.
Totally Spies!   Nazwa Oryginalna: Totally Spies!
Nazwa Polska: Odlotowe Agentki
Opis: Bohaterkami są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex, o śniadej karnacji oraz zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara blondynka Clover. Agentki mają także odwiecznego wroga – Mandy. Jednak jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole (obie stoją na samej górze na liście, na jednej pozycji). Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting), której szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją.

Sam (Samantha) Simpson – jest najrozważniejsza i najbardziej dojrzała z całej trójki. Mocno stąpa po ziemi. Można jej zaufać. Lubi czytać książki, szybko się uczy, odznacza błyskotliwą inteligencją. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Chłopcy? Na ogół nie interesuje się nimi, chyba że jest to ktoś o nieodpartym uroku.

Clover (Cleopatra) Mansion – jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia ciuchy i zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Często bywa zakochana. Ma ogromne powodzenie u chłopców.

Alex (Alexandra) Huston – ma dużo uroku, jest wrażliwa, delikatna i dziewczęca. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport, ale brak jej wytrwałości w ćwiczeniach. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.

Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze pomaga dziewczynom w trudnych sytuacjach. Potrafi też dobrze walczyć (zna judo i karate). Próbuje często zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest bandytą, i mamę, która, jak się okazało, była w młodości superbohaterką.

Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, z Clover walczy o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Ma czarne włosy i ubiera się często na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W piątej serii usiłuje z kuzynką wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie.


Odcinki:
(121) Świat pantomimy Tytuł kreskówki (Polska): (121) Świat pantomimy
Tytuł kresków (Oryginalny): (121) Mime World
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x17
Dodano: 27.09.2010
Opis: Alex i Clover pomagają Sam przebranej za "Pannę Wesołe Paluszki" w szpiegowaniu Jazza Rączki na Wyspie Mimów. Nie chce on zdradzić jej swego planu. Mówi, że to niespodzianka. Niestety Sam przypadkowo się zdradza. Jej przyjaciółki odkrywają plan Jazza. Chce on zmienić wszystkich ludzi na świecie w mimów. Sam zostaje przemieniona, podobnie jak turyści Wyspy Mimów, natomiast Clover i Alex zostają uwięzione. Udaje im się jednak uciec. Pokonują Jazza i armię mimów. Tymczasem Jerry próbuje znowu mieć włosy.


(122) Niebezpieczna maskotka Tytuł kreskówki (Polska): (122) Niebezpieczna maskotka
Tytuł kresków (Oryginalny): (122) Evil Mascot
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x18
Dodano: 27.09.2010
Opis: Alex zostaje szkolną maskotką. Wyobrażając sobie, że będzie syreną zostaje puszką po rybie. Sigmund The Seagull maskotka innej szkoły jest zły na to, że jego drużyna cały czas przegrywa i postanawia zniszczyć sportowców z Mali-U. Agentki próbują go powstrzymać, lecz nie idzie im zbyt łatwo, jednak Alex ratuje uniwersytet swoim strojem i przez to zostaje odwołana z funkcji maskotki.


(123) Przedstawienie musi trwać Tytuł kreskówki (Polska): (123) Przedstawienie musi trwać
Tytuł kresków (Oryginalny): (123) The Show Must Go On… Or Else
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x19
Dodano: 27.09.2010
Opis: Clover poszukuje nowego chłopaka. Postanawia znaleźć go w teatrze uniwersyteckim. Dostrzega Miltona, prowadzącego warsztaty literackie i próbuje go uwieść, lecz on na to nie reaguje. Clover postanawia się zapisać na warsztaty i gra uliczną latarnię. Po przedstawieniu Mandy i Mindy śmieją się z tej sztuki, a Milton postanawia się z nimi rozprawić, hipnotyzując je wykradzioną bronią. Agentki powstrzymują go, a Clover rezygnuje z teatru.


(124) Od zera do bohatera Tytuł kreskówki (Polska): (124) Od zera do bohatera
Tytuł kresków (Oryginalny): (124) Zero To Hero
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x20
Dodano: 27.09.2010
Opis: Virgil próbuje zaimponować Alex i zaprasza ją do restauracji na kolację. Jednak po wielu wpadkach Alex opuszcza restauracje. Po jakimś czasie Virgil dowiaduję się, że Alex Clover i Sam są agentkami. Znajduje upuszczone serum i testuje je, okazuje się, że po nich staje się silniejszy. Wykorzystuje je, aby zaimponować Alex po raz kolejny, jednak po pewnym czasie traci nad sobą kontrolę. Na szczęscie agencja podaje mu antidotum i Virgil wraca do normalności. Tymczasem Sam i Clover walczą o miano pracownika miesiąca.


(125) Super Agentka Tytuł kreskówki (Polska): (125) Super Agentka
Tytuł kresków (Oryginalny): (125) WOOHP-tastic
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20558 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x21
Dodano: 27.09.2010
Opis: Clover zostaje Najbardziej Odlotową Agentką WOOHP. Dostaje własnego robota i limuzynę. Sława zaczyna jej bić do głowy, przez co skłóca się z Sam i Alex. Tymczasem złapany przez agentki przestępca Senior Starchy ucieka i postanawia zemścić się na Clover. Na szczęście agentkom udaje się pogodzić i razem pokonują przestępcę. Tymczasem Dean zostaje przeniesiony do sekcji gadżetów.


(126) Totalne zakupy Tytuł kreskówki (Polska): (126) Totalne zakupy
Tytuł kresków (Oryginalny): (126) So Totally Not Groove-Y
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x22
Dodano: 27.09.2010
Opis: Agentki wybierają się na zakupy, lecz Jerry zwabia je do agencji. Agentki wściekłe stawiają się Jerry'emu, lecz on nie ma dla nich misji jedynie bony na zakupy do groove. Agentki wyruszają do groove, gdzie czeka na nie bardzo dużo tajemniczych rzeczy. Po jakimś czasie agentki zauważają roboty , które chcą je zniszczyć jednak agentki próbują je powstrzymać. Następnie roboty tworzą wspólną całość, a agentki pokonują je żelem Clover. Gdy agentki kończą zadanie pojawia się Jerry, który mówi im, że to był test przed misją w Japonii. Agentki wyruszają do Tokio i pokonują kolejnego robota.


(127) Śnieżny Mikołaj Tytuł kreskówki (Polska): (127) Śnieżny Mikołaj
Tytuł kresków (Oryginalny): (127) Ho-ho-ho-no!
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x23
Dodano: 27.09.2010
Opis: Są ferie, ale Agentki nie mają wolnego czasu. Ich kolejna misja polega na przeprowadzeniu śledztwa na temat UFO latającego na Beverly Hills. Po zakończeniu śledztwa, przez Beverly Hills przechodzi zamieć, Agentki postanawiają odnaleźć odpowiedzialnego za zamieszanie pogodowe, zanim całe miasto zostanie zasypane śniegiem. Tymczasem Clover jest wściekła, bo Mandy dała jej na Święta węgiel.


(128) Totalny bałagan Tytuł kreskówki (Polska): (128) Totalny bałagan
Tytuł kresków (Oryginalny): (128) Totally Icky
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x24
Dodano: 27.09.2010
Opis: W Beverly Hills i okolicy zaczęły dziać się dziwne rzeczy – tornada, błotne powodzie i inne nie wyjaśnione zjawiska. Jerry wysyła Agentki by zbadały te zjawiska. Dziewczyny odkrywają, że ktoś próbuje zasypać ich ukochane miasto, muszą jeszcze ustalić kto i po co próbuje to zrobić. Tymczasem Alex zostaje aresztowana przez Mandy i Mindy za przypadkowe śmiecenie.


(129) Totalny koniec Cz.1 Tytuł kreskówki (Polska): (129) Totalny koniec Cz.1
Tytuł kresków (Oryginalny): (129) Totally Dunzo Part 1
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x25
Dodano: 27.09.2010
Opis: Jerry się stara wypróbować gen zwalczający zło, ale mu się nie udaje. Przychodzi jego matka i kawałek genu, w którym jest zło i który dostaje się do jej herbaty. Mama Jerry'ego wypija herbatę. Tymczasem w Mali-U, Mandy staje się prezesem akademika i zamyka agentkom ich miejsce parkingowe. Agentki nie poddają się i przecinają wstęgę zakazu. Potem kupują nowe ubrania. Wtedy Jerry wysyła agentki do biura z wieścią, że złożył propozycję od tajemniczego pana X, że przejmie z androidami Agencję, a Jerry i agentki muszą iść na emeryturę. Agentki chcą udowodnić, że są lepsze i im się nie udaje. Agentki żegnają się ze swoim sprzętem, ale nie z kostiumami. Jerry mówi, że będą się widywać i zrobi pikniki na każdych feriach. Agentki wracają do Mali-U, gdzie zastają Mandy walczącą z ich autem. Wtedy Mandy przypadkiem się wyślizguje i upada pod auto. Agentki ją wyciągają i Mandy zauważa, że złamała paznokieć. Mandy mdleje, ale gdy odzyskała przytomność staje się miła dla agentek. Agentki są zaskoczone. Mandy zaczyna wszystko robić dla innych. Wieczorem agentki robią zakupy na Rodeo Drive, gdzie dochodzi do zbrodni i androidy stają się leniwe. Agentki postanawiają zadzwonić do Jerry'ego. Po powrocie do Mali-U, agentki dzwonią do Jerry'ego, ale nagle zostaje zaatakowany i się rozłącza. Następnego dnia, agentki jadą uratować Jerry'ego i przyjeżdżają do jego domu. Agentki zauważają brak Jerry'ego i cały dom w ruinie. Wtedy przyjeżdża Mandy i też zauważa ruinę. Jak Mandy zaczęła naprawę, agentki zastanawiają się co robić. Wtedy pojawiają się androidy i atakują agentki. Okazuje się, że androidy nie są leniwie, tylko są złe. Mandy słyszy hałas i idzie sprawdzić o co chodzi. Wtedy androidy porywają Mandy. Agentki za nimi lecą do Anglii. Przybywają do domu mamy Jerry'ego, gdzie znajdują uwięzionych Jerry'ego, Mandy, Britney, Deana i Blaine'a. Po spotkaniu się z mamą Jerry'ego, mama Jerry'ego wyjawia, że była agentką i stała się zła przez gen. To ona jest panem X i stworzyła androidy, żeby wyeliminować agentów. Agentki postanawiają użyć mechanicznego genu zwalczania zła, a Jerry mówi, że jest do niczego, a Sam mówi, że to tylko 9-woltowa bateryjka. Agentki odpalają gen i wszyscy bandyci stają się dobrzy. Niestety tylko ludzcy bandyci stają się dobrzy. Mama Jerry'ego pokonuje androidy i mówi, że pozostałe lecą do Londynu. Agentki, Jerry, Britney, Dean i Blaine lecą ratować Londyn, a Mandy i mama Jerry'ego zostają same w domu. Dochodzi do wielkiej bitwy, w której Jerry, Britney, Dean i Blaine zostają pokonani. Agentki się nie poddają i pokonują androidy. Agentki są smutne, że to już koniec, ale postanawiają na zawsze być agentkami. Niestety Mandy odkrywa ich tajemnicę i jej pamięć nie zostaje wymazana. Agentki wysyłają Mandy do Mali-U. Przed powrotem do Mali-U, agentki żegnają się z Jerrym.


(130) Totalny koniec Cz.2 Tytuł kreskówki (Polska): (130) Totalny koniec Cz.2
Tytuł kresków (Oryginalny): (130) Totally Dunzo Part 2
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x26
Dodano: 27.09.2010
Opis: Jerry się stara wypróbować gen zwalczający zło, ale mu się nie udaje. Przychodzi jego matka i kawałek genu, w którym jest zło i który dostaje się do jej herbaty. Mama Jerry'ego wypija herbatę. Tymczasem w Mali-U, Mandy staje się prezesem akademika i zamyka agentkom ich miejsce parkingowe. Agentki nie poddają się i przecinają wstęgę zakazu. Potem kupują nowe ubrania. Wtedy Jerry wysyła agentki do biura z wieścią, że złożył propozycję od tajemniczego pana X, że przejmie z androidami Agencję, a Jerry i agentki muszą iść na emeryturę. Agentki chcą udowodnić, że są lepsze i im się nie udaje. Agentki żegnają się ze swoim sprzętem, ale nie z kostiumami. Jerry mówi, że będą się widywać i zrobi pikniki na każdych feriach. Agentki wracają do Mali-U, gdzie zastają Mandy walczącą z ich autem. Wtedy Mandy przypadkiem się wyślizguje i upada pod auto. Agentki ją wyciągają i Mandy zauważa, że złamała paznokieć. Mandy mdleje, ale gdy odzyskała przytomność staje się miła dla agentek. Agentki są zaskoczone. Mandy zaczyna wszystko robić dla innych. Wieczorem agentki robią zakupy na Rodeo Drive, gdzie dochodzi do zbrodni i androidy stają się leniwe. Agentki postanawiają zadzwonić do Jerry'ego. Po powrocie do Mali-U, agentki dzwonią do Jerry'ego, ale nagle zostaje zaatakowany i się rozłącza. Następnego dnia, agentki jadą uratować Jerry'ego i przyjeżdżają do jego domu. Agentki zauważają brak Jerry'ego i cały dom w ruinie. Wtedy przyjeżdża Mandy i też zauważa ruinę. Jak Mandy zaczęła naprawę, agentki zastanawiają się co robić. Wtedy pojawiają się androidy i atakują agentki. Okazuje się, że androidy nie są leniwie, tylko są złe. Mandy słyszy hałas i idzie sprawdzić o co chodzi. Wtedy androidy porywają Mandy. Agentki za nimi lecą do Anglii. Przybywają do domu mamy Jerry'ego, gdzie znajdują uwięzionych Jerry'ego, Mandy, Britney, Deana i Blaine'a. Po spotkaniu się z mamą Jerry'ego, mama Jerry'ego wyjawia, że była agentką i stała się zła przez gen. To ona jest panem X i stworzyła androidy, żeby wyeliminować agentów. Agentki postanawiają użyć mechanicznego genu zwalczania zła, a Jerry mówi, że jest do niczego, a Sam mówi, że to tylko 9-woltowa bateryjka. Agentki odpalają gen i wszyscy bandyci stają się dobrzy. Niestety tylko ludzcy bandyci stają się dobrzy. Mama Jerry'ego pokonuje androidy i mówi, że pozostałe lecą do Londynu. Agentki, Jerry, Britney, Dean i Blaine lecą ratować Londyn, a Mandy i mama Jerry'ego zostają same w domu. Dochodzi do wielkiej bitwy, w której Jerry, Britney, Dean i Blaine zostają pokonani. Agentki się nie poddają i pokonują androidy. Agentki są smutne, że to już koniec, ale postanawiają na zawsze być agentkami. Niestety Mandy odkrywa ich tajemnicę i jej pamięć nie zostaje wymazana. Agentki wysyłają Mandy do Mali-U. Przed powrotem do Mali-U, agentki żegnają się z Jerrym.
1 ... <<   11   12   13  

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu