.
6 w Pracy   Nazwa Oryginalna: 6 w Pracy
Nazwa Polska: 6 w Pracy
Opis: Kanadyjski serial animowany (oryginalny tytuł 6teen) dla nastolatków. Premierowe odcinki wyemitowano 7 listopada 2004 roku na kanale Teletoon. W Polsce serial nadaje ZigZap. Opowiada perypetie sześciorga szesnastolatków pracujących w wielkim centrum handlowym.


Odcinki:
(11) Udawana randka Tytuł kreskówki (Polska): (11) Udawana randka
Tytuł kresków (Oryginalny): (11) The Fake Date
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20714 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x11
Dodano: 03.06.2010
Opis: Jen zakochuje się w nowym pracowniku "Tylko sport", Charlim. Niestety nie zwraca on na nią w ogóle uwagi. Zrozpaczonej Jen próbuje pomóc Jonesy, jednak powoduje, że ta kompromituje się przed chłopakiem. Następna jest Caitlin. Wpada na pomysł, aby Masterson umówiła się z "fałszywym chłopakiem" na najbliższą imprezę w "Tylko sport" by wzbudzić zazdrość Charliego. Ostatecznie partnerem Jen zostaje Jude, który marzy o wygraniu nagrody, którą będzie można zdobyć na owej imprezie. Tymczasem Jonesy znajduje pracę w księgarni i postanawia napisać książkę o poradach w podrywaniu. W trakcie jego rozmowy z Nikki wybucha kłótnia o to, co powiedział jeden z bohaterów filmu "Bractwo Kung Fuu". Wong i Garcia postanawiają wybrać się do kina na owy film aby sprawdzić kto ma rację. Ostatecznie w trakcie seansu Jonesy wychodzi do toalety przegapiając fragment filmu, dla którego wraz z Nikki wybrał się do kina. Okazuje się bowiem że to ona miała rację. Następnie Wong i Garcia wciąż skłóceni zacinają się w windzie, z której po kilku godzinach ratuje ich strażnik Ron. W międzyczasie podczas imprezy w "Tylko sport" Charlie wciąż nie zwraca uwagi na Jen. Znudzony Jude wypija wiele butelek napoju energetyzującego, przez co wyrządza wiele szkód w sklepie. Masterson czuje się winna za stan chłopaka i postanawia mu to wynagrodzić. Postanawia również porozmawiać z Charliem dlaczego nie zwraca na nią uwagi. Powodem jest fakt, iż ma on już dziewczynę.


(12) Sekret Nikki Tytuł kreskówki (Polska): (12) Sekret Nikki
Tytuł kresków (Oryginalny): (12) The Girls in the Band
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20711 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x12
Dodano: 03.06.2010
Opis: Caitlin przypadkowo powoduje wypadek maskotki centrum, Pandy, tworząc nieświadomie nowe miejsce pracy dla Jonesy'ego. Tymczasem wkrótce do centrum ma przyjechać znany boysband, DawgToy. Zespół ten chce nakręcić swój nowy teledysk właśnie w centurm handlowym i szuka osoby która by w nim wystąpiła. Jako iż Caitlin i Jen są wielkimi fankami zespołu zamierzają udać się na casting, na który zaciągają również Nikki, która boysbandami się brzydzi. Niespodziewanie dziewczyna wygrywa konkurs, co wzbudza ogromną zazdrość u Jen. Masterson oskarża Wong o zabranie jej możliwości spotkania ukochanych chłopców. Tymczasem Jonesy jako "Panda" wykorzystuje swoją nową pracę by się trochę poobijać. Jude wpada na pomysł by wykonać widowiskowy zjazd na deskorolce po schodach ruchomych, właśnie w stroju "Pandy", który pożycza od Garcii. Ron zauważa owy zjazd i rozpoczyna pościg za przebierańcem. Ostatecznie Jonesy traci pracę przez wybryk Jude'a. W międzyczasie Jen i Caitlin odkrywają sekret Nikki, której plecak rozpruł się wyrzucając na ziemię zawartość, którą są lalki, płyty, plakaty i inne gadżety DawgToy. Koleżanki są zdumione jak wielką fanką zespołu jest Wong. Godzą się i udają się na spotkanie z bożyszczami nastolatek. O sekrecie Nikki dowiadują się również chłopcy, którzy uważali że jako jedyna z dziewczyn ma normalny gust.


(13) Miły facet Tytuł kreskówki (Polska): (13) Miły facet
Tytuł kresków (Oryginalny): (13) Mr. Nice Guy
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20714 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x13
Dodano: 03.06.2010
Opis: Wyattowi w końcu zaczyna się układać w pracy, nie pracuje już w dziale z muzyką country, jednak ma problemy z kontaktami z Sereną. Jonesy proponuje pomóc przyjacielowi i umawia ich na randkę z dwiema dziewczynami. Tymczasem Jude ubolewa nad tym, że on wciąż nie może umówić się z żadną dziewczyną. Caitlin postanawia pomóc chłopakowi odnaleźć swoją kobiecą naturę, która pozwoli mu pójść na randkę. W międzyczasie podczas oglądania filmu w kinie Britney i Gina (dziewczyny z którymi umówili się Jonesy i Wyatt) odnajdują wspólny język w Williamsem i umawiają się z nim na kolejną randkę. Garcia natomiast, który wyszedł na głupka jest wściekły na Wyatta, że go upokorzył. Caitlin postanawia pomóc Garcii, z pomocą Jude'a przebranego za dziewczynę. Po wielu ćwiczeniach udaje się jej w końcu stworzyć "miłego faceta". Uradowany Jonesy udaje się na spotkanie z Britney i Giną, by odegrać się na Wyatt'e. Rozpoczyna się rywalizacja obydwóch chłopców. Obydwaj są mili, szarmanccy i kupują dziewczyną wiele rzeczy. W jednej z restauracji Jonesy postanawia oświadczyć się Ginię. Okazuje się, że dziewczyny mają już swoich chłopaków a Williamsa i Garcię traktowali jedynie jak kolegów. Zdenerwowani faktem, utraty pieniędzy i bezsensownej rywalizacji, Jonesy i Wyatt zostawiają panie same w restauracji bez ani jednego grosza. Teraz dziewczyny będą musiały ciężko pracować w kuchni lokalu by odrobić swój dług.


(14) Jonesy i klony Tytuł kreskówki (Polska): (14) Jonesy i klony
Tytuł kresków (Oryginalny): (14) Clonesy
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20714 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x1
Dodano: 03.06.2010
Opis: Jonesy i klony


(15) Szalone walentynki Tytuł kreskówki (Polska): (15) Szalone walentynki
Tytuł kresków (Oryginalny): (15) Stupid Over Cupid
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20712 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x2
Dodano: 03.06.2010
Opis: Szalone walentynki


(16) Dziewczyna Khaki Tytuł kreskówki (Polska): (16) Dziewczyna Khaki
Tytuł kresków (Oryginalny): (16) The Khaki Girl
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20716 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x3
Dodano: 03.06.2010
Opis: Dziewczyna Khaki


(17) Prawie dojrzały Tytuł kreskówki (Polska): (17) Prawie dojrzały
Tytuł kresków (Oryginalny): (17) The (Almost) Graduate
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20712 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x4
Dodano: 03.06.2010
Opis: Prawie dojrzały


(18) Pokaż, na co cię stać Tytuł kreskówki (Polska): (18) Pokaż, na co cię stać
Tytuł kresków (Oryginalny): (18) Bring It On
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20718 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x5
Dodano: 03.06.2010
Opis: Pokaż, na co cię stać


(19) Guru Tytuł kreskówki (Polska): (19) Guru
Tytuł kresków (Oryginalny): (19) The Swami
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20714 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x6
Dodano: 03.06.2010
Opis: Guru


(20) Ukryta kamera Tytuł kreskówki (Polska): (20) Ukryta kamera
Tytuł kresków (Oryginalny): (20) Cecil B. Delusioned
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20715 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x7
Dodano: 03.06.2010
Opis: Ukryta kamera
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu