Zgaga po Sushi Tytuł kreskówki (Polska): (6) Zgaga po Sushi
Tytuł kresków (Oryginalny): (6) The Sushi Connection
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20713 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x6
Dodano: 03.06.2010
Opis: Caitlin zakochuje się w nowym chłopaku, Kyle'u. Chce się z nim bliżej poznać, jednak ten gdy pojawia się w "Cytrynie" dziewczyna wylewa na niego przez przypadek sok. Załamana Cooke udaje się z pomocą do Jen, która postanawia pomóc przyjaciółce i zorganizować jej randkę z Kylem. Tymczasem Jonesy znajduje nową pracę w sklepie z damską odzieżą "Huntington's", a Caitlin przy pomocy Jen w końcu umawia się na upragnioną radnkę z Kylem. Nikki odbywa kolejną kłótnię z klonami w Khaki Bazar, po której tymczasowo otrzymuje funkcję szefa. W pełni wykorzystując sytuację zaczyna znęcać się nad współpracowniczkami. Tymczasem Jonesy uświadamia Jen jaki błąd popełniła umawiając Caitlin na randkę. Okazuje się że Kyle to wielki podrywacz i Masterson wysyła Garcię i Williamsa, by śledzili koleżankę. Ta najpierw dość nieprzyjemnie spędza czas w barze z sushi, po czym udaję się z Kylem na kolejkę górską, obżygując cały wagon. Chłopak jest wściekły, twierdzi, że to najgorsza randka w jego życiu. Zrozpaczoną Cooke pocieszają jednak Jonesy z Wyattem. Garcia znowu wylatuje z pracy przez to, że pożyczył Caitlin sklepową sukienkę, którą ta wybrudziła. Na koniec Nikki sprzedaje przykrótkie ubrania Kyle'owi, aby zemścić się za upokorzenie przyjaciółki.


(7) Fotel Betty Tytuł kreskówki (Polska): (7) Fotel Betty
Tytuł kresków (Oryginalny): (7) The Five Finger Discount
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20716 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x7
Dodano: 03.06.2010
Opis: Jonesy znajduje nową pracę w nowoczesnym sklepie elektronicznym, dzięki swojemu CV, w którym wypisał wiele nieprawdziwych osiągnięć. Zaczyna mieć przez to kłopoty gdyż współpracownicy chcą poskakać z nim ze spadochronu, co Garcia w swoim CV zaliczył do jednej ze swoich umiejętności. Tymczasem Jen jest w szoku, że Caitlin dała jej sok za darmo, podobnie jak reszcie przyjaciół. Próbuje uświadomić przyjaciółce, że może przez to stracić pracę. Do "Tylko sport" przychodzi nowa dostawa ubrań, wśród których znajduje się bardzo droga kurtką, na którą Masterson ma wielką ochotę. Ponadto chłopak w którym się zakochała, Carson, zaczął w końcu zwracać na nią uwagę widząc ją z najnowszą kurtką. Jonesy namawia Jen, by ta wzięła sobie ją za darmo jako rekompensatę za złe traktowanie w pracy. Masterson idzie za radą kolegi i uprowadza kurtkę, dzięki której umawia się z Carsonem. Tymczasem Jude odwiedzając Jonesy'ego w nowej pracy przypadkowo zauważa wygodny fotel, który jak się później okazuję mówi i relaksuje jego właściciela. Lizowski zakochuje się w meblu i zaczyna spędzać z nim coraz więcej czasu. Niestety nie stać go na jego kupno, a sprzedawcy zabraniają mu wchodzić do sklepu. Zrozpaczonemu Jude'owi z pomocą przychodzą Wyatt i Nikki którzy postanawiają zorganizować mu randkę, by znalazł sobie nową dziewczynę i tym samym zapomniał o fotelu. Plan jednak okazuje się być nieskuteczny, a Betty zostaje sprzedana. Załamany Lizowski spotyka nieznajomą dziewczynę o imieniu Starr, która pomaga mu się pozbierać po utracie fotela. W międzyczasie paczka uświadamia Jen jaki błąd zrobiła kradnąc tak drogą kurtkę. Za ich namową Masterson postanawia ją oddać, co zauważa trener Halder. Nie zwalnia jej jednak za to z pracy gdyż pomimo popełnionego przestępstwa zachowała się uczciwie oddając kurtkę. Jonesy zaś zostaje zwolniony z pracy, za zabranie z pracy długopisu kolegi.


(8) Zerwać z synem szefa Tytuł kreskówki (Polska): (8) Zerwać z synem szefa
Tytuł kresków (Oryginalny): (8) Breaking Up With The Boss’ Son
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20715 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x8
Dodano: 03.06.2010
Opis: Jen zakochuje się w nowym pracowniku "Tylko sport", Corey'u, który okazuje się być synem trenera Haldera. Mimo tego postanawia umówić się z nim na randkę. Zadowolenie Jen nie trwa jednak zbyt długo, gdyż Corey okazuje się być gorszy od swojego ojca, a co gorsza wydaje się że zakochał się w Masterson i umówił się z nią na kolejne spotkanie. Załamana Jen udaje się z pomocą do swoich przyjaciół którzy proponują jej by zamęczała go damskimi sprawami, typu chodzenie po sklepach z ubraniami i biżuterią a także używaniu zdrobnień "skarbie", "misiu", "kwiatuszku", itp. których chłopcy nie cierpią. Tymczasem Jonesy wybiera się z Wyattem do elektronicznego sklepu "Świat stereo" w którym przypadkowo niszy kolumnę. Sprzedawca sklepu, którym okazuje się być Darth (młody chłopiec chcący się upodobnić do postaci z "Gwiezdnych Wojen"). Postanawia on dać szansę Jonesy'emu. Garcia będzie musiał pracować w owym sklepie, dopóki nie spłaci uszkodzonego głośnika. W międzyczasie Jen rozpoczyna realizację swojego planu, który niestety nie przynosi oczekiwanych efektów. Okazuje się że Corey lubi jej pieszczoty i inne rzeczy. Zdenerwowana Masterson niewytrzymuje i zrywa z nim na oczach całego centrum. Okazuje się, że chłopak był z Jen tylko ze względu na swojego ojca i tak naprawdę miał dość Masterson. Tymczasem w "Świecie stereo" Jonesy odbywa pojedynek na miecze świetlne z Darthem, który wygrywa ten drugi, upokarzając Garcię. Zapisany na taśmie pojedynek Darth postanawia oddać Jonesy'emu w zamian za umówienie go na randkę z Nikki. Garcii udaje się doprowadzić do jego spotkania z Wong, jednak Nikki spostrzegając z kim umówił ją Jonesy zaczyna być zła na niego. Z owej randki nic nie wychodzi. Dowiedziawszy się jednak o kasecie Dartha, Nikki wykupuje ją od niego spłacając tym samym dług Jonesy'ego, który zostaje wyrzucony z nowej pracy. W ramach zemsty Wong puszcza nagranie całemu centrum.


(9) Sprzedawca miesiąca Tytuł kreskówki (Polska): (9) Sprzedawca miesiąca
Tytuł kresków (Oryginalny): (9) Employee Of The Month
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20713 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x9
Dodano: 03.06.2010
Opis: Jonesy znajduje nową pracę jako "tajny klient". Polega ona na wizytowaniu sklepów w centrum handlowym i ich ocenie. Garcia jednak wykazuje się sprytem i mówi wszystkim kierownikom sklepów o swoim zawodzie, dzięki czemu zostaje obdarowany przez nich mnóstwem prezentów, by wystawił im pozytywną ocenę. Podczas wizyty w "Khaki Bazar" wyjawia on kierowniczce, że zarząd sklepu zaproponował ją na kierowniczkę roku. Jedyną przeszkodą jest Nikki, która całymi dniami obija się w pracy. Dziewczyna ma już zwolnić Wong, ale kiedy Jonesy zdaje sobie sprawę o kogo chodzi namawia "klona" by spróbował zmienić zachowanie Nikki i tym samym zyskać poważanie zarządu "Khaki Bazar". Dziewczyna przystaje na pomysł i zaczyna jego realizację. Przyznaje Nikki miano "sprzedawcy miesiąca", a następnie pozwala skorzystać jej z tajnego pokoju, który mieści się na zapleczu sklepu. Podczas wizyty w owym pokoju Nikki zostaje zahipnotyzowana i zaczyna ubierać się i zachowywać podobnie jak klony. Zadziwieni tym faktem przyjaciele wszczynają dochodzenie. Ostatecznie Caitlin udaje się nawrócić Nikki na właściwe tory. W międzyczasie Jude rozpoczyna poszukiwania swojego szefa. Ostatecznie dochodzi do wniosku, że jest nim on sam. Tymczasem Nikki dowiaduje się, że to Jonesy był przyczyną jej przemiany i w ramach zemsty zabiera mu akrusz ocen sklepów i wystawia wszystkim najwyższe oceny, przez co Garcia zostaje zwolniony.


(10) Krótka kariera Tytuł kreskówki (Polska): (10) Krótka kariera
Tytuł kresków (Oryginalny): (10) Idol Time At The Mall
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20711 razy
Komentarzy: 2
Numer odcinka: 1x10
Dodano: 03.06.2010
Opis: Jude wpada na pomysł użycia szaszłyków jako środka płatniczego, spłacając nimi swoje długi u przyjaciół. Tymczasem w centrum wkrótce ma odbyć się konkurs piosenkarski "Idol", na którym ma zamiar wystąpić Wyatt. Namawia on grupę, aby wystąpili razem z nim i z pomocą Nikki wymyśla tekst swojej piosenki. Zwycięzcą konkursu zostaje Williams, wkrótce ma ponownie zaśpiewać swoją piosenkę. Na występ zaprasza swoich przyjaciół jednak nikt z nich nie pojawia się na nim (oprócz Nikki, która cały przesypia). Jen i Caitlin wstępują do A&F, bo ci mają wyprzedaż 50%, co jest u nich nowością. Jude nie zostaje wpuszczony na koncert, bo sprzedawca biletu nie przyjmuje szaszłyków a Jonesy w tym czasie sprzedaje wszelkiego rodzaju pamiątki i gadżety związane z Wyattem. Zdenerwowany Williams zmienia "piosenkę przyjaźni" na "gniewną piosenkę" w której ubliża swoim towarzyszom. Są oni przez to prześladowani przez całe centrum, nie wpuszczani do sklepów, nie mogą się nigdzie pokazać. Okazuje się że nowa piosenka Wyatta bardzo spodobała się jury "Idola" i wkrótce ma przyjechać do centrum ktoś znany z branży muzycznej, by przesłuchać utwór i ewentualnie podpisać kontrakt z Williamsem. Chłopak próbuje uświadomić przyjaciołom, że może to być jego życiowa szansa, jednak ci nie chcą go słuchać. Ostatecznie Williams śpiewa pierwszą wersję piosenki. Stawia przyjaźń wyżej niż karierę. Na koniec Nikki by uprzykrzyć życie klonom przyjmuje od Jude'a szaszłyki jako zapłatę za zakupy zrobione w "Khaki Bazar".
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu