.
Dragon Ball   Nazwa Oryginalna: Dragon Ball
Nazwa Polska: Dragon Ball
Opis: Dragon Ball jest to opowieść o smoczych kulach i chłopcu imieniem Goku, który niegdyś spotkał dziewczynkę imieniem Bulma i w tym momencie zaczyna się cała przygoda. Tytułowe kule z początku spełniające jedno życzenie posiadacza, a z czasem 3 stają się przyczyną wszystkich nieszczęść jak i pięknych momentów. Dzięki kulom spotkało się wielu późniejszych przyjaciół, których przyjaźń doprowadziła do pokonania zła, które często było wywoływane właśnie przez Smocze Kule. Na samym początku Goku modlił się do kuli, a pod koniec serialu animowanego wszystkie siedem kul stało się jego częścią. Przez cały ten czas Goku od małego chłopca do mężczyzny zmienił wiele w podejściu reszty bohaterów, a w tym czasie sam niewiele (lub nawet wcale) się nie zmienił.


Odcinki:
Piracki Robot Tytuł kreskówki (Polska): Piracki Robot
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Robot Pirate
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x51
Dodano: 16.06.2007
Opis: Goku, Kuririn i Bulma zostali zaatakowani przez pirackiego robota. Początkowo ataki Goku i Kuririna nie przynoszą żadnego skutku. Songo wyprowadził robota w pole – Goku biegł po długim balkonie, a robot przesuwając się na dole cały czas do niego strzelał, gdy jednak doszli do końca pomieszczenia Songo zakręcił, a robot wpadł z całym impetem w ścianę. Po chwili, jednak się z tego wygrzebał i kontynuował walkę. Kuririn i Bulma strzelili do niego z działa znajdującego się na statku, jednak zamiast robota trafili Goku. Bulma wjechała w robota ciężarówką z paliwem. Razem z nią robot wpadł do wody i nastąpił wybuch. Przyjaciele myśleli, że już po wszystkim. Po chwili robot, jednak wciągnął swoim ogonem do wody Goku. Ten wydostał się z wody, jednak skoczył na podniszczony balkon, który się zapadł i zasypał go gruz. Bulma i Kuririn zaczęli uciekać, wbiegli do znajdującego się tam budynku i trafili do pomieszczenia, gdzie znajdował się panel sterowania. Był tam trup z nożem w klatce piersiowe... Prawdopodobnie gdy nasi przyjaciele weszli do groty został uruchomiony system obrony, Bulma próbowała go wyłączyć, jednak bezskutecznie. Z gruzów wydostał się Goku i pomógł swoim przyjaciołom zejść i kazał im wejść do korytarza prowadzącego dalej. On został w hangarze, by rozprawić się z robotem i tak też zrobił. Skoczył na niego z góry i przeszył na wylot swoją pięścią. Po tym nastąpił spory wybuch w budynku i wszystko pomału zaczynało się zapadać. Goku zaczął biec za swoimi przyjaciółmi. Oni, jednak natrafili na rozwidlenie drogi, ale pomyśleli o Songo i narysowali mu strzałkę. Zaraz za nimi podążał, jednak szpiegujący ich generał Niebieski i zmienił strzałkę... Goku poszedł w drugą stroną niż cała reszta. Bulma i Kuririn doszli do otworu w korytarzu, którym można było wskoczyć do wody. Tak też zrobili, a za nimi popłynął generał Niebieski.


Skarb Istnieje Tytuł kreskówki (Polska): Skarb Istnieje
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Tresor Existe
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20707 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x52
Dodano: 17.06.2007
Opis: Po pokonaniu robota Kuririn, Bulma i Goku poszli dalej korytarzem. Bulma i Kuririn szli na z przodu i przy rozwidleniu drogi zostawili strzałkę dla Goku, jednak zaraz za nimi podążał generał Niebieski, który zmienił kierunek strzałki przez co Goku poszedł w odwrotną stronę. Doszedł on do końca korytarza, który kończył się ścianą. Wtedy otworzyła się zapadnia i wpadł do pomieszczenia, gdzie znajdowała się ośmiornica. Chciała ono pożreć Songo, jednak ten po krótkiej walce upiekł ośmiornicę za pomocą fali Kamehama i zaczął ją zjadać. W czasie gdy Goku delektował się świeżo zdobytym pokarmem Kuririn i Bulma dopłynęli do pomieszczenia, gdzie znajdował się ogromny posąg o wielu rękach, w których były mecze oraz trzy skrzynie. Posąg po kolei wyrzucał w przybyszy miecze, jednak zdołali się oni przed nimi obronić. W jednej ze skrzyń znaleźli oni złoty klucz, który dopasowali do zamka w posągu – po jego przekręceniu z ust postaci zaczęło wysypywać się złoto. Wtedy do akcji wkroczył generał Niebieski, który użył swojej najgroźniejszej broni – zahipnotyzował Krillana tak, że nie mógł się on ruszyć i zadał mu kilka bardzo mocnych ciosów. Gdy chciał go już dobić do groty przybył Goku, który usłyszał wołanie o pomoc Bulmy.


Grota Tysiąca Przeszkód Tytuł kreskówki (Polska): Grota Tysiąca Przeszkód
Tytuł kresków (Oryginalny): La Grotte Aux Mille Dangers
Ocena: 4.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x53
Dodano: 17.06.2007
Opis: Generał Niebieski zaatakował Kuririna i Bulmę w grocie tysiąca przeszkód, w której znajdował się ogromny skarb piratów oraz kryształowa kula. Wszystko zaczęło się już, jednak zapadać po sporym wybuchu, który nastąpił w hangarze po walce Goku z pirackim robotem. Na odsiecz Kuririnowi i Bulmie przybył Goku, który w walce wręcz deklasował generała Niebieskiego. Gdy żadna inna broń już nie skutkowała generał Niebieski zahipnotyzował Goku (podobnie jak wcześniej Krillana) tak, że nie mógł się on poruszać. Okrutny generał zadał kilka mocnych ciosów bezbronnemu Songo, a potem przyłożył mu do twarzy potężną broń i rozkazał Bulmie wskazać miejsce, w którym znajduje się kula – była ona na dnie jeziora. Po wskazaniu tego miejsca okazało się, że generał Niebieski jest bardzo nieuczciwy i nadal zamierzał zabić Goku. Wtedy pojawiła się mysz, która strasznie przeraziła generała Niebieskiego i stracił on wszystkie siły – Goku znów mógł się ruszać. Songo odzyskawszy siły przeszedł do ataku i szybko rozprawił się z wrogiem. Grota była już tak zniszczona, że trzeba było z niej jak najszybciej uciekać i tak też uczynili Bulma oraz Kuririn. Goku wskoczył, jednak do podziemnego jeziorka w celu odnalezienia kuli smoka. Po chwili znalazł ją, jednak była ona 3-gwiazdkowa, a Songo najbardziej poszukuje 4-gwiazdkowej (to właśnie tą dostał od swojego dziadka Son Gohana w prezencie). Goku wynurzywszy się zaczął szukać jeszcze myszy, która uratował mu życie i dopiero, gdy ją znalazł rzucił się do ucieczki. Korytarz, którym biegł do hangaru już się zapadał, czy Goku zdąży? Bulma i Kuririn wsiedli już do łodzi podwodnej piratów i pomału zaczynają zanurzanie – Bulma chce już uciekać pomimo sprzeciwu Krillana, który nie chce zostawić swojego przyjaciela.


Ratuj Się Kto Może Tytuł kreskówki (Polska): Ratuj Się Kto Może
Tytuł kresków (Oryginalny): Sauve Qui Peut
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20706 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x54
Dodano: 17.06.2007
Opis: Korytarz, którym biegnie Goku do hangaru już praktycznie się zapadła, a Bulma i Kuririn zanurzają się łodzią podwodną. W tym momencie z korytarza wyskakuje Songo z myszką, która wcześniej uratowało mu życie w buzi. Nie przerwał biegu nawet gdy spadł mu kamień na głowę. Krillan i Bulma, którzy go zauważyli wynurzyli się i Goku zdążył wsiąść do łodzi. Zaczęli próbować wypłynąć korytarzami do oceanu, jednak w środku jednego z nich skończyło się im paliwo. Ich sytuacja wydawała się beznadziejna, jednak Goku wpadł na wspaniały pomysł. Kazał swoim przyjaciołom nie oddychać, a sam uderzył falą Kamehama w głąb korytarza dzięki czemu łódź bardzo szybko płynęła w drugą stronę, aż w końcu wypłynęła na powierzchnię i cała trójką była uratowana. Na magicznej chmurce polecieli oni na wyspę, gdzie znajdowała się miejscowa kwatera Armii Czerwonej Wstęgi. Goku jak zwykle szukał czegoś do jedzenia. Wszedł do bazy oddziału Armii Czerwonej Wstęgi, w której jeden z żołnierzy kontaktował się kwaterą główną, jednak gdy trzej przyjaciele weszli do budynku schował się na półce. Z komendantem Czerwonym chwilę porozmawiał sobie Songo, jednak po chwili zirytowany rozwalił nadajnik. Gdy Goku znalazł coś do jedzenia przyjaciele wyruszyli w stronę wyspy Genialnego Żółwia. Jak się okazało Bulma zabrała ze sobą z groty jeden kryształ i podarowała go Kuririnowi, jednak ten go nie przyjął, a więc po powrocie dali go Genialnemu Żółwiowi. Jego radość była bardzo krótka, ponieważ Lanch po kichnięciu zamieniła się w żądną pieniędzy podłą dziewczynę – odebrała Wielkiemu Mistrzowi kryształ i odleciała z nim. Tymczasem z rozwalonej groty zdołał wydostać się także generał Niebieski i wyruszył w drogę za naszymi przyjaciółmi. Gdy Ci patrzyli się w stronę, która odleciała Lanch on wylądował na tyle wyspy.


Wioska Mechanicznych Zabawek Tytuł kreskówki (Polska): Wioska Mechanicznych Zabawek
Tytuł kresków (Oryginalny): Vers Les Villages Des Jouets Mecaniques
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20707 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x55
Dodano: 17.06.2007
Opis: Gdy przyjaciele w domu Genialnego Żółwia zastanawiali się, gdzie jest Lanch z kryształową kulą oraz jak Bulma będzie mogła wrócić do swojego generał Niebieski na tyłu domu przemienił sznury w węże, które cicho wpełzły do domu i związały wszystkich, którzy tam przebywali. Generał Niebieski wtedy spokojnie wszedł do domu – zabrał wszystkie trzy kryształowe kule znajdujące się na wyspie, pozostawił bombę, która miała wybuchnąć w domu za 5 minut i wszystkich zabić, a następnie odleciał z wyspy samolotem. Na szczęście w porę powróciła Lanch, która ponownie kichnęła i przemieniła się w miła dziewczynkę przyjazną bywalcom domu Genialnego Żółwia. Zdołała ona uwolnić Goku, który w ostatniej chwili wyrzucił bombę w powietrze. Songo po wyrzuceniu bomby szybko wezwał magiczną chmurkę i wyruszył w pogoń za generałem Niebieskim, który skradł jego kule. Niczego nie spodziewający się generał Niebieski spokojnie w samolocie przyrządzał sobie zupkę, gdy zobaczył z tyłu nadlatującego na chmurce Goku. Zdecydował się dodać gazu, jednak magiczna chmurka Songo nie ustępowała szybkością samolotowi Czerwonej Wstęgi. Samolot generała Niebieskiego przy dużej szybkości uszkodził się i był zmuszony wylądować. Poszukiwał bazy Czerwonej Wstęgi, jednak na wyspie nad którą się znajdowali nie było jej, generał Niebieski nawet nie znał tej wyspy i trochę się przeraził, wpadł jednak na niezły plan. Na chwilę wyłączył silniki, a gdy Goku zbliżył się do tyłu jego samolotu włączył je na maksymalne obroty przez co Songo spadł z chmurki i pomimo to, że miękko wylądował nie mógł kontynuować pościgu. Generał Niebieski, jednak krótko cieszył się z zaskoczenie przeciwnika, ponieważ wleciał w skałę i jego samolot wybuchnął.


W Sielankowym Zabawkowiu Tytuł kreskówki (Polska): W Sielankowym Zabawkowiu
Tytuł kresków (Oryginalny): Comme Sur Un Petit Nuage
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x56
Dodano: 18.06.2007
Opis: Generał Niebieski rozbił się swoim samolotem na wyspie magicznych zabawek. Tymczasem Songo, który spadł z magicznej chmurki spotkał Aralę oraz dwóch bliźniaków, jednak nie zdążył się z nimi bliżej zapoznać, ponieważ poleciał w stronę góry, na której rozbił się generał Niebieski. Zdążył on jednak wygrzebać się ze szczątków samolotu i wyruszyć na poszukiwanie najbliższej bazy Armii Czerwonej Wstęgi. Na tej wyspie, jednak jej na pewno nie ma zatem musi on znaleźć jakiś samolot. Po drodze spotkał nadjeżdżający samochód, który zatrzymał w celu przejęcie go. Wysiadł z niego dziwny mężczyzna, który poszedł do budki telefonicznej, przebrał się i wyszedł oznajmiając, że jest „Super Śliwą” najwyraźniej myśląc, że napastnik się przestraszy. Chcąc zademonstrować swoją siłę przełamał jedną chudą warstwę betonu, jednak z trudem ukrywając przeszywający go ból. Generał Niebieski po chwili zgniótł całą budkę telefoniczną i „Super Śliwa” oddał mu swój samochód bez sprzeciwienia się. Goku za to leciał magiczną chmurką wraz z Aralą i bliźniakami spotykając po drodze Małą Rudą i policjanta Taro, który usłyszawszy, że w wiosce jest ktoś z Armii Czerwonej Wstęgi uciekł w popłochu. Generałowi Niebieskiemu szybko popsuł się samochód, który ukradł Super Śliwie. Nadszedł, jednak mu z pomocą mały człowieczek, który naprawił wóz, jednak za nim zauroczony Generał Niebieski zdążył mu podziękować odszedł. Nadjechała za to policja, która próbowała go aresztować, jednak bezskutecznie, a Generał Niebieski odjechał ich radiowozem. Jednak za chwilę w jego auto wbiegła Arala i wyleciał on wysoko w powietrze. Songo szukał go po całej okolicy, ale nigdzie go nie mógł dostrzec, aż w końcu wpadł na pomysł by za pomocą radaru zlokalizować kule, które Generał Niebieski ma przy sobie. Jak się okazało radar, jednak się zepsuł. Arala wskazała Goku mieszkanie Doktora, który podobno wszystko potrafi naprawić, z radarem miał jednak spore problemy.


Arala Kontra Generał Czerwonej Wstęgi Tytuł kreskówki (Polska): Arala Kontra Generał Czerwonej Wstęgi
Tytuł kresków (Oryginalny): Araca Contre Le Ruban Rouge
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20706 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x57
Dodano: 18.06.2007
Opis: Arala zaprowadziła Goku do największego speca na wyspie, który podobno potrafi wszystko naprawić. Tymczasem do tego samego domu zmierzał generał Niebieski, ponieważ dowiedział się, że w tamtych rejonach jest jeden z niewielu samolotów na wyspie. Doktor z radarem Songa miał, jednak ogromne problemy. Gdy nie wiedział, co z nim zrobić naprawił go jego synek, który miał magiczne zdolności. Tymczasem od tyłu domu na posiadłość przyszedł generał Niebieski, jednak gdy zobaczył Goku trochę się przeraził – nie miał zamiaru z nim znowu walczyć. Songo zaczął podążać, jednak śladem generał Niebieskiego, który skrył się w domu. Goku miał, jednak naprawiony radar i poszukiwał go w domu, w końcu znalazł go ukrytego w lodówce. Generał Niebieski przystawił, jednak do głowy Arali nóż, jednak ta go polizała i się uwolniła. Goku chciał stanąć do walki z Niebieskim, jednak znowu został przez niego tak zahipnotyzowany, że nie mógł się ruszyć. W międzyczasie do walki z Armią Czerwonej Wstęgi przygotowywała się już miejscowa policja, która spodziewała się ich najazdu. Generał Niebieski odebrał Goku ledwo naprawiony radar, a następnie włożył go do kieszeni. Plecak z kulami włożył do samolotu, którym zaraz zamierzał odlecieć. Najpierw chciał, jednak dobić Songo. Jednym ciosem powalił go na ziemię, a następnie miał go zamiar przebić zaostrzonym drzewem. Na pomoc zaczarowanemu Goku przyszła Arala, która jak się okazała była bardzo silna. Kilka razy bardzo mocno uderzyła Niebieskiego, a następnie posłała go tak wysoko w powietrze, że nikt nie wie gdzie upadł. Następnie to samo mało dziecku, które naprawiło radar sprawiło, że Goku znowu mógł się ruszać. Odzyskał on trzy kryształowe kule, jednak nie miał już radaru, który w daleką „podróż” zabrał ze sobą generał Niebieski. Dziecko, jednak z kilku części niedokończonego samolotu stworzyło nowy radar. Wobec tego Songo odleciał na swojej magicznej chmurce i zapewne nadal będzie szukał 4-gwiazdkowej kryształowej kuli, która niegdyś należała do jego dziadka.


Mieszkańcy Świętej Krainy Tytuł kreskówki (Polska): Mieszkańcy Świętej Krainy
Tytuł kresków (Oryginalny): Les Habitants De La Terre Sainte
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20706 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x58
Dodano: 18.06.2007
Opis: Goku zmierza do miejsca, w którym według radaru znajduje się kolejna kryształowa kula. Tam również stacjonuje Armia Czerwonej Wstęgi, która jej poszukuje pod dowództwem Kapitana Żółtego. Zabiera jej to, jednak bardzo wiele czasu, ponieważ ich oddziały nie posiadają tak dokładnego radaru jaki ma Goku. Dostrzegają, jednak kryształową kulę w kraterze wulkanu. Przy próbie jej wydobycia rozpoczęła się erupcja wulkanu. Wielkie rozpalone skały dolatywały aż do podstaw Świętej Wierzy – do Świętej Krainy, gdzie mieszkał strażnik Wieży ze swoim synkiem Upachim. Gdy erupcja się zakończyła Upachi znalazł kulę, która bardzo mu się spodobała. W tym momencie na terenie Świętej Krainy wylądowały śmigłowce Armii Czerwonej Wstęgi, ponieważ było to jedyne miejsce w dżungli, w którym na dosyć sporym obszarze terenu nie rosły drzewa, co umożliwiało bezpieczne lądowanie. Kapitan Żółty oznajmił strażnikowi wieży, że Armia Czerwonej Wstęgi rozbija tam obóz, jednak pozwoli mu zostać na miejscu, jeśli się zgodzi dla nich pracować. Nie przyjął on, jednak tej propozycji. Kapitan Żółty dostrzegł także, że strażnik trzyma w ręku kryształową kulę. Gdy odmówił on oddania jej rozkazał go zabić. Kule nie zrobiły, jednak na nim wrażenia i rozprawił się z całym oddziałem Czerwonej Wstęgi. Uciec zdążył jedynie Kapitan Żółty. Chwilę później porwał on, jednak jego syna i zagroził mu, że jeśli nie odda mu on kryształowej kuli jego syn zginie. W tym momencie nadleciał, jednak Goku, który uratował jego syna. W podzięce za uratowaniu syna strażnik wieży podarował Songo 4-gwiazdkową kryształową kulę, której tak szukał – to ta, którą dostał w prezencie od swojego dziadka. Tymczasem do kwatery głównej Armii Czerwonej Wstęgi przybył Kryminator, który jest płatnym mordercą. Podobno jeszcze nikt nie stawił mu czoła, a jego następnym zleceniem ma być zlikwidowanie Goku. Do kwatery głównej dotarł również po długiej i ciężkiej podróży generał Niebieski.


Do Akcji Wkracza Kryminator Tytuł kreskówki (Polska): Do Akcji Wkracza Kryminator
Tytuł kresków (Oryginalny): Le Redoutable Towpypy Passe A L’Action
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x59
Dodano: 18.06.2007
Opis: Do kwatery głównej Armii Czerwonej Wstęgi przybył Kryminator (płatny morderca) oraz cudem ocalały generał Niebieski. Pomimo to, że Niebieski dostarczył bardzo dokładny radar jakim posługuje się Songo Komendant Czerwony był bardzo surowy – skazał go na karę śmierci. Jednak dał mu szansę za długotrwałą i wierną służbę w szeregach armii. Zmierzy się on z Kryminatorem – jeśli wygra będzie mógł dalej żyć. Kryminator zgodził się na pojedynek, jednak od razu zaznaczył, że za zlikwidowanie Niebieskiego także przyśle rachunek. Songo tymczasem przebywa w Świętej Krainie. Jej strażnik opowiedział mu historię o Świętej Wieży. Jest ona bardzo wysoka, a podobno na jej szczycie mieszka jej dobry duch. Podobno jeśli komuś uda się wejść na samą górą bez niczyjej pomocy będzie mógł się napić nadzwyczaj świętej wody, która sprawi, że jego siła wzrośnie. Do tej pory na sam szczyt udało się wspiąć tylko jednej osobie... Goku już, jednak zaczął kombinować jak wspiąć się na jej szczyt. Pojedynek Niebieskiego z Kryminatorem trwał bardzo krótko. Kryminator z łatwością unikał wszystkich ciosów generała Niebieskiego i nie oparł się nawet jego hipnozie, która sprawiała, ze jego przeciwnicy nie mogli się ruszać. Wtedy Kryminator skończył z Niebieskim wzbudzając wielkie uznanie Komendanta Czerwonego. Upewniwszy się, że Kryminator jest odpowiednią osobą do uporania się z przeciwnikiem opowiedzieli mu o Goku, który nie daje im spokoju. Ma on go zlikwidować i przynieść cztery kryształowe kule, które ma on przy sobie. Kryminator ma bardzo dziwny środek transportu. Wyrzucił w powietrze jeden z filarów budynku, który sobie pożyczył od Armii Czerwonej Wstęgi, a następnie na niego wskoczył i tak zmierzał w kierunku wyspy, na której znajdował się Goku. Gdy Songo rozmawiał znów ze strażnikiem wieży o śmiałkach, którzy próbowali się na nią wspiąć przybył Kryminator. Szybko rozprawił się ze strażnikiem wieży, który chciał obronić Songo. Po zlikwidowaniu go chce teraz wypełnić prawdziwy cel swojej misji – zabić Goku i dostarczyć Armii Czerwonej Wstęgi kryształowe kule.


Goku Kontra Kryminator Tytuł kreskówki (Polska): Goku Kontra Kryminator
Tytuł kresków (Oryginalny): Goku Contre Tao Pai Pai
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20708 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x60
Dodano: 19.06.2007
Opis: Kryminator zabił strażnika wieży, który bronił Goku. Teraz chce rozprawić się z Songo i odebrać mu kryształowe kule, czyli wypełnić swoją misję. Goku szybko oberwał, jednak ku zdziwieniu Kryminator po kilku ciosach nadal się podnosił. Od razu było widać, jednak że Goku nie dorównuje mu siłą. Kryminator zablokował nawet jego falę Kamehama – został zniszczony jednak jego strój. Następnie Kryminator zaatakował Songo ognistym promieniem po czym Goku się nie podniósł. Kryminator zabrał plecak z kulami, jednak nie poleciał od razu do kwatery Armii Czerwonej Wstęgi, ponieważ najpierw musiał udać się po nowy strój. Jak się okazało będzie musiał, jednak czekać na niego trzy dni. Kryminator miał, jednak ze sobą tylko trzy kule – czwarta została na miejscu walki przy Songo. Komendant Czerwony powiedział, jednak że pośle tam już swoich ludzi. Upachi pogrzebał swojego ojca, a następnie zabrał się za zasypywanie Goku, gdy nadleciał żołnierz Armii Czerwonej Wstęgi, by zabrać kule, która została przy Songo. Jak się okazało ognisty promień Kryminatora trafił prosto w kryształową kulę, którą Songo miał wsadzoną za ubranie. Żołnierz Armii Czerwonej Wstęgi uciekł w popłochu i zgłosił do kwatery głównej informację o tym, że Goku żyje, a chwilę później został zlikwidowany. Songo, który miał w pamięci ojca Upachiego zabitego przez Kryminatora przyrzekł Upachiemu, że zbierze siedem kryształowych kul i go ożywi. Goku wiedział, że Kryminator niedługo wróci, by dokończyć to co zaczął i odebrać mu ostatnią kulę, jednak on będzie mógł wtedy odebrać mu trzy pozostałe. Songo wobec tego postanowił wspiąć się na szczyt Świętej Wieży i napić się magicznej wody, by móc pokonać Kryminatora.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 64

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu