.
Włatcy Móch   Nazwa Oryginalna: Włatcy Móch
Nazwa Polska: Włatcy Móch
Opis: Serial okrzyknięty „polskim South Parkiem” bardzo szybko zdobył duża popularność. Nie jest jednak kopią pierwowzoru przeniesioną w polskie realia, a jedynie bazuje na tym samym pomyśle, aby przy pomocy grupy 8-latków w zabawny i przejaskrawiony sposób pokazywać absurdy otaczającego nas świata. Najbardziej rozpoznawalną i lubianą postacią jest oczywiście Czesio, którego najlepsze teksty są często cytowane przez fanów w różnych sytuacjach.

Serial może też być przeznaczony dla widzów od 16 lat (w wersji ocenzurowanej, czyli wersja BEZ), i od 18 (w wersji bez cenzury). Serial jest nadawany w stacji telewizyjnej TV 4 i tworzony we wrocławskim studiu RMG.

Bohaterami serialu są czterej ośmiolatkowie – uczniowie klasy II b szkoły podstawowej im. Batalionu Zośka oraz ich nauczycielka (Pani Frał) i higienistka. Odcinki Włatców móch celowo zawierają wiele błędów ortograficznych – w tym sam tytuł serialu. Dialogi obfitują wwulgaryzmy, chociaż wyprodukowano też wersję ocenzurowaną z usuniętymi wulgaryzmami i wymazanymi bardziej drastycznymi scenami.

Tytuł kreskówki nawiązuje do tytułu powieści Władca much angielskiego pisarza Williama Goldinga.


Odcinki:
Lekcja 51: Kanau Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 51: Kanau
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 51: Kanau
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20258 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 4x12
Dodano: 27.11.2009
Opis: Chłopcy są zafascynowani historia Powstania Warszawskiego. Postanawiają zejść do kanałów. Szkołą obchodzi rocznice nadania jej imienia legionu warszawskiego podczas powstania. Na uroczystość zaproszony zostaje Prezydent, który upija się w szkole. Czesio biega za biała myszka, która potem robi małe myszki.


Lekcja 52: Egzekócja Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 52: Egzekócja
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 52: Egzekócja
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20262 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x1
Dodano: 27.11.2009
Opis: Zajkowski został ofiara wymyślnej egzekucji Konieczki, Maślany i Anusiaka. Później okazuje się ze, winni krzywdy Zajkowskiego pójdą do wiezienia, wiec czwórka przyjaciół chce zebrać pieniądze, na operacje dla Zajkowskiego. Gdy już zebrali pewna sumę pieniędzy, cala czwórka idzie do wesołego miasteczka i wszystko wydaje na zabawą. Policjanci prowadza śledztwo, i wpadają na trop tzw. "Gangu Czeslawa". Gdy Zajkowski leży w szpitalu, czwórka przyjaciół odłącza go od respiratora. Zajkowski umiera, wiec trafia do raju gdzie spotyka ptaka który umarł przez porażenie prądem, i pani? Frau. Później Zajkowski wraca na ziemie, niechcąc by pani Frau go przepytała w raju. Na koniec pani Frał rownież wraca na ziemie zesłana przez Boga.


Lekcja 53: Ałtomat Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 53: Ałtomat
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 53: Ałtomat
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20318 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x2
Dodano: 27.11.2009
Opis: Chłopaki nie chcą jeść zupy jarzynowej, przez co Pani Frau wysyła ich do Dyrektora. Jako, ze dyrektor szkoły jest bardzo zajęty nie dostają bury. Czesio dostaje bulgotow i Pani Higienistka zwalnia go ze szkoły. Reszta przyjaciół postanawia iść na wagary. W domu Maślany, chcąc zagrać w "Magicznych wojowników" przez przypadek odpalają program giełdowy. Maślana kupuje, sprzedaje akcje, co powoduje krach na giełdzie.


Lekcja 54: Broń bjologiczna Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 54: Broń bjologiczna
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 54: Broń bjologiczna
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20289 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x3
Dodano: 27.11.2009
Opis: Przekliniak znika. Czesio na pocieszenie dostaje od Pułkownika kapelusz napoleoński, który Pułkownik dostał od napoleona. Chłopaki dostają wszy, z których postanawiają zrobić broń biologiczną. Okazuje się że w kapeluszu jest ich mnóstwo. Postanawiają zarazić wszami panią Frał. Przyjeżdża sanepid.


Lekcja 55: Dzjen dzjecka Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 55: Dzjen dzjecka
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 55: Dzjen dzjecka
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20266 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x4
Dodano: 27.11.2009
Opis: Dzień dziecka. Czesio dostaje na Dzień Dziecka wątrobę od pana pułkownika i Marcela. Na cmentarzu giną groby. W szkole są zawody sportowe, ale chłopaki urywają się na hamburgery. Podczas zawodów Czesio, Maślana, Anusiak i Konieczko oszukują, aby dostać nagrodę niespodziankę. Higienistka cierpi na bulimie. Chłopacy odkrywają tajemnice składników hamburgerów.


Lekcja 56: Śmiercicha i cóksy Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 56: Śmiercicha i cóksy
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 56: Śmiercicha i cóksy
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20261 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x5
Dodano: 27.11.2009
Opis: Czesio robi naboje z coksów. Cala klasa robi Marzanne, by ja następnego dnia zatopić jako odejście zimy i początek wiosny. Maślana zostaje wybrany, by przechować Marzannę przez noc. Ta ucieka. Następnego dnia chłopcy postanawiają zastąpić brakującą kukłę Andżelika, lecz ta proponuje Zajkowskiego. Gdy Zajkowski zostaje zatopiony, Andżelika z wyrzutami sumienia postanawia wszystko powiedzieć Pani Frau. By do tego nie doszło, chłopcy wrzucają również ja do wody. Świadkiem tego była Karolina, wiec Czesio robi z nią to samo, co z Andzelika. Tymczasem do wody wpadają również pan wiosna i Marzanna. Higienistka chcąc uratować wiosnę sama wpada do rzeki, a gdy Czesio chce zdjąć korale Marzanny z coksów do wody wpada również sama Pani Fral. Tymczasem robi się coraz chłodniej...


Lekcja 57: Chłopacy czy maczo? Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 57: Chłopacy czy maczo?
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 57: Chłopacy czy maczo?
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20268 razy
Komentarzy: 1
Numer odcinka: 5x6
Dodano: 27.11.2009
Opis: Nadchodzi Dzień Chłopaka. Czwórka wyobrażała sobie, jak powinien wyglądać ich Dzień Dziecka. Anusiak wyobraził sobie, że jest bossem mafii, Maślana hazardzistą, Konieczko wyobraził sobie, że wszyscy go znają, jako wynalazcę itd. Uczniowie cieszą się, że będzie to ich dzień sławy. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Dziewczyny się z nich naśmiewają, ale czwórka bohaterów urządza zemstę, podtapiając Andżelikę. Koledzy przygotowują składniki do mikstury, przez którą mogą być dorośli. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, więc postanowili podać miksturę pani Frał. U pani Frał zachodzą zmiany, więc poszła poradzić się higienistki. Higienistka zaczęła działać. Resztki z napoju przyrządzonego przez czwórkę przyjaciół, postanowił wypić Czesio. U niego także zachodzą zmiany, całkiem odwrotne jak u pani Frau, więc koledzy zaprowadzili go do Higienistki. Ta używając piły pozbyła się zmian, jakie wystąpiły u Czesia. Z resztek mikstury, postanowiła skorzystać również Andżelika, u której po wypiciu wystąpiły zmiany przypominające żabi wygląd.


Lekcja 58: Olimiada nałukowa Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 58: Olimiada nałukowa
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 58: Olimiada nałukowa
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20283 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x7
Dodano: 27.11.2009
Opis: Uczniowie klasy IIb mają wziąć udział w olimpiadzie naukowej. Nagrodą główną jest wakacyjny staż w MESA instytucie zajmującym się nowymi technologiami. Pierwszy etap olimpiady odbywa się w szkole. Jest nim test na inteligencję. Wyniki przechodzą najśmielsze oczekiwania pani Frau i higienistki. Koneiczko Ma najwięcej punktów iq za nim Andżelika,lecz najgorzej wypadł Anusiak. Przez test rozpaczając Maślana i Higienistka próbują go pocieszyć. Po wielu etapach Konieczko i Andżelika i cała klasa jadą do NESA na ostatni finałowy etap. Podczas pisania Konieczki testu, Anusiak, Maślana i Czesio uciekają i znajdują się w pomieszczeniu z broniami laserowymi. Zaczynają się poważne kłopoty. NESA zapaliła się przez zniszczony reaktor. podczas pożaru Zajkowski zostaje i mdleje. Anusiak ratuje jego życie.


Lekcja 59: Tajne Oszcze Samuraja Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 59: Tajne Oszcze Samuraja
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 59: Tajne Oszcze Samuraja
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20271 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x8
Dodano: 27.11.2009
Opis: Chłopcy zadają sobie trudne pytania. Odpowiedzi na nie zna Tajne Oszcze Samuraja. Którzy pomagają starszym ludziom w domu starców.


Lekcja 60: Zieluna Haluna Tytuł kreskówki (Polska): Lekcja 60: Zieluna Haluna
Tytuł kresków (Oryginalny): Lekcja 60: Zieluna Haluna
Ocena: 0.00
Wyświetlono: 20263 razy
Komentarzy: 0
Numer odcinka: 5x9
Dodano: 27.11.2009
Opis: Chłopcy oglądają film. Następnego dnia jadą na zieloną szkołę. Na miejscu dowiadują się, że w lesie nie wolno hałasować, załatwiać swoich potrzeb, straszyć zwierząt oraz Robin Hooda. Nie można także całować Marion.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >> ... 13

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Szukaj kreskówki:


BigWing: Gry on-line | Cwel.pl | Twoja-Liga.pl | Włatcy Móch | 1000 złych uczynków | Wyszukiwarka mp3 | NuPunkRadio | Oh laura | Skróć Link | Fun ! | Forum | Pasaż Handlowy | Projekty Domów | Program TV | Pogoda | Finanse


© 2009 by BigWing.pl - O nas | Dołącz do portalu
Design by Xingu