.
Ben 10   Nazwa Oryginalna: Ben 10
Nazwa Polska: Ben 10
Opis: Ben 10 (2005-2008) – amerykański serial animowany nadawany przez Cartoon Network. Jego twórcą jest grupa Man of Action.

10-letni Ben Tennyson wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem jadą w lecie na kemping. Podczas niego Ben znajduje Omnitrix – urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w dziesięciu kosmitów: Czterorękiego, Inferno, Zębala, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade’a. Później do zegarka dochodzą nowi kosmici: Kulopłot, Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy i Gała. Omnitrix wchłania też DNA kosmicznego wilkołaka, mumii, Vicktora i Eona. Ben pod postacią kosmitów broni świat przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax.


Odcinki:
(31) Benwilk Tytuł kreskówki (Polska): (31) Benwilk
Tytuł kresków (Oryginalny): (31) Benwolf
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20584 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x5
Dodano: 11.07.2010
Opis: Ben, Gwen i dziadek jadą do Meksyku. Tam straszy wilkołak Yenaldooshi. Ben z nim walczy, i ten dotyka Omnitrixa. Ben zaczyna się w niego zmieniać. Wtedy okazuje się, że zegarek może wchłaniać DNA kosmitów poprzez ich dotknięcie Omnitrixa, i wtedy można się w niego zamieniać.


(32) Koniec Gry Tytuł kreskówki (Polska): (32) Koniec Gry
Tytuł kresków (Oryginalny): (32) Game Over
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20587 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x6
Dodano: 11.07.2010
Opis: Ben i Gwen grają na laptopie. Chłopiec zamienia się w Upgrade’a i wchodzi do komputera, sterując swoim graczem. W antenę samochodu uderza piorun, dlatego Ben i Gwen zostają wchłonięci do gry. Przy pomocy sumo Ishiyama muszą się dostać do poziomu, w którym chłopiec może się zmienić w Upgrade’a, a jak już nim będzie wydostać się z gry.


(33) Pogodowy potwór Tytuł kreskówki (Polska): (33) Pogodowy potwór
Tytuł kresków (Oryginalny): (33) Monster Weather
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20587 razy
Komentarzy: 40
Numer odcinka: 3x7
Dodano: 11.07.2010
Opis: Max zabiera Bena i Gwen na koncert Kudłaczy – dawnej kapeli rockowej. Benowi nie podoba się ten pomysł. Wolałby jechać na zjazd zapaśników sumo. Wtedy pojawia się dziwny potwór z jednym fioletowym okiem. Potwór był koloru niebieskiego czyli był z wody. Gdy Ben zniszczył go, pojawił się następny, ale tym razem nie deszczowy ale huraganowy. A potem pojawił się jeszcze kamienno-huraganowo-wodny.


(34) Przygody Super Kosmo-Bohaterów Tytuł kreskówki (Polska): (34) Przygody Super Kosmo-Bohaterów
Tytuł kresków (Oryginalny): (34) Super Alien Hero Buddy Adventures
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20578 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x8
Dodano: 11.07.2010
Opis: Ben odkrywa oburzony, że producent filmów animowanych wykorzystuje jego kosmiczne postacie, w jednym z jego programów. Postanawia wyrazić mu swoją opinię na ten temat…


(35) Under Wraps Tytuł kreskówki (Polska): (35) Under Wraps
Tytuł kresków (Oryginalny): (35) Kosmiczna mumia
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20588 razy
Komentarzy: 1
Numer odcinka: 3x9
Dodano: 11.07.2010
Opis: Ben i Gwen są niegrzeczni, dlatego dziadek zabiera ich na farmę, gdzie muszą pracować. Ben wykorzystuje do pracy kosmitów. Tymczasem chłopiec z farmy, Todd, opowiada im o Kosmicznej Mumii, którą spotkał. Tennysonowie wyruszają ją poszukać. Okazuje się, że dzięki korodium mutuje ona ludzi i zwierzęta w potwory, i chce zmutować i ich, jednak nie udaje jej się to. Dotyka ona Omnitrixa, i wtedy jej DNA zostaje wchłonięte.


(36) The Unnaturals Tytuł kreskówki (Polska): (36) The Unnaturals
Tytuł kresków (Oryginalny): (36) Cyber kopie
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20584 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x10
Dodano: 11.07.2010
Opis: Tennysonowie postanawiają jechać na mecz baseballu, w którym gra drużyna ze szkoły Bena. Na miejscu okazuje się, że przeciwnicy drużyny Bena to cyborgi o ludzkich twarzach, którzy chcą zabić prezydenta i wcześniej stworzyć na jego podobieństwo cyborga. Na koniec odcinka okazuje się, że za wszystkim stoi Organizacja.


(37) Powrót Tytuł kreskówki (Polska): (37) Powrót
Tytuł kresków (Oryginalny): (37) The Return
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20582 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x11
Dodano: 11.07.2010
Opis: Wilkołak Yenaldooshi ożywia Kosmiczną Mumię… Tymczasem przestępcy uciekają z więzienia. Ben jako Mucha chce ich złapać, jednak nie udaje mu się to. Później w NASA zostają zauważone fioletowe błyskawice. Tennysonowie jadą tam. Poznają doktora Vicktora, który może się zmieniać w kosmitę, który zaś może wzywać pole magnetyczne i strzelać piorunami oraz otwierać przejścia do innych zakątków Ziemi; zmienia się w niego. Okazuje się, że współpracuje on z Yenaldooshi i Mumią. Mają pewien plan. Później Vicktor przywraca do życia Cyber Ducha (Fantoma)…


(38) Bój się ciemności Tytuł kreskówki (Polska): (38) Bój się ciemności
Tytuł kresków (Oryginalny): (38) Be Afraid of the Dark
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20585 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x12
Dodano: 11.07.2010
Opis: Kontynuacja odcinka "Powrót". Ben, ścigany w NASA przez Cyber Ducha, zamienia się w Szarą Materię (doktor Vicktor dotyka Omnitrixa, i jego DNA zostaje wchłonięte). Odkrywa, że Vicktor, Mumia i wilkołak chcą wystrzelić na Ziemię promień, który ją zaciemni, a wszystkich ludzi zamieni w mutanty. Tymczasem Gwen i dziadek zostają uwięzieni w kosmosie, gdzie ściga ich Mumia. Wydostają się dzięki czarom Gwen, jednak trafiają do śluzy powietrznej. Później Ben jako Upgrade wchodzi w statek kosmiczny i leci w kosmos, do swojej kuzynki i dziadka. Tam tymczasem Mumia wsadza korodium do wystrzeliwacza promienia ciemności na Ziemię, a wilkołak go wystrzela. Później Tennysonowie wyłączają promień, a Ben jako Benvicktor walczy z Cyber Duchem, ostatecznie zabija Vicktora i Kosmiczną Mumię (a Yenaldooshi ginie podczas odwrócenia działania promienia). Potem Ben, Gwen i Max wracają na Ziemię, podczas podróży atakuje ich Cyber Duch, ale Ben go niszczy. Statek ma ulec zniszczeniu, dlatego Ben zamienia się w Kulopłota, bierze Gwen i dziadka i ląduje na Ziemi. Fantom powraca do Omnitrixa.


(39) The Visitor Tytuł kreskówki (Polska): (39) The Visitor
Tytuł kresków (Oryginalny): (39) Gość
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20579 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x13
Dodano: 11.07.2010
Opis: Na Ziemię przybywa kosmitka Ksylena, która widzi na ręce Bena Omnitrix. Dziadek chce uratować jego i Gwen, ale okazuje się, że Ksylena to jego była kochanka. Chce ona go wziąć w kosmos, jednak ten odmawia. Okazuje się, że to ona wysłała na Ziemię Omnitrix. Chciała go dać Maxowi, jednak znalazł go Ben. Potem przybywa robot, chcący porwać dziadka. Ksylena pomaga Benowi w uratowaniu go (dodaje do zegarka Upchucka, który pokonuje robota).


(40) Idealny dzień Tytuł kreskówki (Polska): (40) Idealny dzień
Tytuł kresków (Oryginalny): (40) Perfect Day
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20590 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x1
Dodano: 11.07.2010
Opis: Rano dziadek robi Benowi i Gwen jajecznicę. Później chłopiec jako Diamentogłowy pokonuje Sixtusa i Volcanusa. Następnie Tennysonowie jadą do Pizzeri. Po wyjściu z Pizzeri ciężarówka wyrzuca grę z "Galaktycznym Wojownikiem Sumo". Pojawia się dwóch dziadków i dwie Gwen. Później pojawia się Vilgax. Okazuje się, że Ben został porwany przez Organizację, która podłączyła go do maszyny snu, żeby móc zdobyć omnitrix. Ostatecznie Enoch zostaje znowu pokonany przez Bena.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 14

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu