.
Totally Spies!   Nazwa Oryginalna: Totally Spies!
Nazwa Polska: Odlotowe Agentki
Opis: Bohaterkami są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex, o śniadej karnacji oraz zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara blondynka Clover. Agentki mają także odwiecznego wroga – Mandy. Jednak jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole (obie stoją na samej górze na liście, na jednej pozycji). Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting), której szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją.

Sam (Samantha) Simpson – jest najrozważniejsza i najbardziej dojrzała z całej trójki. Mocno stąpa po ziemi. Można jej zaufać. Lubi czytać książki, szybko się uczy, odznacza błyskotliwą inteligencją. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Chłopcy? Na ogół nie interesuje się nimi, chyba że jest to ktoś o nieodpartym uroku.

Clover (Cleopatra) Mansion – jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia ciuchy i zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Często bywa zakochana. Ma ogromne powodzenie u chłopców.

Alex (Alexandra) Huston – ma dużo uroku, jest wrażliwa, delikatna i dziewczęca. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport, ale brak jej wytrwałości w ćwiczeniach. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.

Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze pomaga dziewczynom w trudnych sytuacjach. Potrafi też dobrze walczyć (zna judo i karate). Próbuje często zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest bandytą, i mamę, która, jak się okazało, była w młodości superbohaterką.

Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, z Clover walczy o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Ma czarne włosy i ubiera się często na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W piątej serii usiłuje z kuzynką wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie.


Odcinki:
(81) Nie znoszę lat osiemdziesiątych Tytuł kreskówki (Polska): (81) Nie znoszę lat osiemdziesiątych
Tytuł kresków (Oryginalny): (81) I Hate the Eighties
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x3
Dodano: 14.10.2010
Opis: L.A.M.O.S. znowu uderza, ale tym razem pomysł ma Boogie Gus. Boogie Gus zamienia wszystko w lata 80. i agentki muszą go powstrzymać zanim będzie za późno. Tymczasem Jerry znowu spotyka swoją koleżankę z kapeli 2cyfrówka. W czasie zakupów w GROOVE, jest dzień kapelusza i Alex ma problemy z sombrero.


(82) Miasteczko doskonałe Tytuł kreskówki (Polska): (82) Miasteczko doskonałe
Tytuł kresków (Oryginalny): (82) The O.P.
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20560 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x4
Dodano: 14.10.2010
Opis: Agentki jadą samochodem od Jerry'ego do miasteczka zwanego Raj nad Oceanem gdzie wszyscy mówią słowa doskonały. Agentki mają co do tego podejrzenia. Potem odkrywają, że rodzice kontrolują dzieci, żeby byli doskonali.


(83) Zły Jerry Tytuł kreskówki (Polska): (83) Zły Jerry
Tytuł kresków (Oryginalny): (83) Evil Jerry
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20564 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x5
Dodano: 21.10.2010
Opis: L.A.M.O.S tworzy miksturę z DNA Terence'a i dodają do czekoladek Jerry'ego. Przez to DNA, Jerry staje się zły i agentki muszą powstrzymać L.A.M.O.S i uratować Jerry'ego. Po udanej akcji Tim Scam, Helga i Myrna trafiają do więzienia, a Terence i Boogie Gus uciekają. Tymczasem Mandy, Catlin i Dominique zakładają klub agentek, bo na topie są ubrania agentek.


(84) Wyszkolona Alex Tytuł kreskówki (Polska): (84) Wyszkolona Alex
Tytuł kresków (Oryginalny): (84) Alex Gets Schooled
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20565 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x6
Dodano: 23.10.2010
Opis: W czasie oglądania kart z ocenami, Alex zauważa, że ma same dwóje. Jej rodzice wysyłają ją do akademii Płetwa w Anglii, żeby się poprawić. Potem okazuje się, że akademia Płetwa zamienia uczniów w delfiny. Sam i Clover muszą tam pojechać i uratować Alex. Po udanej akcji rodzice Alex odkrywają, że doszło do pomyłki i ten kto dostał same dwóje to Mandy, a jej mama daje jej szlaban na randki. Tymczasem Jerry się wprowadza do agentek z powodu roztoczy w domu.


(85) Atak Wielkiej Mandy Tytuł kreskówki (Polska): (85) Atak Wielkiej Mandy
Tytuł kresków (Oryginalny): (85) Attack of the 50 Foot Mandy
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20561 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x7
Dodano: 27.09.2010
Opis: Clover i Mandy biorą udział w konkursie Miss Beverly Hills. Tymczasem Doktor Kurczysiłek ucieka z więzienia, żeby się zemścić na Clover. Postanawia, że powiększy Clover. Jak Clover i Mandy poszły się upiększyć do spa, Kurczysiłek bierze czip powiększania, żeby powiększyć Clover, ale niestety myli ją z Mandy i Mandy staje się wielka. Mandy postanawia, że złapie konkurentki do konkursu, żeby to ona wygrała. Agentki muszą powstrzymać Mandy, ale zostają schwytane i na szczęście uciekają. Kurczysiłek się pojawia i powiększa Clover. Gdy Clover i Mandy walczą, Sam i Alex powstrzymują Kurczysiłka i przywracają Clover i Mandy do ich normalnych rozmiarów. W czasie konkursu Clover i Mandy przegrywają, bo Gloria wygrała.


(86) Rejs Tytuł kreskówki (Polska): (86) Rejs
Tytuł kresków (Oryginalny): (86) Deja Cruise
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20562 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x8
Dodano: 23.10.2010
Opis: Po ostatniej misji agentki muszą ścierać kostiumy i są wściekłe, że są agentkami. Jerry wysyła je do biura z wieścią, że wyjadą na rejs Agencjo-taniciem z resztą zmęczonych agentów. W czasie rejsu agentki widzą, że statek zostaje przejęty. Agentki starają się powstrzymać bandytów, ale dochodzi do katastrofy i budzą się w kajucie. Wtedy wszystko zaczyna się powtarzać. Okazuje się, że to test prowadzony przez Jerry'ego.


(87) Admirał Arnold Tytuł kreskówki (Polska): (87) Admirał Arnold
Tytuł kresków (Oryginalny): (87) Arnold the Great
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x9
Dodano: 24.10.2010
Opis: Arnold jest smutny po tym jak Mandy powiedziała, że on jest do niczego. By pokazać, że jest świetny, Arnold staje się bohaterem, ale potem zostaje kontrolowany przez Geraldine. Agentki muszą powstrzymać Geraldine i uratować Arnolda. Tymczasem Alex znajduje szczeniaka. Sam i Clover każą Alex szukać właściciela. Jerry zamierza tresować szczeniaka.


(88) Agent 0067 Tytuł kreskówki (Polska): (88) Agent 0067
Tytuł kresków (Oryginalny): (88) Agent 0067
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20565 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x10
Dodano: 24.10.2010
Opis: Jerry staje się gwiazdą filmu 0067 i agentki muszą kierować Agencją pod jego nieobecność. Potem agentki dowiadują się, że reżyserem jest Marco Lumiere i używa Jerry'ego do porwania kierowników filmowych. Agentki muszą powstrzymać Lumiere'a i uratować Jerry'ego.


(89) Mimuj swojego interesu Tytuł kreskówki (Polska): (89) Mimuj swojego interesu
Tytuł kresków (Oryginalny): (89) Mime Your Own Business
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20564 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x11
Dodano: 27.10.2010
Opis: Agentki ścigają mima Jazza Handsa, który zamienia wszystkich w mimy. Tymczasem Alex zaczyna wypowiadać cudze sekrety.


(90) Manikuiurowa mania Tytuł kreskówki (Polska): (90) Manikuiurowa mania
Tytuł kresków (Oryginalny): (90) Mani-Maniac Much?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20559 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x12
Dodano: 27.10.2010
Opis: Tym razem Agentki muszą sprawdzić, dlaczego niektóre dziewczęta zostają porywane. Dowiadują się, że to sprawka byłego manikiurzysty Mani Wonga. Zatem zakradają się do jego salonu i zobaczyły, że za pomocą nadajnika, Mani Wong tworzy paznokcie i zamienia swoje byłe klientki w zombie. Niestety Clover się przez przypadek odkrywa i zombie atakują agentki. Na szczęście udaje się im wydostać, ale Clover nie i Mani Wong zamienia ją podobnie jak jego byłe klientki w zombie. Sam i Alex dowiadują się, że za pomocą mani-zombie chce zniszczyć Mega Mani Manię. Na szczęście udaje im się od hipnotyzować Clover i resztę. Tymczasem Clover i Mandy rywalizują, kto zostanie modelką Mega Mani Mania.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu