.
Totally Spies!   Nazwa Oryginalna: Totally Spies!
Nazwa Polska: Odlotowe Agentki
Opis: Bohaterkami są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex, o śniadej karnacji oraz zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara blondynka Clover. Agentki mają także odwiecznego wroga – Mandy. Jednak jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole (obie stoją na samej górze na liście, na jednej pozycji). Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting), której szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją.

Sam (Samantha) Simpson – jest najrozważniejsza i najbardziej dojrzała z całej trójki. Mocno stąpa po ziemi. Można jej zaufać. Lubi czytać książki, szybko się uczy, odznacza błyskotliwą inteligencją. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Chłopcy? Na ogół nie interesuje się nimi, chyba że jest to ktoś o nieodpartym uroku.

Clover (Cleopatra) Mansion – jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia ciuchy i zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Często bywa zakochana. Ma ogromne powodzenie u chłopców.

Alex (Alexandra) Huston – ma dużo uroku, jest wrażliwa, delikatna i dziewczęca. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport, ale brak jej wytrwałości w ćwiczeniach. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.

Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze pomaga dziewczynom w trudnych sytuacjach. Potrafi też dobrze walczyć (zna judo i karate). Próbuje często zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest bandytą, i mamę, która, jak się okazało, była w młodości superbohaterką.

Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, z Clover walczy o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Ma czarne włosy i ubiera się często na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W piątej serii usiłuje z kuzynką wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie.


Odcinki:
(1) Muzyczna misja Tytuł kreskówki (Polska): (1) Muzyczna misja
Tytuł kresków (Oryginalny): (1) A Thing For Musicians
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20758 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x1
Dodano: 07.09.2010
Opis: Agentki jadą na koncert Rickego Mathisa. Na miejscu okazuje się, że jego dwaj przyjaciele nagrywają na płyty hipnotyczne wersje jego piosenek. Kiedy Agentki łapią przestępców wszystko wraca do normy. Tymczasem Clover zakochuje się w Damonie.


(2) Jednodniowa Królowa Tytuł kreskówki (Polska): (2) Jednodniowa Królowa
Tytuł kresków (Oryginalny): (2) Queen For A Day
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20757 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x2
Dodano: 07.09.2010
Opis: Agentki tym razem mają misję na pustyni. Ktoś chciał porwać królową Tassarę po to, żeby nie odbyła się konferencja, na której miał być podpisany traktat pokojowy. Okazuje się, że to siostra królowej chciała ją porwać. Makeda (tak nazywała się siostra królowej) upozorowała własne porwanie, żeby zwabić swoją siostrę do pułapki. Sam, Clover i Alex jednak nie mogą do tego dopuścić. Agentki wymyślają plan, aby Clover przebrała się za królową. Niestety agentka zostaje porwana. Tassara chce lecieć z Sam i Alex na poszukiwania siostry a one się zgadzają. Po znalezieniu Makedy agentki i królowa zostają złapane w pułapkę. Makeda wyjaśnia swój plan, który polega na tym, że ona zostanie królową złego państwa a jej wspólnik dostanie fabrykę broni. Agentki uwalniają siebie i Clover. Lecą do fabryki Makedy i tam łapią przestępców. Traktat został podpisany a Makeda i jej wspólnik idą do więzienia. Tymczasem Clover i Mandy walczą o miano królowej szkoły.


(3) Nowy Jerry Tytuł kreskówki (Polska): (3) Nowy Jerry
Tytuł kresków (Oryginalny): (3) The New Jerry
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20758 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x3
Dodano: 25.09.2010
Opis: Z więzienia Agencji ucieka bandyta o imieniu Tim Scam. Porywa Jerry’ego i wysyła go w kosmos, a sam zajmuje jego miejsce. Agentki przekonane były, że Jerry odszedł na emeryturę i zaufały nowemu szefowi. On jednak ze wszystkich sił starał się pozbyć agentek, jednak za każdym razem mu się nie udaje. Agentki odkrywają, że coś jest nie tak. Tim Scam je unieruchamia i wysyła w kosmos identyczne jak Jerry’ego. Tam okazuje się, że chce on za pomocą broni z agencji wyssać całą wodę z Ziemi. Dziewczyny jednak wydostają się z kłopotów, ratują Jerry’ego i powstrzymują złego bandytę. W nagrodę za to Jerry wysyła je na wycieczkę. Tymczasem agentki się szykują na wyjazd na snowboard.


(4) Wakacyjny sprawdzian Tytuł kreskówki (Polska): (4) Wakacyjny sprawdzian
Tytuł kresków (Oryginalny): (4) Get Away
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20752 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x4
Dodano: 25.09.2010
Opis: Jerry wysyła przepracowane agentki na Hawaje. Tymczasem znika badacz wulkanów i jego młody asystent, który podoba się Alex. Dziewczyny nie spodziewają się, że Hefestusem – sprawcą całego porwania jest Jerry, ponieważ agencja urządziła agentkom test z ich możliwości. Agentki oblały test, jednak później wulkan, w którym był test zaczyna powoli wybuchać. Dziewczyny ratują siebie i pozostałych towarzyszy z Agencji dzięki spadochronom Alex. Wszystko się dobrze kończy a Jerry mówi agentkom, że test zdały. Tymczasem agentki się szykują na tańce.


(5) Średniowieczna pułapka Tytuł kreskówki (Polska): (5) Średniowieczna pułapka
Tytuł kresków (Oryginalny): (5) Stuck In The Middle Ages With You
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20761 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x5
Dodano: 07.09.2010
Opis: Agentki szykują się do balu z okazji Halloween, Jerry ściąga je do agencji aby uratowały kilku porwanych naukowców oraz broń. Okazuje się jednak, że zakapturzony jeździec przenosi ich do przeszłości. Dziewczyny także się tam dostają. Tłum średniowiecznych wieśniaków bierze je za czarownice. Porywacz okazuje się być młody i podkochuje się w Clover, ta jednak zakochuje się w tamtejszym królu. Dziewczynom udaje się zniszczyć broń wykorzystaną w złych celach i powrócić do czasów współczesnych. Tymczasem agentki walczą z Mandy o zwycięstwo w konkursie na kostium w czasie balu.


(6) Niebezpieczna zabawa Tytuł kreskówki (Polska): (6) Niebezpieczna zabawa
Tytuł kresków (Oryginalny): (6) Child’s Play
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20759 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x6
Dodano: 07.09.2010
Opis: Podstępny Vladimir Cosereb wykorzystał swoją starą fabrykę zabawek, aby móc rządzić światem. Swoim starym zabawkom wszczepia chipy zmieniające zachowanie dorosłych – zaczynają się oni zachowywać się jak małe dzieci. Dziewczyny przesyłają kilka zabawek Jerry’emu do analizy jednak on i reszta agentów zmieniają się w dzieci i nie są w stanie pomóc agentkom. Jednej z zabawek ulega Sam. Alex i Clover muszą jej pilnować. Agentki przebierają się za lalki i wkradają do fabryki. Sam jako mała naiwna dziewczynka wsiada do samolotu razem z Vladimirem. Jej przyjaciółki ścigają ich. Alex udaje się zaszantażować Cosereba, dzięki czemu on sam ulega swojej zabawce. Tymczasem Clover postanawia się przebrać za dorosłą kobietę, żeby zaimponować Rickowi.


(7) Połykacz pamięci Tytuł kreskówki (Polska): (7) Połykacz pamięci
Tytuł kresków (Oryginalny): (7) The Eraser
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20755 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x7
Dodano: 07.09.2010
Opis: Na pewnej wyspie galarety wysysają pamięć naukowców. Agentki przybywają na wyspę, żeby to sprawdzić. Podczas pościgu za furgonetką jedna z galaret dopada Sam. Dziewczyna zapomina o wszystkim nawet o tym jak ma na imię. Teraz Clover i Alex muszą dopaść przestępcę, który za tym stoi i za pomocą maszyny przywrócić pamięć Sam. Tymczasem Mandy śledzi agentki na miejsce misji, bo chce spotykać się z Sam, ponieważ ocaliła jej włosy.


(8) Włamywaczki Tytuł kreskówki (Polska): (8) Włamywaczki
Tytuł kresków (Oryginalny): (8) The Fugitives
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20752 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x8
Dodano: 07.09.2010
Opis: Maker Kasiarz tworzy klony agentek z włosów, które kiedyś im wyrwał i za ich pomocą rabuje banki. Prawdziwe Agentki muszą dowiedzieć się kto je wrabia, oraz odzyskać dobre imię. Tymczasem Clover jest wściekła, że Mandy ma taki sam kowbojski strój, co ona.


(9) Porwanie Tytuł kreskówki (Polska): (9) Porwanie
Tytuł kresków (Oryginalny): (9) Abductions
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20756 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x9
Dodano: 29.09.2010
Opis: Mężczyzna porywa znanych i mądrych naukowców, aby przelać ich wiedzę dla swojego syna. Chłopiec staje się podejrzany, ponieważ wie o wiele za dużo jak na swój wiek i ma zbyt duży mózg. Agentki muszą go powstrzymać. Tymczasem Sam i Clover się kłócą o rolę w przedstawieniu.


(10) Gladiatorki Tytuł kreskówki (Polska): (10) Gladiatorki
Tytuł kresków (Oryginalny): (10) Spy Gladiators
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20759 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x10
Dodano: 28.09.2010
Opis: Agentki biorą udział w programie Gladiatorzy aby dowiedzieć się dlaczego znikają jego uczestnicy. Odkrywają, że sprawcą jest King, gospodarz teleturnieju. Zmusza on uczestników aby dla niego pracowali. Tymczasem Alex na kłopoty z Donną Ramon.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu