.
Dragon Ball   Nazwa Oryginalna: Dragon Ball
Nazwa Polska: Dragon Ball
Opis: Dragon Ball jest to opowieść o smoczych kulach i chłopcu imieniem Goku, który niegdyś spotkał dziewczynkę imieniem Bulma i w tym momencie zaczyna się cała przygoda. Tytułowe kule z początku spełniające jedno życzenie posiadacza, a z czasem 3 stają się przyczyną wszystkich nieszczęść jak i pięknych momentów. Dzięki kulom spotkało się wielu późniejszych przyjaciół, których przyjaźń doprowadziła do pokonania zła, które często było wywoływane właśnie przez Smocze Kule. Na samym początku Goku modlił się do kuli, a pod koniec serialu animowanego wszystkie siedem kul stało się jego częścią. Przez cały ten czas Goku od małego chłopca do mężczyzny zmienił wiele w podejściu reszty bohaterów, a w tym czasie sam niewiele (lub nawet wcale) się nie zmienił.


Odcinki:
Wielka Podróż Tytuł kreskówki (Polska): Wielka Podróż
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Grand Depart
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20706 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x1
Dodano: 09.05.2007
Opis: Pierwszy odcinek bardzo znanego na całym świecie kultowego Dragonballa. Do Goku mieszkającego po śmierci dziadka samotnie w górach przyjeżdza Bulma. Goku w prezencie od dziadka dostał jedną z siedmiu smoczych kul, których poszukuje Bulma (ma już takie dwie). Po krótkiej rozmowie udało się jej namówić Goku do wyruszenia z nią w podróż na poszukiwanie pozostałych czterech smoczych kul, które połączone razem potrafią przywołać Legendarnego Smoka.


Pierwsze Kroki Tytuł kreskówki (Polska): Pierwsze Kroki
Tytuł kresków (Oryginalny): Les Premiers Pas
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20713 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x2
Dodano: 10.05.2007
Opis: Goku wraz z Bulmą kierują się w stronę miejsca, w którym według radaru znajduje się jedna z siedmiu smoczych kul. Jak się okazuje nie szukają ich, jednak tylko oni, ale również groźny król pragnący osiągnąć za ich pomocą władzę nad całym światem. Goku znajduje zagubionego żółwia, którego postanawia zanieść nad morze...


Naddźwiękowa Chmurka Genialnego Żółwia Tytuł kreskówki (Polska): Naddźwiękowa Chmurka Genialnego Żółwia
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Nuage Supersonique De Tortue Geniale
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x3
Dodano: 07.06.2007
Opis: Goku uratował zagubionego żółwia. Okazuje się, że jest on pod opieką Genialnego Żółwia - największego mistrza sztuk walki. On w nagrodę podarował Goku magiczną chmurkę, a Bulmie jedną z siedmiu smoczych kul, którą kiedyś znalazł na dnie oceanu.


Zły Tytuł kreskówki (Polska): Zły
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Grand Malfaisant
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20705 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x4
Dodano: 07.06.2007
Opis: Goku i Bulma trafiają do wioski, która jest terrozywana przez Prosiaka zamieniającego się w przeróżne ogromne złe stwory by porywać z wioski młode dziewczynki. Jak się potem okazuje w jego posiadłości wiodą one wspaniałe życie. W zamian za rozwiązanie tej sprawy Goku otrzymuje kolejną kryształową kulę.


Jamscha Dziecko Pustyni Tytuł kreskówki (Polska): Jamscha Dziecko Pustyni
Tytuł kresków (Oryginalny): Yamcha L'Enfant Terrible Du Desert
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20706 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x5
Dodano: 07.06.2007
Opis: Goku, Bulma i Prosiak kierują się w miejsce, w którym według radara znajduje się szósta (przedostatnia) kryszatałowa kula. Po drodze zatrzymują się na jednodniowy odpoczynek podczas którego zostają zaatakowani przez miejscowego bandytę - Jamsche. Goku podejmuje z nim walkę.


Dziwny Bandyta Tytuł kreskówki (Polska): Dziwny Bandyta
Tytuł kresków (Oryginalny): Un Drole De Bandit
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20707 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x6
Dodano: 07.06.2007
Opis: Goku, Bulma i Prosiak śpią w wozie kempingowym (kapsule Prosiaka). W nocy zagradają się do nich Jamscha ze swoim kompanem oraz wysłannicy Pilafa, a Prosiak podał Goku i Bulmie środek nasenny i został sam... Słudzy Pilafa podłożyli bombę w wozie Prosiaka, jednak wybuchła ona na szczęście dużo za późno.


Tajemnicza Góra Tytuł kreskówki (Polska): Tajemnicza Góra
Tytuł kresków (Oryginalny): La Montagne Mysterieuse
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20707 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x7
Dodano: 08.06.2007
Opis: Goku, Bulma i Prosiak jadą w stronę góry Tripan, na której według radara znajduje się szósta kryształowa kula. Jak się okazuje na górze znajduje się wulkan, który cały czas płonie. W środku znajduje się zamek Władcy Wulkanu, jednak jest on otoczony ogniem. Goku musi polecieć wraz z córką Władcy Wulkanu - Chi Chi do Genialnego Żółwia, który posiada magiczny wachlarz potrafiący ugasić ogień.


Fala Uderzeniowa Wielkiego Mistrza Tytuł kreskówki (Polska): Fala Uderzeniowa Wielkiego Mistrza
Tytuł kresków (Oryginalny): L'onde De Choc Du Grand Maitre
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20709 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x8
Dodano: 08.06.2007
Opis: Goku i Chi Chi docierają na wyspę Genialnego Żółwia. Jak się okazuje Genialny Żółw kilka lat wcześniej wyrzucił magiczny wachlarz, ponieważ go poplamił i zapomniał jak wielką ma on wartość. Zdecydował się, jednak udać na górę Tripan i własnymi rękami ugasić ogromny pożar za pomocą fali uderzeniowej. Przy okazji okazuje się, że tą technikę walki opanował także Goku. Genialny Żółw odkrywając jego wielki talent do walki zaproponował mu trening pod swoim okiem. Goku zdecydował się na niego udać po tym jak zdobędzie wraz z Bulmą i Prosiakiem siedem kryształowych kul.


Po Marchewce Tytuł kreskówki (Polska): Po Marchewce
Tytuł kresków (Oryginalny): Les Carottes Sont Cuites
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x9
Dodano: 09.06.2007
Opis: Goku, Bulma i Prosiak mają już sześć kryształowych kul. Za nimi podążają jednak bandyci, którzy zechcą im je odebrać, gdy będą mieli już wszystkie. Po drodze do miejsca, gdzie znajduje się ostatnia kula nasi przyjaciele napotykają miasto terroryzowane przez Bandę Królika. Son Goku będzie musiał stoczyć z nimi niełatwą walkę, gdyż każdy kogo dotknie ich przywódca zamienia się w marchewkę.


Kradzież Kryształowych Kul Tytuł kreskówki (Polska): Kradzież Kryształowych Kul
Tytuł kresków (Oryginalny): On A Vole Les Boules De Crystal
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20710 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x10
Dodano: 09.06.2007
Opis: Gdy Goku, Bulma oraz Prosiak zmierzają do miejsca, gdzie znajduje się ostatnia kula są śledzeni przez Jamsche. Mają ich na oku również wysłannicy Króla Pilafa, który posiada ostatnią kryształową kulę. Jego słudzy zaatakowali podczas drogi naszych przyjaciół i odebrali im kule - poza jedną, którą Goku nosi przy sobie. Docierają oni do zamku Pilafa, w których czeka ich jedna masa pułapek - wpadają w jedną z nich.




1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 64

Zaloguj się




Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:






BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu