.
Witch   Nazwa Oryginalna: Witch
Nazwa Polska: Czarodziejki
Opis: Seria 1
W pierwszej serii ich przygód siły zła reprezentowane są przez księcia Fobosa, który siłą przejął władzę nad równoległym do Ziemi światem – Meridianem. "Serce Kondrakaru" posiada moc zamykania portali między światami, przez które siły zła mogłyby dokonać inwazji. W późniejszym etapie przygód strażniczek serce łączy się z Pieczęcią Fobosa (znalezioną przez Blunka – przyjaznego potworka z Meridianu), i odtąd potrafi ( odzyskując część mocy przeznaczonej na sieć ) portale otwierać.

Sami mieszkańcy Meridianu nie są zachwyceni swym władcą, Fobosem – niektórzy tworzą swego rodzaju "ruch oporu". Przywódcą buntowników Meridianu jest Caleb, który przedostaje się na Ziemię w poszukiwaniu Strażniczek Sieci. Zakochuje się on z wzajemnością w jednej z nich – Cornelii. Planem Fobosa jest przejęcie władzy nad Meridianem, a w późniejszym czasie nad całym wszechświatem, jednakże nie posiada on dostatecznej na to potęgi. Dlatego za wszelką cenę stara się odnaleźć swoją siostrę – Elyon. To ona, jako prawowita następczymi tronu, posiada moc, której pożąda Fobos. Lecz Elyon znajduje się na Ziemi, gdzie została ukryta dla ochrony przed swym nikczemnym bratem.

Z pomocą swego zmiennokształtnego sługi, Cedrica, który otwiera na ziemi księgarnię i zaprzyjaźnia się z Elyon, Fobos przekonuje siostrę że to on jest dobry, a strażniczki są złe. Ostatecznie Elyon wraca do Meridianu, gdzie ma zostać "koronowana" – w rzeczywistości Fobos ma przejąć w tym momencie jej moc. Na szczęście Strażniczki Sieci z pomocą Caleba i buntowników ratują Elyon i pokonują Fobosa. Elyon staje się królową Meridianu. Chłopak Will, Matt odkrywa tajemnicę Strażniczek i obiecuje, że nic nikomu nie powie.

Seria 2
Dziewczyny składają pierwszą wizytę w Kondrakarze i potem odkrywają nowe moce. Po likwidacji sieci zostają strażniczkami nieskończonych wymiarów. Wkrótce potem w Meridianie i na Ziemi dzieją się dziwne rzeczy. Okazuje się, że stało się najgorsze. Zgodnie z obawami Yan Lin powraca Nerissa – była strażniczka. Chce ona zemścić się na Zgromadzeniu Kondrakaru za uwięzienie jej przed 40 laty. Dodatkowo zadaje grupie największy cios. Nerissa zamyka Elyon w Sercu Meridianu i porywa ją.

Później porywa Matta i tworzy z niego swego złego sługę Shagona. Tworzy też Khora, Thridarda i Ember. Will myśli, że Shagon zabił Matta. Caleb odkrywa, że Nerissa jest jego matką. Nerissa ożywia Cassidy. Razem z Shagonem, Thridardem, Khorem i Ember atakują Kondrakar i porywają Halinor. Nerissa zamyka Zgromadzenie Kondrakaru w magicznej kuli. Potem postanawia porwać Kadmę. Udaje jej się to, potem łączy Serce Meridianu i Serce Zamballi, tworząc z nich Pieczęć Nerissy. Okazuje się, że Nerissa chce znowu mieć dawne Strażniczki.

Gdy Nerissa porwała Yan Lin, ona nie chciała współpracować z dawną przyjaciółką. Nerissa tworzy Altermere i więzi prawdziwą Yan Lin w swojej Pieczęci. Dwa pokolenia Strażniczek walczą ze sobą w kilkunastu bitwach. Matt wyrywa się spod władzy Nerissy i niszczy wcielenie Shagona, pozostawiając jego moc. W.I.T.C.H. dowiadują się, że młodsza siostra Cornelii jest Sercem Ziemi. Matt, jego szczur pan Huggles i kotek Cornelii Napoleon stają się Regentami Serca Ziemi. Cztery dawne Strażniczki wyrywają się z władzy Nerissy, ale ona zamyka je w Pieczęci. Nerissa ma teraz wszystkie moce.

W.I.T.C.H Pod koniec serii uwalniają Fobosa, Mirandę i Cedrica by pomogli im pokonać Nerissę. Zamknęli Nerissę w jej Pieczęci. Za pomocą Pieczęci Nerissy Fobos przejmuje władzę nad Meridianem. Wraz ze swoimi ludźmi atakuje Kondrakar. Cedric połyka Fobosa i zdobywszy jego moc, atakuje Ziemię. W.I.T.C.H go powstrzymują stając się swoimi mocami. Nerissa znowu uderza, ale zostaje zamknięta w Sercu Meridianu. Elyon wraca na swój tron, a Fobos i jego ludzie zostają zamknięci w lochu.

Każda ze strażniczek posiada inną moc: Will łączy w jedno wszystkie żywioły, dzięki czemu zwiększa ich siłę, Irma panuje nad wodą, Taranee nad ogniem, Cornelia nad ziemią, a Hay Lin nad powietrzem. W drugiej serii dziewczyny zyskują nowe moce: Will strzela błyskawicami oraz może ożywiać przedmioty, Cornelia posiada moc telekinezy, oraz może się zmieniać w starszą dziewczynę, Irma może wpływać na myśli innych osób, a także zmieniać kolory przedmiotów, Taranee może kontaktować się telepatycznie z innym strażniczkami, natomiast Hay Lin potrafi stać się niewidzialna.


Odcinki:
Początek Tytuł kreskówki (Polska): Początek
Tytuł kresków (Oryginalny): It Begins
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20209 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x1
Dodano: 17.07.2010
Opis: Odcinek pierwszy.


Ciąg dalszy Tytuł kreskówki (Polska): Ciąg dalszy
Tytuł kresków (Oryginalny): It Resumes
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20209 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x2
Dodano: 17.07.2010
Opis: Ciąg dalszy


Klucz Tytuł kreskówki (Polska): Klucz
Tytuł kresków (Oryginalny): The Key
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20219 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x3
Dodano: 17.07.2010
Opis: Klucz


Wszystkiego najlepszego Will Tytuł kreskówki (Polska): Wszystkiego najlepszego Will
Tytuł kresków (Oryginalny): Happy Birthday Will
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20211 razy
Komentarzy: 1
Numer odcinka: 1x4
Dodano: 17.07.2010
Opis: Wszystkiego najlepszego Will


Prace społeczne Tytuł kreskówki (Polska): Prace społeczne
Tytuł kresków (Oryginalny): A Service To The Community
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20206 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x5
Dodano: 18.07.2010
Opis: Prace społeczne


Labirynt Tytuł kreskówki (Polska): Labirynt
Tytuł kresków (Oryginalny): The Labirynth
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20209 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x6
Dodano: 18.07.2010
Opis: Labirynt


Dziel i rządź Tytuł kreskówki (Polska): Dziel i rządź
Tytuł kresków (Oryginalny): Divide And Conquer
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20206 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x7
Dodano: 18.07.2010
Opis: Dziel i rządź


Zasadzka w Torus Filney Tytuł kreskówki (Polska): Zasadzka w Torus Filney
Tytuł kresków (Oryginalny): Ambush At Torus Filney
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20201 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x8
Dodano: 18.07.2010
Opis: Zasadzka w Torus Filney


Powrót Tropiciela Tytuł kreskówki (Polska): Powrót Tropiciela
Tytuł kresków (Oryginalny): Return Of The Tracker
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20208 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x9
Dodano: 18.07.2010
Opis: Powrót Tropiciela


Żywy obraz Tytuł kreskówki (Polska): Żywy obraz
Tytuł kresków (Oryginalny): Framed
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20208 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x10
Dodano: 18.07.2010
Opis: Żywy obraz
1   2   3   4   5   6  

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu