.
Totally Spies!   Nazwa Oryginalna: Totally Spies!
Nazwa Polska: Odlotowe Agentki
Opis: Bohaterkami są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex, o śniadej karnacji oraz zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara blondynka Clover. Agentki mają także odwiecznego wroga – Mandy. Jednak jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole (obie stoją na samej górze na liście, na jednej pozycji). Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting), której szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją.

Sam (Samantha) Simpson – jest najrozważniejsza i najbardziej dojrzała z całej trójki. Mocno stąpa po ziemi. Można jej zaufać. Lubi czytać książki, szybko się uczy, odznacza błyskotliwą inteligencją. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Chłopcy? Na ogół nie interesuje się nimi, chyba że jest to ktoś o nieodpartym uroku.

Clover (Cleopatra) Mansion – jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia ciuchy i zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Często bywa zakochana. Ma ogromne powodzenie u chłopców.

Alex (Alexandra) Huston – ma dużo uroku, jest wrażliwa, delikatna i dziewczęca. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport, ale brak jej wytrwałości w ćwiczeniach. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.

Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze pomaga dziewczynom w trudnych sytuacjach. Potrafi też dobrze walczyć (zna judo i karate). Próbuje często zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest bandytą, i mamę, która, jak się okazało, była w młodości superbohaterką.

Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, z Clover walczy o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Ma czarne włosy i ubiera się często na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W piątej serii usiłuje z kuzynką wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie.


Odcinki:
(51) Tajemnicza projektantka Tytuł kreskówki (Polska): (51) Tajemnicza projektantka
Tytuł kresków (Oryginalny): (51) Fashion Faux Pas
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x25
Dodano: 26.09.2010
Opis: Helga ucieka z więzienia i projektuje ubrania niezdejmujące się i kurczące się na ludziach. Agentki też znajdują się w jej ubraniach. Agentki muszą powstrzymać Helgę zanim będzie za późno. Tymczasem Sam zakochuje się w jasnowidzu o imieniu Tiresias, który jest też klaunem o imieniu Tony.


(52) Inwazja zabawek Tytuł kreskówki (Polska): (52) Inwazja zabawek
Tytuł kresków (Oryginalny): (52) Toying Around
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x26
Dodano: 26.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu zabawki kradną czipy sztucznej inteligencji. Tymczasem Clover ma chłopaka, który zachowuje się jako "zabawka".


(53) Kłopoty z grawitacją Tytuł kreskówki (Polska): (53) Kłopoty z grawitacją
Tytuł kresków (Oryginalny): (53) Physics 101 Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x1
Dodano: 03.10.2010
Opis: Agentki sprawdzają dziwną grawitację. Tymczasem agentki wprowadzają się do domu koło plaży, bo ich rodzice wyjechali na wakacje. Tymczasem Jerry zakłada nowe biuro i tworzy robo-asystentkę rozdawania gadżetów, GLADIS.


(54) Odlotowy Cyrk Tytuł kreskówki (Polska): (54) Odlotowy Cyrk
Tytuł kresków (Oryginalny): (54) Freaky Circus Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20558 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x2
Dodano: 03.10.2010
Opis: Agentki jadą do cyrku Diablo, gdzie odkrywają, że dyrektor cyrku zamienia ludzi w dziwolągi używając luster. Przez lustra Sam ma szczypce u dłoni, Clover jest słonicą, a Alex jest rybą. Agentki muszą powstrzymać dyrektora i wrócić do normalności. Tymczasem Clover zgłasza Sam i Alex do programu Olśniewające Dziewczyny z Beverly Hills.


(55) Szalony komputerowiec Tytuł kreskówki (Polska): (55) Szalony komputerowiec
Tytuł kresków (Oryginalny): (55) Computer Creep Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x3
Dodano: 03.10.2010
Opis: Szalony komputerowiec


(56) Totalny kosmos Tytuł kreskówki (Polska): (56) Totalny kosmos
Tytuł kresków (Oryginalny): (56) Space Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x4
Dodano: 03.10.2010
Opis: Agentki lecą w kosmos, żeby się dowiedzieć czemu meteoryty atakują astronautów. Tymczasem Jerry zatrudnia Myrnę Beasbottom jako nianię agentek.


(57) Wielki bałagan Tytuł kreskówki (Polska): (57) Wielki bałagan
Tytuł kresków (Oryginalny): (57) Morphing is soooo 1987
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20563 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x5
Dodano: 03.10.2010
Opis: Tim Scam ucieka z więzienia i tworzy Scamlary. Agentki nie mogą ich pokonać dopóki nie odkryją, że jedyne co pokona Scamlary to sól. Tymczasem Sam zmusza Clover i Alex do sprzątania.


(58) Ostrożnie z kawą Tytuł kreskówki (Polska): (58) Ostrożnie z kawą
Tytuł kresków (Oryginalny): (58) Evil Coffee Shop Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20583 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x6
Dodano: 03.10.2010
Opis: Agentki zostają wysłane do Agencji na misję poszukiwania studentów w kawiarni Das Coffeehaus w Kanadzie, ale niestety Mandy przez przypadek też wpada do tunelu przez co staje się agentką. Po przybyciu do kawiarni, Sam zostaje porwana i Clover, Alex i Mandy muszą ją znaleźć. Odkrywają wannę z kawą i przez kąpiel znikają przed pojawieniem się w fabryce kawy. Sam i studenci zostają znalezieni. Agentki pokonują wroga i psują jego plany o wylaniu hipnotyzującej kawy na cały świat. Po udanej akcji Mandy nie chce być agentką i Jerry wymazuje jej pamięć.


(59) Podróże w czasie Tytuł kreskówki (Polska): (59) Podróże w czasie
Tytuł kresków (Oryginalny): (59) Forward to the Past
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x7
Dodano: 27.09.2010
Opis: Agentki ścigają złodziei elektroniki do dziwnej chmury i przejeżdżając przez chmurę trafiają do lat 70. Agentki odkrywają, że jeden ze złodziei to Jerry. Prawdziwym wrogiem jest Boogie Gus, bo ukradł wehikuł czasu z przyszłości. Agentki muszą powstrzymać Boogiego Gusa, uratować Jerry'ego i wrócić do przyszłości. Tymczasem Clover ma ultra szybkie randki.


(60) Gdzie ci mężczyźni? Tytuł kreskówki (Polska): (60) Gdzie ci mężczyźni?
Tytuł kresków (Oryginalny): (60) Planet of the Hunks
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x8
Dodano: 27.09.2010
Opis: Agentki ściągają gladiatorów, którzy porywają mężczyzn na wyspę Proasis do rozpuszczonej córki prezydenta wyspy, Felicity Fensis. Tymczasem Sam i Alex znajdują pamiętnik Clover z niemiłymi napisami o nich.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu