.
Totally Spies!   Nazwa Oryginalna: Totally Spies!
Nazwa Polska: Odlotowe Agentki
Opis: Bohaterkami są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex, o śniadej karnacji oraz zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara blondynka Clover. Agentki mają także odwiecznego wroga – Mandy. Jednak jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole (obie stoją na samej górze na liście, na jednej pozycji). Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting), której szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją.

Sam (Samantha) Simpson – jest najrozważniejsza i najbardziej dojrzała z całej trójki. Mocno stąpa po ziemi. Można jej zaufać. Lubi czytać książki, szybko się uczy, odznacza błyskotliwą inteligencją. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Chłopcy? Na ogół nie interesuje się nimi, chyba że jest to ktoś o nieodpartym uroku.

Clover (Cleopatra) Mansion – jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia ciuchy i zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Często bywa zakochana. Ma ogromne powodzenie u chłopców.

Alex (Alexandra) Huston – ma dużo uroku, jest wrażliwa, delikatna i dziewczęca. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport, ale brak jej wytrwałości w ćwiczeniach. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.

Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze pomaga dziewczynom w trudnych sytuacjach. Potrafi też dobrze walczyć (zna judo i karate). Próbuje często zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest bandytą, i mamę, która, jak się okazało, była w młodości superbohaterką.

Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, z Clover walczy o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Ma czarne włosy i ubiera się często na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W piątej serii usiłuje z kuzynką wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie.


Odcinki:
(61) Mięczaki górą Tytuł kreskówki (Polska): (61) Mięczaki górą
Tytuł kresków (Oryginalny): (61) Super Nerd Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20839 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x9
Dodano: 27.09.2010
Opis: W czasie pościgu za Dashem Dawsonem, Dash gubi pierścień zwany Kocie Oko, które ma wielką moc i pierścień ląduje w plecaku Alex. W szkole Arnold chce być prezydentem szkoły, ale wszyscy nabijają się z niego. Alex gubi z plecaka Kocie Oko i Arnold znajduje pierścień. Nagle Arnold staje się fajny i używa Kociego Oka, żeby zamienić wszystkich, w tym agentki, w mięczaki. Agentki muszą powstrzymać Arnolda zanim wszyscy staną się mięczakami.


(62) Wielka masa Tytuł kreskówki (Polska): (62) Wielka masa
Tytuł kresków (Oryginalny): (62) Incredible Bulk
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20840 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x10
Dodano: 27.09.2010
Opis: Agentki sprawdzają czemu z powodu batoników kulturyści zamieniają się w potwory. Tymczasem Alex zakochuje się w kulturyście o imieniu Ramon.


(63) Zwariowany dentysta Tytuł kreskówki (Polska): (63) Zwariowany dentysta
Tytuł kresków (Oryginalny): (63) Dental? More Like Mental
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20841 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x11
Dodano: 27.09.2010
Opis: Clover i Alex muszą powstrzymać złego dentystę, który zamienił Sam i słynne osoby w dentystyczne pomoce. Mandy zostaje bez pieniędzy. Tymczasem agentki mają problemy z robotem treningowym Agencji.


(64) Ucieczka Tytuł kreskówki (Polska): (64) Ucieczka
Tytuł kresków (Oryginalny): (64) Escspe from WOOHP Island
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20839 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x12
Dodano: 27.09.2010
Opis: Britney leci samolotem nad wyspą, na której są przestępcy. Nagle traci kontrolę nad samolotem i rozbija się na wyspie, powodując przejście auto-destrukcji, czyli za niecałe 3 godziny wyspa wybuchnie. Jerry wysyła agentki na wyspę, żeby uratować Britney zanim wyspa wybuchnie. Po przybyciu na wyspę, agentki trafiają na przestępców, a szczególnie Willarda, ale udaje im się uratować Britney. Tymczasem Clover zostaje konsultantką firmy kosmetycznej.


(65) Wielki talent Tytuł kreskówki (Polska): (65) Wielki talent
Tytuł kresków (Oryginalny): (65) Scam Camp Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20841 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x13
Dodano: 05.10.2010
Opis: Agentki zostają wysłane na obóz Więcej Osiągnie Więcej, żeby sprawdzić co powoduje, że nastolatkowie są potworami. Agentki odkrywają, że na obozie jest też akademia talentów i centrum oceniania zwycięzców konkursu wielkiego talentu. Właścicielka obozu, pani Paragon, okazuje się jednak być zła, bo kradnie talenty i zamienia nastolatków w potwory. Sam zostaje schwytana, pozbawiona talentu i zamieniona w potwora. Clover i Alex muszą powstrzymać panią Paragon i uratować Sam. Tymczasem agentki szykują imprezę w domu.


(66) Ciemna strona GLADIS Tytuł kreskówki (Polska): (66) Ciemna strona GLADIS
Tytuł kresków (Oryginalny): (66) Evil GLADIS Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20840 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x14
Dodano: 27.09.2010
Opis: W czasie przyjęcia świątecznego w Agencji, Alex niechcący wylewa sok żurawinowy na GLADIS i GLADIS staje się zła. Jerry mówi, że załadował mózg GLADIS z mózgu najgenialniejszego bandyty o imieniu Mózg. Agentki spotykają się z Mózgiem. Mózg mówi, że ma uczulenie na żurawinę. Sam mówi, że GLADIS ma to samo uczulenie i to obudziło w niej ciemną stronę. GLADIS wystrzela rakiety i powoduje światową wojnę. Agentki, Jerry i Mózg muszą powstrzymać GLADIS zanim będzie za późno. Tymczasem Clover i Mandy walczą o buty od Yves Mont Blanca.


(67) Super agentka Tytuł kreskówki (Polska): (67) Super agentka
Tytuł kresków (Oryginalny): (67) Super Agent Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20841 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x15
Dodano: 05.10.2010
Opis: Geraldine zamienia Clover w super agentkę. Sam i Alex muszą powstrzymać Geraldine i uratować Clover. Tymczasem Clover staje się popularna w szkole.


(68) Niekończący się lot Tytuł kreskówki (Polska): (68) Niekończący się lot
Tytuł kresków (Oryginalny): (68) "Evil Airlines Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20840 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x16
Dodano: 05.10.2010
Opis: Clover wygrywa konkurs Blingjet i w nagrodę wyjeżdża do Paryża. Sam i Alex są na nią wściekłe za nie wysyłanie ich zgłoszeń. Jerry ściąga agentki do biura na testowanie nowego sprzętu. Clover mówi, że musi jechać do Paryża Blingjetem. Clover leci z grupą gwiazd do Paryża, ale potem okazuje, że Kapitan samolotu, Lorne Hayes, chce lecieć z gwiazdami wokół świata i nie lądować. Clover dzwoni do Sam i Alex i one lecą na ratunek.


(69) Kłopoty z facetami Tytuł kreskówki (Polska): (69) Kłopoty z facetami
Tytuł kresków (Oryginalny): (69) Creepy Crawly Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20838 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x17
Dodano: 05.10.2010
Opis: Agentki próbują powstrzymać Maxa Exterminusa, który chce zamienić świat w robaki. Tymczasem Alex zakochuje się w poecie.


(70) Serum prawdy Tytuł kreskówki (Polska): (70) Serum prawdy
Tytuł kresków (Oryginalny): (70) Truth or Scare
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20838 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x18
Dodano: 05.10.2010
Opis: W szkole Mandy pokazuje agentkom grę zwaną Prawda albo Ryzyko. W czasie gry Mandy pyta Alex jak ma na imię jej najlepsza przyjaciółka. Alex odpowiada, że Sam i Clover. Mandy mówi, że musi podać jedno imię i musi podjąć ryzyko. Alex podejmuje ryzyko, a Mandy mówi, że jest to ryzyko podania imienia jednej przyjaciółki i utraty drugiej. Alex krzyczy na Mandy, że nie zamierza wybierać pomiędzy Sam i Clover. Gdy Sam i Clover próbowały pocieszyć Alex, Jerry je wysyła do biura, żeby ochronić Jacksona Johna (w skrócie JJ) od porwania. Agentki lecą do zoo JJ-Land. Po spotkaniu z JJ-em, agentki się przebierają za niego, żeby znaleźć ślady. W czasie poszukiwań, Alex zostaje porwana. Sam i Clover próbują ją uratować, ale im się nie udaje. Sam i Clover znajdują czapkę z logo gazety Wielkie Plotki. Po przybyciu do budynku gazety Wielkie Plotki Sam i Clover odkrywają serum prawdy i kierownik gazety, Cyryl Hirsey, podaje gwiazdom serum prawdy, żeby Wielkie Plotki zdobyły tajemnice gwiazd. Sam i Clover znajdują Alex, która już została zainfekowana serum prawdy. Sam i Clover się pytają Alex jak ma na imię jej najlepsza przyjaciółka, a Alex odpowiada, że Ollie. Cyryl Hirsey się pojawia i zabiera Alex, żeby mu wyjawiła sekrety Agencji. Jerry zostaje zainfekowany serumem prawdy i Jerry mówi, że największa broń Agencji to Paparazzo z oślepiającym fleszem. Okazuje się, że Cyryl Hirsey chce użyć Paparazzo, żeby się pozbyć konkurencji. Sam i Clover muszą go powstrzymać. Po udanej akcji Alex pokazuje Ollie, swoją maskotkę-żółwia. Alex mówi też, że jej najlepszymi przyjaciółkami są Sam i Clover i nie zamierza pomiędzy nimi wybierać.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu