.
Totally Spies!   Nazwa Oryginalna: Totally Spies!
Nazwa Polska: Odlotowe Agentki
Opis: Bohaterkami są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex, o śniadej karnacji oraz zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara blondynka Clover. Agentki mają także odwiecznego wroga – Mandy. Jednak jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole (obie stoją na samej górze na liście, na jednej pozycji). Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting), której szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją.

Sam (Samantha) Simpson – jest najrozważniejsza i najbardziej dojrzała z całej trójki. Mocno stąpa po ziemi. Można jej zaufać. Lubi czytać książki, szybko się uczy, odznacza błyskotliwą inteligencją. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Chłopcy? Na ogół nie interesuje się nimi, chyba że jest to ktoś o nieodpartym uroku.

Clover (Cleopatra) Mansion – jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia ciuchy i zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Często bywa zakochana. Ma ogromne powodzenie u chłopców.

Alex (Alexandra) Huston – ma dużo uroku, jest wrażliwa, delikatna i dziewczęca. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport, ale brak jej wytrwałości w ćwiczeniach. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.

Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze pomaga dziewczynom w trudnych sytuacjach. Potrafi też dobrze walczyć (zna judo i karate). Próbuje często zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest bandytą, i mamę, która, jak się okazało, była w młodości superbohaterką.

Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, z Clover walczy o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Ma czarne włosy i ubiera się często na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W piątej serii usiłuje z kuzynką wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie.


Odcinki:
(31) Sport to zdrowie Tytuł kreskówki (Polska): (31) Sport to zdrowie
Tytuł kresków (Oryginalny): (31) It's How You Play the Game
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x5
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu zawodnicy zimowej olimpiady oszukują. Wszystkie też zakochują się w Davidzie.


(32) W palącym słońcu Tytuł kreskówki (Polska): (32) W palącym słońcu
Tytuł kresków (Oryginalny): (32) Here Comes the Sun
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20564 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x6
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu słońce bardzo gorąco razi. Okazuje się, że to robota Słoneczko, żeby sprzedać jej filtr słoneczny. Clover chce pozować Davidowi na konkurs sztuki.


(33) Miłosne opętanie Tytuł kreskówki (Polska): (33) Miłosne opętanie
Tytuł kresków (Oryginalny): (33) Green With N.V.
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x7
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu mężczyźni opuszczają żony i dziewczyny. Okazuje się, że to robota perfum Natalie Valentine, bo wkrapla swój pot do nich. Niestety Jerry też pada ofiarą perfum. Agentki muszą uratować Jerry'ego i powstrzymać Natalie zanim będzie za późno. Agentki kłócą się, która zaprosi Davida na biały bal.


(34) Koncertowa misja Tytuł kreskówki (Polska): (34) Koncertowa misja
Tytuł kresków (Oryginalny): (34) Boy Bands Will be Boy Bands
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x8
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają porwanie grupy rockowej o nazwie Nastolaty, który jest ulubionym zespołem Sam i Clover. Okazuje się, że to sprawka grupy rockowej Boy Candy, który jest ulubionym zespołem Alex. Boy Candy kradnie twarze Nastolatów. Menadżerka zespołu kradnie twarz Alex i Alex i Nastolaty mają teraz brzydkie twarze. Boy Candy leci do Rosji na koncert jedności świata. Agentki i Nastolaty muszą powstrzymać Boy Candy zanim będzie za późno. Tymczasem Mandy robi sobie tatuaż i urządza imprezę basenową, ale nie zaprasza Alex. Alex postanawia zrobić sobie tatuaż, żeby przyjść na imprezę. Tymczasem agentki uczą się od nauczycielki Shirley Power Jogi Chi-Kwon-Do.


(35) Wielka fala Tytuł kreskówki (Polska): (35) Wielka fala
Tytuł kresków (Oryginalny): (35) I, Dude
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x9
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu fale Tsunami niszczą hotele i pasaże handlowe, żeby mieć lepsze plaże do surfowania. Tymczasem Sam i David prowadzą strajk głodowy.


(36) Dzień matki Tytuł kreskówki (Polska): (36) Dzień matki
Tytuł kresków (Oryginalny): (36) Mommies Dearest
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20558 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x10
Dodano: 27.09.2010
Opis: Agentki jadą z mamami do luksusowego kurortu na wyspie. Po przybyciu mamy agentek zaczynają się dziwnie zachowywać i atakować swoje córki. Okazuje się, że to robota bransoletek stworzonych przez Tima Scama. Agentki muszą powstrzymać Tima Scama i uratować swoje mamy. Tymczasem Jerry wyjeżdża do Anglii odwiedzić swoją mamę.


(37) Telemania Tytuł kreskówki (Polska): (37) Telemania
Tytuł kresków (Oryginalny): (37) Zooney World
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x11
Dodano: 29.09.2010
Opis: Kuzyn Clover jest fanem Zooneya. Tymczasem dzieci giną w tajemniczych okolicznościach. Jerry wysyła agentki na poszukiwania, ale jest jeden problem: Clover ma zakaz wyjścia z domu.


(38) Prezydencki rozkaz Tytuł kreskówki (Polska): (38) Prezydencki rozkaz
Tytuł kresków (Oryginalny): (38) First Brat
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x12
Dodano: 26.09.2010
Opis: Prezydent daje Jerry'emu awans na pracę w Białym Domu. Gdy Jerry i prezydent pojechali na ryby, agentki opiekują się córką prezydenta, ale ona robi im kawały. Wtedy była niania porywa córkę prezydenta i żąda okupu, który polega na uwolnieniu przestępcy z więzienia w Maryland, który jest jej mężem, albo córka prezydenta nie wróci. Agentki muszą temu zapobiec. Po udanej akcji Jerry rezygnuje z awansu.


(39) Wojowniczki Tytuł kreskówki (Polska): (39) Wojowniczki
Tytuł kresków (Oryginalny): (39) W.O.W.
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x13
Dodano: 26.09.2010
Opis: Niektóre kobiety zachowują się agresywnie. Okazuje się, że to robota Ariel, szefowej Ligi Sióstr. Niektóre dziewczyny zostają zaproszone na kobiece zapasy. Sam też zostaje zaproszona. Okazuje się, że zaproszone kobiety są wybrankami do Ligi Sióstr. Ariel używa kamienia Ligi Sióstr do zahipnotyzowania wybranek. Sam też zostaje zahipnotyzowana. Ariel zabiera wybranki na górę Świętej Heleny, żeby użyć kamienia podczas pierwszej jesiennej pełni księżyca o północy i obudzić wybranki na całym świecie. Clover i Alex muszą powstrzymać Ariel i uratować Sam do północy. Tymczasem Clover zapisuje się do klubu K.W.M., lecz nie wie, że w tym klubie rządzi Mandy. Jerry zatrudnia Dianę jako nową asystentkę, ale nie wie, że ona też jest wybranką Ligi Sióstr.


(40) Techno party Tytuł kreskówki (Polska): (40) Techno party
Tytuł kresków (Oryginalny): (40) Stark Raving Mad
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x14
Dodano: 29.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu techno niszczy ich ulubione miejsca. Alex ma 7 lat pecha, bo niechcący stłukła lusterko.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu