.
Dragon Ball   Nazwa Oryginalna: Dragon Ball
Nazwa Polska: Dragon Ball
Opis: Dragon Ball jest to opowieść o smoczych kulach i chłopcu imieniem Goku, który niegdyś spotkał dziewczynkę imieniem Bulma i w tym momencie zaczyna się cała przygoda. Tytułowe kule z początku spełniające jedno życzenie posiadacza, a z czasem 3 stają się przyczyną wszystkich nieszczęść jak i pięknych momentów. Dzięki kulom spotkało się wielu późniejszych przyjaciół, których przyjaźń doprowadziła do pokonania zła, które często było wywoływane właśnie przez Smocze Kule. Na samym początku Goku modlił się do kuli, a pod koniec serialu animowanego wszystkie siedem kul stało się jego częścią. Przez cały ten czas Goku od małego chłopca do mężczyzny zmienił wiele w podejściu reszty bohaterów, a w tym czasie sam niewiele (lub nawet wcale) się nie zmienił.


Odcinki:
Przebudzenie Smoka Tytuł kreskówki (Polska): Przebudzenie Smoka
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Reveil Du Dragon
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20707 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x11
Dodano: 09.06.2007
Opis: Goku, Bulma, Jamscha oraz ich mali towarzysze zostali złapani w pułapkę Króla Pilafa. Słudzy Pilafa odbierają Son Goku ostatnią kryształową kulę, jednak popełniają błąd, dzięki któremu przyjaciele mają szansę na odebranie wszystkich siedmiu kul złemu tyranowi. Niestety zostali ponownie uwięzieni, a tyran przywołał Wielkiego Smoka, który może spełnić jego nikczemne życzenie. Goku zrobił w celi jednak małą dziurkę za pomocą fali Kamehama przez którą wylecieli Prosiak ze swoim kompanem z czasów szkolnych. Jednak czy uda im się przeszkodzić Pilafowi w zrealizowaniu jego marzeń?


Księżycowy Potwor Tytuł kreskówki (Polska): Księżycowy Potwor
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Monstre De La Pleine Lune
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x12
Dodano: 09.06.2007
Opis: Goku, Bulma, Prosiak, Jamscha i jego towarzysz są uwięzieni w zamku Pilafa. Goku za pomocą fali uderzeniowej zrobił niewielką dziure w murze przez którą Prosiak ze swoim szkolnym kolegą wylecieli. Pilaf wezwał Magicznego Smoka, jednak tak długo zwlekał z wypowiedzeniem życzenia, że uprzedził go Prosiak, który poprosił o...majteczki.


Noc Księżycowego Potwora Tytuł kreskówki (Polska): Noc Księżycowego Potwora
Tytuł kresków (Oryginalny): La Metamorphose De Goku
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20707 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x13
Dodano: 09.06.2007
Opis: Goku, który przemienił się w Oozaru po tym jak spojrzał księżyć rozwala cały zamek Pilafa, jednak także atakuje swoich przyjaciół, ponieważ ich nie poznaje. W końcu, jednak odcięli mu oni ogon, bez którego przemiana nie może zajść i Goku wrócił do swojej normalnej postaci. Teraz gdy kryształowe kule na rok straciły swoją moc Son Goku zamierza udać się na trening do Genialnego Żółwia. Zabiera jednak ze sobą radar Bulmy, by za rok wyruszyć na poszukiwania czwartej kryształowej kuli, którą dostał w prezencie od swojego dziadka.


Rywal Tytuł kreskówki (Polska): Rywal
Tytuł kresków (Oryginalny): L’apparition D’un Rival
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20709 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x14
Dodano: 09.06.2007
Opis: Goku leci najpierw na magicznej chmurce do swojego domu po kołdrę, a potem do Genialnego Żółwia, u którego postanawia zostać na treningu. Tymczasem Bulma i Jamscha, którzy lecieli do domu Bulmy rozbili się na pustkowiu i mają spore problemy, o których Son Goku nawet nie wie. Po przybyciu spałaszował zapasy jedzenia Genialnego Żółwia na cały tydzień! Genialny Żółw zgodził się trenować Goku pod jednym warunkiem – przywiezie mu na wyspę ładną dziewczynę. Na wyspę przybywa Kuririn (Krillan). Wielki Mistrz pomimo to, że już od dawna nie przyjmuje nowych uczniów zgodził się kształcić również jego pod warunkiem, że pomoże Son Goku w poszukiwanie naprawdę ładnej i miłej dziewczyny, ponieważ ten ma nawet problemy z odróżnieniem chłopca od dziewczyny...


Tajemnicza Dziewczynka Tytuł kreskówki (Polska): Tajemnicza Dziewczynka
Tytuł kresków (Oryginalny): Une Fille Mysterieuse
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x15
Dodano: 09.06.2007
Opis: Goku i Kuririn lecą na magicznej chmurce i poszukują ładnej i miłej dziewczyny, którą mogliby sprowadzić na wyspę Genialnego Żółwia. To jedyny sposób by zacząć trening u Wielkiego Mistrza, ponieważ postawił właśnie taki warunek. Chłopcy uratowali przed policją bardzo dziwną dziewczynkę - za każdy razem gdy kichnie zmienia swoją postać (raz jest bardzo miła i ma niebieskie włosy, a innym razem bardzo zła i ma blond włosy...). Dziewczyna spodobała się, jednak Genialnemu Żółwiowi i teraz będzie można wreszcie rozpocząć upragniony trening.


Pierwszy Sprawdzian Tytuł kreskówki (Polska): Pierwszy Sprawdzian
Tytuł kresków (Oryginalny): Les Premiers Test
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x16
Dodano: 09.06.2007
Opis: Genialny Żółw zanim rozpocznie trening z Kuririnem i Son Goku chciał przeprowadzić kilka testów na ich możliwości. Jak się okazało Goku przewyższa zdolnościami Krillana i przedewszystkim jest uczciwy. Kuririn od początku cwaniakuje i już pierwszego dnia oszukał Goku. Wygrał rywalizację przez co Son Goku nie dostał kolacji, a wszyscy wiemy jaki on ma wilczy apetyt. Wyszło mu to jednak na dobre, ponieważ kolacja była nie strawna - Kuririn i Genialny Żółw struli się i następnego dnia trening nie odbył się. Jednymi słowy sprawiedliwości stało się za dość.


Intensywny Trening Tytuł kreskówki (Polska): Intensywny Trening
Tytuł kresków (Oryginalny): Entrainement Intensif
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20705 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x17
Dodano: 09.06.2007
Opis: Goku i Kuririn rozpoczynają trening u Genialnego Żółwia. Ich pierwszym zadaniem jest rozniesienie mleka do wszystkich domów na czas (na śniadanie) tyle, że nie używając samolotu mleczarza ale o własnych nogach. Ćwiczenie z pozoru wydaje się proste, jednak Genialny Żółw z czasem utrudnia je jak to tylko możliwe. Songowi sił dodała informacja, że niegdyś jego dziadek powtarzał to ćwiczenie przez całe osiem miesięcy. Kuririn radził sobie nieco gorzej, jednak również wytrzymał. Mali wojownicy po przybyciu do domu dowiadują się, jednak że to była tylko jak to mówi Genialny Żółw "poranna rozgrzewka", a do prawdziwego treningu przejdą dopiero teraz. Sprawdziło się to, co niegdyś słyszał Krillan - trening u Wielkiego Mistrza to prawdziwe piekło.


Trening Według Genialnego Żółwia Tytuł kreskówki (Polska): Trening Według Genialnego Żółwia
Tytuł kresków (Oryginalny): L’entrainement Selon Tortue Geniale
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x18
Dodano: 10.06.2007
Opis: Po porannej rozgrzewce (roznoszeniu mleka) Goku i Krillan przechodzą do prawdziwego treningu w momencie gdy myśleli, że to był już właśnie koniec. Teraz czeka ich praca w polu – muszą zaorać ogromne pole, jednak gołymi rękami. Następnie muszą pracować na budowie (są tak dobrzy że otrzymali płace jak za 6 robotników). Później pływają po jeziorze, w którym znajdują się rekiny. A na końcu Genialny Żółw przywiązuje ich do drzewa i swoją laską uderza w ul – nasi przyjaciele muszą robić uniki, by nie zostać użądlonym. Te ćwiczenia mają powtarzać przez 8 miesięcy – do rozpoczęcia Wielkiego Turnieju Sztuk Walki.


Wielki Turniej Tytuł kreskówki (Polska): Wielki Turniej
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Grand Championnat
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20706 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x19
Dodano: 10.06.2007
Opis: Po kilku miesiącach szkolenia Goku i Krillan są tak silni, że są wstanie przesunąć ogromny głaz - ten sam, który wskazał na początku szkolenia Genialny Żółw. Zgodnie z obietnicą, gdy będą wstanie go ruszyć Wielki Mistrz ma zacząć uczyć ich walki. Jak się okazuje samą nauką walki był trening, który wykształcił ich mięśnie i zmysły, obaj są naprawdę i silni. Nawet sam Genialny Żółw przyznał, że są wstanie wygrać Wielki Turniej Sztuk Walki, który już niebawem się ropozcznie. Teraz naszym przyjaciołom pozostało kontynuować trening, jednak już z 40-kilowymi skorupami na plecach. Nasi przyjaciele docierają na miejsce, gdzie odbędzie się turniej i dokonują zapisu, ku zdziwieniu wszystkich - nigdy na turniej nie przybyli jeszcze tak młodzi i mali uczestnicy.


Niech Zwycięży Najlepszy Tytuł kreskówki (Polska): Niech Zwycięży Najlepszy
Tytuł kresków (Oryginalny): Que Le Meilleur Gagne
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20710 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x20
Dodano: 10.06.2007
Opis: Rozpoczęły się eliminacje do finału Wielkiego Turnieju Sztuk Walki, w którym weźmie udział tylko ośmiu zawodników. Goku pokonał swojego pierwszego przeciwnika w błyskawicznym tempie i to jednym palcem. Podobnie łatwo poradził sobie z kolejnymi rywalami. Do finału bez trudu zakwalifikował się również jego przyjaciel Krillan, a również jego stary znajomy Jamscha. W finale znalazł się również tajemniczy starzec – Dzeki Szun.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 64

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu