.
Ben 10   Nazwa Oryginalna: Ben 10
Nazwa Polska: Ben 10
Opis: Ben 10 (2005-2008) – amerykański serial animowany nadawany przez Cartoon Network. Jego twórcą jest grupa Man of Action.

10-letni Ben Tennyson wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem jadą w lecie na kemping. Podczas niego Ben znajduje Omnitrix – urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w dziesięciu kosmitów: Czterorękiego, Inferno, Zębala, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade’a. Później do zegarka dochodzą nowi kosmici: Kulopłot, Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy i Gała. Omnitrix wchłania też DNA kosmicznego wilkołaka, mumii, Vicktora i Eona. Ben pod postacią kosmitów broni świat przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax.


Odcinki:
Jak to się wszystko zaczęło Tytuł kreskówki (Polska): Jak to się wszystko zaczęło
Tytuł kresków (Oryginalny): And Then There Were 10
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21225 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x1
Dodano: 11.07.2010
Opis: Kończy się rok szkolny. Ben walczy ze złymi kolegami. Przegrywa. Bena Tennysona zabiera ze szkoły na kemping dziadek Max. Jadą razem z kuzynką chłopca, Gwen. Oba dzieciaki są zadowolone z obecności kuzynów. Na kempingu Ben zauważa obiekt lecący ku Ziemi. Gdy ten spada, chłopiec podchodzi do niego. Na jego ręce zatrzaskuje się dziwny, zielony zegarek. Przypadkowo zmienił się w inferno i myślał że się pali. Owszem, palił się ale tego nie czuje. Przypadkowo podpala las. Ben odkrywa, że może się dzięki niemu zmieniać w kosmitów, każdego z inną mocą. Zmienia się w Dzikopyska. Wkrótce zjawia się robot wysłany przez Vilgaxa, który chce zdobyć zegarek. Ben walczy z nim w postaci Diamentogłowego. Rozgrywa się długa bitwa. Wygrywa. Następnego ranka zmienił się w Szybciora i dał nauczkę kolegom.


Prehistoria Tytuł kreskówki (Polska): Prehistoria
Tytuł kresków (Oryginalny): Prehistory, B.C.
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21087 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x2
Dodano: 11.07.2010
Opis: Doktor Animo chce zmutować zwierzęta, by był większe i zniszczyły Waszyngton. Jednak w drogę wchodzi mu Ben. Animo wkrótce trafia do więzienia.


Krakken Tytuł kreskówki (Polska): Krakken
Tytuł kresków (Oryginalny): The Krakken
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21139 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x3
Dodano: 11.07.2010
Opis: Ben, Gwen i dziadek jadą nad jezioro. Tam chłopiec widzi potwora morskiego, jednak reszta mu nie wierzy w to. Później Ben i dziadek jadą statkiem kapitana Shawa na jezioro, łowić ryby. Tymczasem pewien statek pod przywództwem Jonah Melville’a chce zdobyć pewną skrzynię i atakuje łowiących. Ben zamienia się w Szybciora i ratuje statek, a także siedzących na brzegu (w tym Gwen) od potwora morskiego, Krakkena. Następnie zamienia się w Zębala by pokonać potwora próbującego znaleźć swe jaja.


Straszni dziadkowie Tytuł kreskówki (Polska): Straszni dziadkowie
Tytuł kresków (Oryginalny): Permanent Retirement
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21140 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x4
Dodano: 11.07.2010
Opis: Ben, Gwen i Max jadą do miasta zamieszkanego wyłącznie przez emerytów, w tym ciocię dzieci, Verę. Ben się nudzi i jako Fantom ucieka. Na zewnątrz spotyka kosmitów podszywających się pod staruszków.


Pościg Tytuł kreskówki (Polska): Pościg
Tytuł kresków (Oryginalny): Hunted
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21097 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x5
Dodano: 11.07.2010
Opis: Vilgax wyznaczy nagrodę temu z trzech swych pomocników, którzy ukradną Omnitrixa i zaniosą mu go. Ci wyruszają na Ziemię i muszą zmierzyć się z Benem.


Iskrowice Tytuł kreskówki (Polska): Iskrowice
Tytuł kresków (Oryginalny): Tourist Trap
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21294 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x6
Dodano: 11.07.2010
Opis: Tennysonowie przyjeżdżają do miasteczka Iskrowice, bardzo staromodnego. Ben jako Czteroręki żongluje piłką z gumek recepturek. Później chłopak opiera się o piłkę ręką, na której ma Omnitrixa i uwalnia z niej potworki Megawhatty, które chcą zniszczyć Iskrowice. Żywią się elektrycznością, i im więcej jej mają, tym są silniejsi.


Kevin Tytuł kreskówki (Polska): Kevin
Tytuł kresków (Oryginalny): Kevin 11
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21105 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x7
Dodano: 11.07.2010
Opis: Tennysonowie jadą do hotelu. Ben jako Fantom wkrada się do pokoju gier, gdzie wstęp jest wzbroniony, i gra w grę. Później jako chłopiec widzi go strażnik i wyrzuca wraz z kuzynką i dziadkiem z hotelu. Oboje są na niego źli. Później Ben poznaje Kevina, który może wchłaniać różnego rodzaju energię. Chce on zdobyć Omnitrixa. Okazuje się, że jest to zły chłopak. Może on wchłaniać postacie zegarka, co robi i ucieka.


Przymierze Tytuł kreskówki (Polska): Przymierze
Tytuł kresków (Oryginalny): The Alliance
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21111 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x8
Dodano: 11.07.2010
Opis: Jest napad na bank. Ben jako Czteroręki chce aresztować złodziejów, ale są to dziewczyny. Nie chce ich bić, lecz jedna – Joey – atakuje dziadka. Później łączy się z robotem Vilgaxa i chce zdobyć Omnitrixa.


Kto się śmieje ostatni Tytuł kreskówki (Polska): Kto się śmieje ostatni
Tytuł kresków (Oryginalny): Last Laugh
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21115 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x9
Dodano: 11.07.2010
Opis: Tennysonowie jadą do cyrku. Ben się boi, gdy siedzi na widowni, i wychodzi. Widzi klauna Zombozo, który planuje coś złego. Tymczasem podczas występu ten wysysa ludziom dusze. Potem Ben znajduje dziadka i okazuje się, że klaun wraz z pomocnikami – Drągalem, Kudłatą i Kwaśnym Oddechem – porwał Gwen. Obaj wyruszają ją uwolnić, jednak podczas jazdy Max mdleje. Chłopiec musi sam zmierzyć się z Zombozo. Straszy go jako Fantom.


Szczęściara Tytuł kreskówki (Polska): Szczęściara
Tytuł kresków (Oryginalny): Lucky Girl
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 21268 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x10
Dodano: 11.07.2010
Opis: Tennysonowie spotykają podczas wycieczki do muzeum złoczyńca – Hexa. Ben jako Szybcior zaatakował go. Wypadł mu amulet, którego znalazła Gwen. Teraz ma ona ogromne szczęście i staje się Szczęściarą.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 14

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu