.
Totally Spies!   Nazwa Oryginalna: Totally Spies!
Nazwa Polska: Odlotowe Agentki
Opis: Bohaterkami są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex, o śniadej karnacji oraz zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara blondynka Clover. Agentki mają także odwiecznego wroga – Mandy. Jednak jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole (obie stoją na samej górze na liście, na jednej pozycji). Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting), której szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją.

Sam (Samantha) Simpson – jest najrozważniejsza i najbardziej dojrzała z całej trójki. Mocno stąpa po ziemi. Można jej zaufać. Lubi czytać książki, szybko się uczy, odznacza błyskotliwą inteligencją. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Chłopcy? Na ogół nie interesuje się nimi, chyba że jest to ktoś o nieodpartym uroku.

Clover (Cleopatra) Mansion – jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia ciuchy i zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Często bywa zakochana. Ma ogromne powodzenie u chłopców.

Alex (Alexandra) Huston – ma dużo uroku, jest wrażliwa, delikatna i dziewczęca. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport, ale brak jej wytrwałości w ćwiczeniach. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.

Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze pomaga dziewczynom w trudnych sytuacjach. Potrafi też dobrze walczyć (zna judo i karate). Próbuje często zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest bandytą, i mamę, która, jak się okazało, była w młodości superbohaterką.

Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, z Clover walczy o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Ma czarne włosy i ubiera się często na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W piątej serii usiłuje z kuzynką wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie.


Odcinki:
(21) Nie wierzcie w czary Tytuł kreskówki (Polska): (21) Nie wierzcie w czary
Tytuł kresków (Oryginalny): (21) Do You Belive in Magic?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x21
Dodano: 29.09.2010
Opis: W czasie poszukiwań zaginionych dzieł sztuki, Alex zostaje porwana przez magicznego złodzieja. Sam i Clover muszą uratować Alex i dzieła sztuki przed złodziejem. Tymczasem agentki i Mandy walczą o zwycięstwo w konkursie fotograficznym.


(22) Szalone zakupy Tytuł kreskówki (Polska): (22) Szalone zakupy
Tytuł kresków (Oryginalny): (22) Malled
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x22
Dodano: 07.09.2010
Opis: Agentki starają się uratować sklepy przed kontrolowanymi klientami do zniszczenia sklepów. Niestety Sam zostaje porwana i kontrolowana do zniszczenia sklepów. Tymczasem Mandy wrabia Clover o kradzież perfum.


(23) Młodzieńczy duch Tytuł kreskówki (Polska): (23) Młodzieńczy duch
Tytuł kresków (Oryginalny): (23) Soul Collector
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x23
Dodano: 29.09.2010
Opis: Agentki muszą sprawdzić czemu uczniowie szkoły w Oceanside są starzy. Okazuje się, że to sprawka dyrektora, bo chce być młody, ponieważ ma 800 lat. Po walce z agentkami dyrektor umiera. Tymczasem Sam zauważa, że ma siwy włos.


(24) Roboty górą Tytuł kreskówki (Polska): (24) Roboty górą
Tytuł kresków (Oryginalny): (24) Man or Machine
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20563 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x24
Dodano: 07.09.2010
Opis: Agentki próbują powstrzymać roboty od zmieniania świata w lunapark. Tymczasem Sam zostaje wyśmiana, że się nie bawi.


(25) Gwiazdy na plan Tytuł kreskówki (Polska): (25) Gwiazdy na plan
Tytuł kresków (Oryginalny): (25) A Spy is Born part 1
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x25
Dodano: 29.09.2010
Opis: Agentki szukają porywacza gwiazd. Alex, podając się za jedną z gwiazd, także zostaje porwana. Okazuje się, że to robota filmowca Marco Lumiere'a. Sam i Clover go powstrzymują. W czasie drogi do domu, Lumiere ucieka i porywa Alex. W tym czasie Sam zostaje najpopularniejszą uczennicą w szkole.


(26) Król śniegu Tytuł kreskówki (Polska): (26) Król śniegu
Tytuł kresków (Oryginalny): (26) Iceman Cometh
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 1x26
Dodano: 29.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu świat zamarza. Jednocześnie Clover ma randkę z kujonem.


(27) Narodziny szpiega Tytuł kreskówki (Polska): (27) Narodziny szpiega
Tytuł kresków (Oryginalny): (27) A Spy is Born part 2
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x1
Dodano: 29.09.2010
Opis: Sam i Clover muszą zdać zagadki Lumiere'a, żeby uratować Alex. W międzyczasie Sam ma randkę z Arnoldem.


(28) Pustynna misja Tytuł kreskówki (Polska): (28) Pustynna misja
Tytuł kresków (Oryginalny): (28) I Want my Mummy
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x2
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki, wraz z Ianem Flemischem, szukają profesora Elliota. Okazuje się, że profesor Elliot jest zły i chce połączyć trzy magiczne skarabeusze, żeby być nieśmiertelnym i wszechwładnym. Agentki i Ian muszą powstrzymać profesora zanim będzie za późno. Jednocześnie Mandy zakłada pierścionek z 10-karatowym rubinem na konkurs na najhojniejszą nastolatkę.


(29) Wielki obciach Tytuł kreskówki (Polska): (29) Wielki obciach
Tytuł kresków (Oryginalny): (29) Evil Hair Salon
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x3
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki szukają zaginionych osób w salonie fryzjerskim o nazwie Wielki Obciach. Clover zostaje porwana. Sam i Alex jadą za nimi do Londynu. Odkrywają tam, że właścicielka salonu peruk, Felicia Grzywka, chce ściąć wszystkim włosy do produkcji peruk. Sam i Alex muszą uratować Clover zanim będzie za późno. Po udanej akcji okazuje się, że Felicia jest łysa. Tymczasem agentki szykują przyjęcie-niespodziankę dla Jerry'ego.


(30) Lekcja anatomii Tytuł kreskówki (Polska): (30) Lekcja anatomii
Tytuł kresków (Oryginalny): (30) The Yuck Factor
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x4
Dodano: 29.09.2010
Opis: Doktor Wyrzutek kontroluje mózg Jerry'ego i używa agentki, żeby uwolnić 3 przestępców. Agentki o wszystkim się dowiadują i lecą do ciała Jerry'ego, żeby powstrzymać doktora Wyrzutka. Walka z nim zagraża Jerry'emu. Agentki używają jagód, żeby ich wyrzucić z jego organizmu. Tymczasem Alex próbuje się wymigać od sekcji żaby.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu