.
Totally Spies!   Nazwa Oryginalna: Totally Spies!
Nazwa Polska: Odlotowe Agentki
Opis: Bohaterkami są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex, o śniadej karnacji oraz zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara blondynka Clover. Agentki mają także odwiecznego wroga – Mandy. Jednak jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole (obie stoją na samej górze na liście, na jednej pozycji). Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting), której szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją.

Sam (Samantha) Simpson – jest najrozważniejsza i najbardziej dojrzała z całej trójki. Mocno stąpa po ziemi. Można jej zaufać. Lubi czytać książki, szybko się uczy, odznacza błyskotliwą inteligencją. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Chłopcy? Na ogół nie interesuje się nimi, chyba że jest to ktoś o nieodpartym uroku.

Clover (Cleopatra) Mansion – jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia ciuchy i zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Często bywa zakochana. Ma ogromne powodzenie u chłopców.

Alex (Alexandra) Huston – ma dużo uroku, jest wrażliwa, delikatna i dziewczęca. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport, ale brak jej wytrwałości w ćwiczeniach. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.

Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze pomaga dziewczynom w trudnych sytuacjach. Potrafi też dobrze walczyć (zna judo i karate). Próbuje często zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest bandytą, i mamę, która, jak się okazało, była w młodości superbohaterką.

Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, z Clover walczy o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Ma czarne włosy i ubiera się często na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W piątej serii usiłuje z kuzynką wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie.


Odcinki:
(41) Gwiazdy serialu Tytuł kreskówki (Polska): (41) Gwiazdy serialu
Tytuł kresków (Oryginalny): (41) Starstruck
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x15
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki ścigają kobietę o imieniu Lenor, która porwała aktora Tada Baily'ego i myśli, że serial, który w nim Tad gra jest prawdą. Mandy dostaje się do reklamy wesołych hamburgerów.


(42) Konkurenci Tytuł kreskówki (Polska): (42) Konkurenci
Tytuł kresków (Oryginalny): (42) S.P.I.
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20565 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x16
Dodano: 26.09.2010
Opis: Pewna grupa zwana Specjalny Pluton Interwencyjny (w skrócie S.P.I.), prowadzona przez Geraldine Husk, wyprzedza Agencję w łapaniu przestępców. Z tego powodu Jerry rezygnuje z Agencji. Sam ma co do S.P.I. podejrzenia i wkrada się do ich siedziby. Odkrywa, że S.P.I. są przestępcami, ale zostaje złapana. Clover i Alex ladą na ratunek. Wszystkie trzy odkrywają, że Geraldine się nie nadawała do Agencji, więc założyła S.P.I. , żeby wyeliminować Agencję. Agentki powstrzymują S.P.I. i Agencja powraca. Tymczasem Clover i Alex chcą mieć pracę w butiku Chic.


(43) Świat zwierząt Tytuł kreskówki (Polska): (43) Świat zwierząt
Tytuł kresków (Oryginalny): (43) Animal World
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x17
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają zniknięcia osób przez zwierzęta. Clover jest zmuszona wybrać odpowiedni wybór w dwóch wydarzeniach w jeden dzień - iść na piknik Agencji, albo iść na randkę z Davidem.


(44) Leśny koszmar Tytuł kreskówki (Polska): (44) Leśny koszmar
Tytuł kresków (Oryginalny): (44) Nature Nightmare
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x18
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu las porywa ludzi. Tymczasem Clover chce pojechać w góry z Davidem, albo mu powie, że jest agentką.


(45) Zastępstwo Tytuł kreskówki (Polska): (45) Zastępstwo
Tytuł kresków (Oryginalny): (45) Alex Quits
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20563 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x19
Dodano: 26.09.2010
Opis: Alex jest smutna za zawalenie ostatniej misji. Nawet zawala test z fizyki. Jerry wysyła agentki na sprawdzenie czemu wszyscy ruszają się powoli. Jerry przedstawia nową agentkę, Britney. Alex zaczyna jej zazdrościć i podejrzewa, że Britney ma ją zastąpić. Agentki, wraz z Britney, jadą do Meksyku. Alex się stara powstrzymać przestępcę, ale jej się nie udaje i odchodzi z Agencji. Alex, ucząc się do poprawki testu z fizyki, bada molekuły i odkrywa, że molekuły zmniejszają prędkość i ciepło przyspiesza ruch cząsteczek. Z tego powodu Alex uznaje, że popełniła błąd z odejściem z Agencji i pędzi pomóc przyjaciółkom. Tymczasem Sam, Clover i Britney lecą do Grenlandii. Tam spotykają przestępcę o imieniu Willard. Zostają trafione jego maszyną i ruszają się powoli. Willard postanawia zamienić świat w powolny świat. Na szczęście Alex ratuje Sam, Clover, Britney i świat. Alex dowiaduje się, że Britney nie miała jej zastąpić, tylko przejść szkolenie. Alex przestaje jej zazdrościć. Jerry wysyła Britney do nowego zespołu. Alex protestuje, ale Jerry mówi, że będą się widywać.


(46) W starym ciele nowy duch Tytuł kreskówki (Polska): (46) W starym ciele nowy duch
Tytuł kresków (Oryginalny): (46) Totally Switched
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x20
Dodano: 26.09.2010
Opis: Clover ma dostać pracę w muzycznym programie, a Jerry ma otrzymać tytuł szlachecki. Agentki i Jerry jadą do Anglii, żeby sprawdzić co powoduje, że wszyscy mają zmienione osobowości. Okazuje się, że to robota Dr. Graya. Niestety Clover i Jerry zostają trafieni jego wisiorkiem zmieniających osobowości i teraz Clover jest jak Jerry, a Jerry jest jak Clover. Z tego powodu Clover i Jerry źle wypadają w swoich planach. Tymczasem Sam i Alex ratują prezydenta od Dr. Graya.


(47) Narciarski weekend Tytuł kreskówki (Polska): (47) Narciarski weekend
Tytuł kresków (Oryginalny): (47) Ski Trip
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20558 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x21
Dodano: 26.09.2010
Opis: Klasa agentek i Mandy jedzie na weekend na narty. Tymczasem Dr. Sopel ucieka z więzienia i chce porwać Clover do zagrania w szachy. Agentki są wściekłe, bo dzielą pokój z Mandy, a Clover stara się wypędzić Mandy od snowboardzisty o imieniu Todd. Dr. Sopel porywa Mandy, myląc ją z Clover. Agentki muszą uratować Mandy. Dr. Sopel zabiera sprzęt agentkom. Na szczęście zanim to zrobił Clover schowała laserową szminkę do kieszeni. Agentki i Mandy uciekają. Mandy postanawia być dobra dla agentek. Sam i Clover próbują powstrzymać Dr. Sopla. Tymczasem Alex i Mandy trafiają na zawody snowboardowe i pokonują Todda. Mandy przez przypadek ratuje agentki. Potem Mandy niszczy przyjaźń z agentkami, myśląc, że Clover zorganizowała porwanie, żeby mieć Todda dla siebie, i wprowadza się do Catlin i Dominique.


(48) Winda Tytuł kreskówki (Polska): (48) Winda
Tytuł kresków (Oryginalny): (48) The Elevator
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20556 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x22
Dodano: 26.09.2010
Opis: Clover ma randkę w kinie z piłkarzem, Dankem Marcusem. Sam i Alex też mają randkę, ale tylko z braćmi Dankena. Randka zostaje przerwana, gdy Jerry wysyła agentki do międzynarodowego biura informacji, bo tam jest włamanie. Agentki próbują powstrzymać włamywacza, ale zostają uwięzione w windzie i przypominają sobie dawne czasy w Agencji. Jerry ratuje agentki i mówi, że gdy agentki były w windzie, złapał włamywacza. Po powrocie do kina agentki spóźniają się na film i film się skończył. Danken ignoruje Clover i Clover z nim zrywa.


(49) Randka w ciemno Tytuł kreskówki (Polska): (49) Randka w ciemno
Tytuł kresków (Oryginalny): (49) Matchmaker
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x23
Dodano: 26.09.2010
Opis: Sam, Alex, Mandy, Catlin, Dominique i inne dziewczyny ze szkoły, z wyjątkiem Clover, bo ma przerwę w randkach, zakochują się w innych chłopakach niż ze szkoły. Clover myśli, że coś jest nie tak i dowiaduje się, że chłopakiem każdej dziewczyny ze szkoły jest nie kto inny tylko Yugin Smutek, bo używa gadżetu do przemiany w każdego chłopaka. Clover krzyżuje mu plany i wyjawia je wszystkim. Później Clover kończy z przerwą w randkach.


(50) Pranie Mózgu Tytuł kreskówki (Polska): (50) Pranie Mózgu
Tytuł kresków (Oryginalny): (50) Brain Drain
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x24
Dodano: 26.09.2010
Opis: Sam bierze udział w teleturnieju Mózgowcy, ale po programie staje się głupia. Clover i Alex odkrywają, że kapsuły uczestników wysysają rozum. Dowiadują się też, że prezenter teleturnieju, Wink i uczestniczka Margie maczają w tym palce i w czasie każdego teleturnieju Wink przekazuje wyssany rozum Margie. Clover i Alex muszą powstrzymać Winka i Margie zanim będzie za późno. Tymczasem Sam musi udzielać Zackowi korepetycji.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu