.
Włatcy Móch   Nazwa Oryginalna: Włatcy Móch
Nazwa Polska: Włatcy Móch
Opis: Serial okrzyknięty „polskim South Parkiem” bardzo szybko zdobył duża popularność. Nie jest jednak kopią pierwowzoru przeniesioną w polskie realia, a jedynie bazuje na tym samym pomyśle, aby przy pomocy grupy 8-latków w zabawny i przejaskrawiony sposób pokazywać absurdy otaczającego nas świata. Najbardziej rozpoznawalną i lubianą postacią jest oczywiście Czesio, którego najlepsze teksty są często cytowane przez fanów w różnych sytuacjach.

Serial może też być przeznaczony dla widzów od 16 lat (w wersji ocenzurowanej, czyli wersja BEZ), i od 18 (w wersji bez cenzury). Serial jest nadawany w stacji telewizyjnej TV 4 i tworzony we wrocławskim studiu RMG.

Bohaterami serialu są czterej ośmiolatkowie – uczniowie klasy II b szkoły podstawowej im. Batalionu Zośka oraz ich nauczycielka (Pani Frał) i higienistka. Odcinki Włatców móch celowo zawierają wiele błędów ortograficznych – w tym sam tytuł serialu. Dialogi obfitują wwulgaryzmy, chociaż wyprodukowano też wersję ocenzurowaną z usuniętymi wulgaryzmami i wymazanymi bardziej drastycznymi scenami.

Tytuł kreskówki nawiązuje do tytułu powieści Władca much angielskiego pisarza Williama Goldinga.


Odcinki:
Lekcja 21: Miś Przekliniak Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 21: Miś Przekliniak
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 21: Miś Przekliniak
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20279 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x11
Dodano: 10.11.2007
Opis: Czesiowi ginie jego ukochany miś – Przeklinak. Tymczasem z okazji Dnia Ziemi klasa Anusiaka, Konieczki, Maślany i Czesia bierze udział w sprzątaniu Świata. Chłopcy postanawiają to wykorzystać na poszukiwanie misia, który znalazł sobie nowego właściciela.


Lekcja 22: Za Kólisami Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 22: Za Kólisami
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 22: Za Kólisami
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20264 razy
Komentarzy: 1
Numer odcinka: 2x12
Dodano: 10.11.2007
Opis: Poznajemy kulisy serialu, to jak jest kręcony serial, kim są aktorzy grający główne postacie. Wywiady z aktorami i resztą ekipy, ich życie prywatne, kulisy planu i to co zwykle w programach typu „za kulisami”.


Lekcja 23: Pozytywna Wibracja Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 23: Pozytywna Wibracja
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 23: Pozytywna Wibracja
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20256 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 2x13
Dodano: 10.11.2007
Opis: Ten odcinek to jedna wielka rozgrywka w „Magicznych Wojowników”. Chłopcy walczą z potężnym smokiem. Tymczasem w prawdziwym świecie Pani Frau ma problemy osobiste. Grać chce także Andżelika, ale chłopcy nie chcą przyjąć „tej pedałki” do drużyny.


Lekcja 24: Memęto Mori Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 24: Memęto Mori
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 24: Memęto Mori
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20261 razy
Komentarzy: 1
Numer odcinka: 2x14
Dodano: 10.11.2007
Opis: Katechetka organizuje nabór na ministrantów. Anusiak, Czesio, Maślana i Konieczko z entuzjazmem się zgłaszają. Ministrantem chce zostać także Andżelika. Okazuje się, że nie jest to możliwe, może jedynie zgłosić się do scholi. W ramach protestu zamierza zmienić wyznanie i zostać protestantką. Tymczasem chłopców czeka pierwsza msza w roli ministrantów. Schola nie przychodzi i musi zastąpić ją Czesio.


Lekcja 25: Próhnica Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 25: Próhnica
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 25: Próhnica
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20273 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x1
Dodano: 27.11.2009
Opis: Ministerstwo Edukacji rozpoczyna program fluoryzowania uzębienia w szkołach podstawowych. W ramach akcji w szkole pojawia się dentystka, której głównym zadaniem jest ocenienie skuteczności przeprowadzonego programu. Okazuje się że Czesio jest niezwykłym pacjentem, posiadającym nadliczbową ilość zębów. Najlepsza przyjaciółka Czesia - ślepa kiszka, daje o sobie mocno znać.


Lekcja 26: Pszypadek Czesława Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 26: Pszypadek Czesława
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 26: Pszypadek Czesława
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20270 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x2
Dodano: 27.11.2009
Opis: Czesio ma problemy ze swoja pamięcią, koledzy z klasy zauważają to w czasie drogi do szkoły. Poganiają go, gdyż nie chcą się spóźnić kolejny raz. Do szkoły zostaje zaproszony mgr. Jan Bonk, psycholog i logopeda. Ma dokonać badań i zdiagnozować u dzieci wady wymowy, które nie są z tego powodu zadowolone. Posiadają obawy, ostatecznie zostają zmuszeni do poddania się badaniom pod groźba trafienia do poprawczaka. Postawione diagnozy przez naukowca okazują się być zaskakujące. Okazuje się że Konieczko cierpi na zespół nadpobudliwości psychoruchowej, Maślana zostaje skierowany na podcięcie języka, Anusiak ma mieć udrożnienie przegrody nosowej. Czesio zostaje wprowadzony w hipnozę przez psychotrologa, podczas niej spotyka swoich dawnych przyjaciół.


Lekcja 27: Mondial Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 27: Mondial
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 27: Mondial
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20253 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x3
Dodano: 27.11.2009
Opis: Podczas eskaesu Pani Frał doznaje kontuzji i musi ją zastąpić higienistka, która pozwala chłopakom grać w piłkę oraz organizuje towarzyski mecz z Iskra Opole. Maślana, który posmakował wygranej u bukmachera stawia całą sumę na to, ze Czesio strzeli Iskrze 100 goli. Jednak Czesio z Iskra coś innego robi...


Lekcja 28: Prawda ekranu Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 28: Prawda ekranu
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 28: Prawda ekranu
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20285 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x4
Dodano: 27.11.2009
Opis: Pani Frau i Higienistka zamierzają stworzyć spektakl pt. Smok wawelski. Maślana zostaje królem, Andżelika królewną, Anusiak dratewką, Zajkowski smokiem, Karolina krzakiem a Czesio rycerzem. Reżyserem zostaje Konieczko, któremu nie podoba się scenariusz i postanawia go zmienić.


Lekcja 29: Motorynka i myszykiszki Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 29: Motorynka i myszykiszki
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 29: Motorynka i myszykiszki
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20287 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x5
Dodano: 27.11.2009
Opis: Dziadek Anusiaka wybudził się na moment ze śpiączki aby przeczytać swój testament. Anusiak jest bardzo szczęśliwy gdy dowiaduje się że dostanie czerwoną motorynkę. Martwi się jednak, że otrzyma ją dopiero po śmierci dziadka...


Lekcja 30: Fluder Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 30: Fluder
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 30: Fluder
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20267 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 3x6
Dodano: 27.11.2009
Opis: Konieczko znajduje pod apteka strzykawkę, po czym cala ekipa decyduje się na to aby ją wypróbować. Pobraną na przerwie od Czesia limfę, gdzie znajdują limfocyta kradnie im Fluder - nowy uczeń klasy, i wstrzykuje ją Andżelice, a ta po tym gdy rodzice ją nie poznają trafia do domu dziecka. Chłopacy za wszelka cenę chcą odzyskać strzykawkę.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu